IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2007, 10:19
kakata-BS kakata-BS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране Защо?

Здравейте!Незная откъде да започна.Моята работа е нещо от сорта"Тя го люби,той ненае."Макар и да не е съвсем така.С него се запознахме в един сайт преди около половин година.Случайно попаднах на негова снимка.Монго ми хареса,да не казвам,че бях като вцепенена като го видях.В мойте очи е изключителен мъж-хубав,карсив,мургав-мой тип мъж.Обадих му се и така започна всичко.Оказа се много умен и интелигентен човек с доста интересни виждаия за живота,неща които споделям напълно с него.Измина немного време и след това се срещнахме.Тъй като аз неживеех в неговия град той ме покани на гости при него,а аз приех.И май това беше моята грешка.Когато го видях вече наживо-бях смаяна.В действителност той беше още по-хубав.За мен това си е като любов от пръв.Зная,че и той ме харесва.И така аз остнах при него три дни-три прекрасни дни от живота ми,които със сигурност няма да забравя никога.Изключително мил и грижовен е.Удоволствие ми беше да разговаряме,да се смеем.Но времето си лети и аз трябваше да се върна в родния си град.Но нещо в мен се промени след тази серща.Неможех вече да мисля за друго,а само за него.Разговорите ни продължиха и по телефона,и в нета.Бях му разказвала за себе си,за моите чувства.Чувствах радост в себе си-усещане което от дълго време небях изпитвала.А ето сега отново се събуждах за живот.Отново можех да съм нормален човек след един изключително тежък и мъчителен развод преди три години.И в този момент се появи той.Аз отново заминах при него.Бях без работа,без човек до себе си,сама с хиляди проблеми.Той ми предложи дома си,помогна ми да си намеря работа.И сега живея при него.Проблемът е там,че аз се влюбих в него,макар да зная,че това ще е болезнено за мен,тъй като вероятно ще дойде ден в който нашите пътища ще се разделят.Аз немога да му предложа нищо друго освен сърцето и обичта си.Както казах по-горе аз съм разведена и имам двама сина,които живеят при родители те ми,а той никога не е имал семейство и деца.За някои може би изглежда,че съм жена авантюристка и че съм се хванала за него като удавник или че съм решила да се възползвам от добротата му.Мога да се закълна,че го обичам с чисто сърце.Но се страхувам,че мога да го изгубя.Той казва,че между нас неможе да има нищо повече от приятелство,без емоционална връзка,само понякога изгарящ (поне за мене )секс.Незная защо неиска да има нещо повече между нас.Може би и той си има страхове като мен,"страх"че отново може да се е излъгал в жената до себе си.А и той е преживял това преди време.Незная как да постъпя,как да му докажа,че това което изпитвам към него е истинско.Обичам го и знам,че ако той реши да си отиде от мен,защото е срещнал тази която винаги е търсил,аз ще съм щастлива за него.Защото когато обичаш можеш да се радваш само когато обичния е щастлив,пък нека това да несъм аз.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2007, 11:10
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

, много интересна история.. не си позволявам да ти дам съвет , а лично мнение... не го притискай. В смисъл такъв да не повдигаш тази тема да опитате повече от приятелство щом 1 път си му го показала. Бъди сигурна че той не го е забравил и знае твоето мнение по въпроса. И ако реши да опитате ще ти каже. Времето ще си покаже.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2007, 11:18
kakata-BS kakata-BS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2007, 11:44
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

"Защото когато обичаш можеш да се радваш само когато обичния е щастлив,пък нека това да несъм аз."

и все пак ти се иска и ти да си обичана, нали? ох, много сложна ситуация...наистина се съгласявам със стрийт, че не бива да го притискаш, защото така само ще го напрягаш и може да развалиш всички, което сте изградили досега пък било то и само приятелство за него. желая ти сила и кураж!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th May 2007, 12:20
aivito aivito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 229
По подразбиране

Здравей,и аз ще ти дам моето мнение.Според мен както ти казаха не го притискай и остави времето да ти покаже дали това приятелство ще се превърне в силна любов!От моя личен опит мога да ти кажа ,че хубавите ми връзки са тръгнали от силно приятелство!Успех и стискам палци!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2007, 12:21
kakata-BS kakata-BS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря на всички от сърце за куража който ми дававте.Наистина неискам да го загубя-ТОЙ е прекрасен Човек.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2007, 12:25
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kakata-BS
Благодаря на всички от сърце за куража който ми дававте.Наистина неискам да го загубя-ТОЙ е прекрасен Човек.
щом е такъв какъвто го описваш, бъди сигурна че няма да го изгубиш
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2007, 12:27
kakata-BS kakata-BS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Наистина е страхотен
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2007, 12:31
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И аз съм на горното мнение.
Вместо да се терзаеш как ще завършат нещата защо не се отдадеш на подобно невероятно усещане да обичаш и да си щастлив. Какво значение има докога ще трае, важното е, че за цял живот ще ти остане усещането, че си имала нещо невероятно.

Наслаждавай се, наслаждавай се, наслаждавай се......
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2007, 12:36
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Само така. Наслаждавай се. Аз съм в подобно положение на твоето и в началото на връзките ми бях ужасно неуверена. Но просто си казвам - днес е прекрасно, чувствам се обичана, утре ще видим...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:54.