IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th September 2006, 19:54
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Заакво му е да се попълва, ако има торбички
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st September 2006, 08:07
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st September 2006, 09:53
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте, много благодаря за вашето мнение! През тези дни постоянно се ровя в интернет и чета всичко свързано с пластична хирургия и разбира се новостите при блефаропластиката! Новото, което научих е , че е възможна и чрез ендоскопска операция! Такава хирургия се предлага в Есте клиник, където оперира д-р Ильо Стоянов! По-скъпичко е обаче, 1500 лв. само за горен клепач, но това е информация от сайта www.aestheclinic.com , смятам, че е необходима консултация и при него. Не съм се обаждала още, тел. е: 974 10 00. И на д-р Е. Георгиев не съм се обаждала още, там тел. е : 958 5658, Нефертити клиника. Е това е информацията за сега от моето обстойно проучване!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st September 2006, 10:06
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Thanks за инфото, Амели. Аз другата седмица съм на нефролог и очен, и ако се изключат всички останали причини за отоци около очите, ще направя консултации с няколко пластични хирурзи и ще споделя... инфо от "проучването". И...май ще трябва да взема решение на коя операционна да легна Успех на всички!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st September 2006, 10:09
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

И още нещо! Смятам, за сега, само горния клепач да оперирам!Събирам смелост и разбира се ми се иска да е при най-добрия, за тези операции, хирург! Поздрави на всички и приятен ден!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st September 2006, 10:14
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

В началото и аз мислех за операция само на долните клепачи, обаче ако ще се оперираш защо да се подлагаш 2 пъти на тормоз и интоксикация (защото все пак всяка упойка си е точно това)... така че аз ако ще го правя ще е всичко на един път! Мразя болници и операционни!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd October 2006, 09:05
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте

Искам само да споделя допълнителна инфо., ами блефаропластика чрез ендоскопска операция не става, вярно, че няма и как!! Нали трябва да се махне нещо излищно, визирам кожата, която е в повече на горния клепач. Чао за сега! приятен ден на всички!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd October 2006, 10:52
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Хей Nev9, здравей,
щеше да ходиш на нефролог и очен? Направи ли някоя консултация с пластичен хирург?Аз за сега клоня към д-р Ильо Стоянов, харесва ми как обяснява всичко, но колко ли такива операции е правил?! Имам познат, който си прави операция на горния клепач в Италия, клиника в Милано, с цел премахване на мастна тъкан, едни такива топченца във вътрешния ъгъл, и няма ама никакъв белег! Защо при нас не става, незнам?! интересен ми се видя и този сайт http://drfett.com/blephpage.htm - операции чрез лазер, без белези, и това го няма тук! Или?Чао за сега, че имам работа! Приятен ден!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd October 2006, 11:01
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Здрасти, Ameli. о, да след като изследванията при нефролога показаха, 4е бъбреците ми са в отлично състояние и д-р Кючуков /отличен очен лекар в частен лазарен център Вижън/ каза, че очите ми са здрави, остава ми само пластичната намеса. При мен проблема е, че в следствие на Тиреотоксикозата, очните тъкани са се деформирали и има натрупана мастна тъкан.
Д-р Кючуков каза, че в Пловдив има една очна докторка, която оперира клепачи, Мария Михайлова се казва, и той ме праща заа консултация при нея. Специализирала е и е работила във Франция и е учила при известната д-р Кръстинова. Открила е частна очна болница "Луксор" в Пловдив. Ще трябва да се разходя до там и после ще разказвам. Моля разкажи повече за този доктор, при който си се ориентирала... и .. хайде да се решим и да станем още по-хубави!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th October 2006, 09:18
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте всички, които се интересуват и включват с мнения по тази тема, Здравей Nev9!!
Отдавна не сме писали по темата! исках само да споделя, че и аз бях на основен очен преглед в клиника Вижън ,при д-р Марина Пройчева, от която съм супер впечатлена и е мноого готина! та тя каза, че съм ок и мога да си направя блефаропластика! тя ми каза, че смята д-р Вачкова за добра в тази област/очите/! Направи ми впечатление, ровейки се из разни сайтове, че в Англия, например, блефаропл. се прави от очни лекари- специалисти хирурзи, разбира се! Самата д-р Пройчева е от най-добрите наши очни хирурзи, които работят с лазер! Много поздрави от мен и хубав ден на всички!! Всъщност най-важното е, че преди блефаропластика, задължително основен и цялостен преглед на очите !! Чао! като разбера нещо, пак ще споделя!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:21.