IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3871  
Стар 9th February 2016, 19:58
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kala Виж мнението
Горе-долу колко време е възстановяването, говоря поне да мога да ходя и да се движа нормално сама? Планирала съм 3 седмици да не съм на работа, но след това ще се наложи да се върна. И кога се върнахте във фитнеса?

В момента нося сутиени 80С, но имам птоза. Подгръдна 80 см, гръдна 93 см. Чудя се с 325 или 335 сс какво да очаквам?
Аз още след десетия ден бях значително по-добре,ставах сама от леглото (само да кажа,че с това имах голям проблем и първата седмица едва в края почнах да ставам с триста зора .....)Обаче това при всеки е различно,но три седмици са достатъчни според мен А за имплантите не мога да дам съвет ,аз като бях на консултацията след измерването казах на док искам чашка еди коя си и така

Последно редактирано от MartaSanchez : 10th February 2016 на 00:34
Отговори с цитат
  #3872  
Стар 10th February 2016, 00:09
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте, вече минаха почти четири месеца от моята операция. Гърдите ми стана много хубави, поне според мен. Вчера бях на консултация при д-р Пеев и той каза че всичко с гърдите ми е наред....има едно обаче....Известно време след операцията ми се появи малък обрив на крака, дадоха ми едно кремче и уж завяхне, но се появи същото нещо на друго място по тялото...в един момент забелязах че и по корема имам ситни пъпчици, а сега от около 3 седмици обривът доста се разпространи - по корема, под мишниците. Днес бях на кожен, но общо взето нищо не ми каза, даде ми противоалергично и крем за мазане. Тъй като аз не мога да се сетя за нищо което да провокира обрива / досега не съм страдала от кожни проблеми /, почвам да се чудя дали не е свързано с операцията. Доктора каза че няма шанс да съм алергична към имплантите...но просто с нищо друго не мога да го свържа...Има ли някое момиче, което да е имало подобен проблем...?
Отговори с цитат
  #3873  
Стар 10th February 2016, 09:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sheflera Виж мнението
Здравейте, вече минаха почти четири месеца от моята операция. Гърдите ми стана много хубави, поне според мен. Вчера бях на консултация при д-р Пеев и той каза че всичко с гърдите ми е наред....има едно обаче....Известно време след операцията ми се появи малък обрив на крака, дадоха ми едно кремче и уж завяхне, но се появи същото нещо на друго място по тялото...в един момент забелязах че и по корема имам ситни пъпчици, а сега от около 3 седмици обривът доста се разпространи - по корема, под мишниците. Днес бях на кожен, но общо взето нищо не ми каза, даде ми противоалергично и крем за мазане. Тъй като аз не мога да се сетя за нищо което да провокира обрива / досега не съм страдала от кожни проблеми /, почвам да се чудя дали не е свързано с операцията. Доктора каза че няма шанс да съм алергична към имплантите...но просто с нищо друго не мога да го свържа...Има ли някое момиче, което да е имало подобен проблем...?
Алергията към имплантите няма да се изрази с такъв обрив. Организмът ще реагира точно към имплантите и ще имаш някакви проблеми с тях. Пък и то не е точно алергия (към имплантите).
Кожните заболявания по принцип са много трудни за диагностициране. Стресът от операцията може да е провокирал този обрив. Освен лекарствата може да попазиш малко диета - без белтъчини и подправки (включително и какао, т.е. шоколад). Ако можеш яж повечко зеленчуци, ама бг - т.е. в момента ряпи (за да може да не са обработени със сума ти консерванти). Можеш да пиеш и бирена мая и витамини А и Е (например Герикапс или Геритамин - х 1 на ден).
Отговори с цитат
  #3874  
Стар 10th February 2016, 09:50
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз и на 3 ден си ходех свободно, ставах, мъка беше само лежането и спането, на 7мия се върнах на раб- но тук знаят, че моят праг на болка е ненормален, т.е. не ме боли. И все пак 3 седмици ми се виждат безумно много, ти не си със счупен крак...а и не трябва да се залежаваш, колкото повече се движиш, по-добре. освен ако, разбира се, не си сервитьорка или друга професия с носене на ръце, че само при тях натоварването не е препоръчително...
За имплантите в сутиена, си мисля, че освен, ако не си нулев старт, няма как да добиеш реална представа като ги сложиш върху твоите гърди и те ги натиснат- все пак като те оперират влизат отвътре, под мускула, това си намалява обиколката спрямо пъхнат в сутиена...
Отговори с цитат
  #3875  
Стар 11th February 2016, 11:01
Аватара на kala
kala kala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Много съм нетърпелива за операцията, а датата ми се измести заради цикъла Питах какви импланти съм избрала последно и се оказа 410 МХ 325 сс. Има ли някой с такива импланти да ми прати снимка? Дали МХ 370 сс не е по-добре или са прекалено големи? Много малко снимки намирам в нета. С 80 см подгръдна трябва да избера по-широка основа, нали?

Сега ми се появиха много въпроси, които не се сетих да задам на консултацията. Например след операцията колко контролни прегледи се правят в период от 1 година? Упойката венозна ли е или с апарат с обдишване? Има ли оперирани при Заякова да разкажат?
Отговори с цитат
  #3876  
Стар 11th February 2016, 12:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

При Заякова се правят прегледи на първия месец, после на третия, след това вече още един до края на годината.
Упойките вече са май еднакви навсякъде, венозни. Сигурно те притеснява дали има тръба в гърлото...еми май няма вече.
Отговори с цитат
  #3877  
Стар 11th February 2016, 16:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Честит нов аватар, хубаво Тите!
Отговори с цитат
  #3878  
Стар 11th February 2016, 21:33
Аватара на kala
kala kala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Хваща ме и мен форумната мания да искам по-големите кубици. Мисля, мисля днес цял ден, хем не искам големи гърди, ама явно това, което аз смятам за големи и това, което масово се възприема като големи са две различни неща. Та вероятно ще избера 370 кк. Днес показвах на близки и приятели снимки с 370 кк и всички казваха "супер са", "идеални са", никой не каза, че са огромни. Предполагам, че по-големи импланти създават повече дискомфорт, както при възстановяването, така и занапред в ежедневието, но...като съм се хванала на хорото..
Отговори с цитат
  #3879  
Стар 12th February 2016, 11:14
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Аз съм с 370МХ,въобще не изглеждат голями В профил -да,проекцията им е голяма и от там идва заблудата в профил че са огромни хахах
Отговори с цитат
  #3880  
Стар 12th February 2016, 21:52
Аватара на kala
kala kala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Аз съм с 370МХ,въобще не изглеждат голями В профил -да,проекцията им е голяма и от там идва заблудата в профил че са огромни хахах
Можеш ли да ми кажеш с какви данни си като височина, кг и подгръдна обиколка, за да добия представа? На аватара ти изглеждат чудесно. Тежат ли?

Днес се обадих да кажа, че съм се спряла на 370 МХ, при което отстреща определено служителката много се изненада и каза "Толкова голяма разлика!!!". Разликата е 5 милиметра в широчина и височина и 1 мм в проекцията. Тази разлика дава 45 сс отгоре, от 325 на 370 сс. Но това е следващият размер, няма междинен между тях. Надавям се, че ако 325 сс ги преценихме на прегледа като подходящи и по-малки от другата опция, че 370 МХ ще ми станат. Както и да е, поиска от мен да напиша мейл с желанието си и да посоча, че изборът за тези импланти е мой.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.