IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th May 2007, 11:34
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране без заглавие

Не съм озаглавила тази тема, защото наистина не знам кое би било най-подходящо.
Просто искам да споделя това с всички вас. Знам, че най-малкото ще ви е от полза.

Преди малко ми съобщиха, че мой колега вчера е загинал в автомобилна катастрофа.
От мига в който ми го казаха до затварянето на телефона не знаех как да реагирам. Само мълчах и се надявах това да е някаква долна гавра. И още не мога да повярвам.
Работата ми е такава, че се чувам с колегите ми от другите градове поне по 5 пъти дневно. Работя вече от една година на това място така че предполагам можете да си представите колко много сме говорили по телефона с всеки един от тях.
Преди месец се организирахме и за 1 уикенд се събрахме всичките колеги(общо 14 души) от осем града близо до Стара Загора, за да се видим, да се позабавляваме и да изчистим стратегията за тази година. Него го видях за пръв път – безкрайно положителен и весел човек. Животът му никак не е бил лесен и до сега също не беше особено розов, но въпреки всички той сам се грижеше за детето си, работеше неблагодарната си работа и се усмихваше! Много съжалявам, Тишо! Ужасно ще ми липсваш!

За пореден път в живота ми се случва нещо ужасно, което ме кара да се замисля. Сега съм вложила всичката си енергия в учене, защото от толкова работа бях забравила, че имам и изпити за взимане. Работа, учене, изкарване на пари, желание да се тунинговам, да си купя кола, апартамент…..всичко това ми изглежда толкова дребно и далечно сега. Чак ми се гади от самата мен. Сякаш просто съм забравила да бъда човек. Не забравяйте да бъдете хора! Казвайте на онези, които обичате, че ги обичате! Не пестете парите си – живейте! Не мислете за бъдещето – живейте! Правете добро, обичайте, ценете всеки миг, всяко вдишване!

Не знам какво да кажа. Чувствам се ужасно дребна и нищожна.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th May 2007, 11:42
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Съжалявам, мила! За другите неща си ужасно права, лошото е че винаги в такива моменти се сещаме...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th May 2007, 11:44
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Мила,такива неща за съжаление се случват ежедневно и пак за съжаление са една част от живота ни,която бихме искали да не съществува,но няма начин...

Искрени съболезнования за роднините и приятелите на твоя колега,както и за теб....
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2007, 11:48
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Обичам те, любима!!! Ти си видяла, че хората си отиват от този свят без предупреждение и със сигурност не когато сме подготвени за това (защото такъв момент няма). Нормално е да си погълната от ежедневието с неговите важни и маловажни проблеми и проблемчета, но е жалко по такъв нелеп повод да излизаш от релсите на навика, за да се замислиш...В тази ситуация няма какво да кажа, освен, че си пожелавам такива нещастия да стават по-рядко (а ако имам право да помечтая - никога!). Не се обвинявай, че си загрижена за множеството задачи, които са ти на главата, това не те прави жалка. Ти не си и няма да забравиш кои са важните неща в живота, а единственото, което искам за теб, е хората, които обичаш и те обичат, да са здрави и щастливи. Почини си. Обичам те!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2007, 11:55
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране Re: без заглавие

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
…..всичко това ми изглежда толкова дребно и далечно сега. Чак ми се гади от самата мен. Сякаш просто съм забравила да бъда човек. Не забравяйте да бъдете хора! Казвайте на онези, които обичате, че ги обичате! Не пестете парите си – живейте! Не мислете за бъдещето – живейте! Правете добро, обичайте, ценете всеки миг, всяко вдишване!
За съжаление само в такива моменти се сещаме за тези неща....
И за още по-голямо съжаление тези прозрения ни държат "влага" за много кратко време...просто някак си ежедневието ни поема ,колелото се завърта и отново ставаме дребнави и забравяме ,че сме просто миг от вечността и пропускаме истински важните неща...и така до следващото сътресение...
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2007, 11:59
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране Re: без заглавие

Цитирай:
Първоначално написано от Yansi
За съжаление само в такива моменти се сещаме за тези неща....
И за още по-голямо съжаление тези прозрения ни държат "влага" за много кратко време...просто някак си ежедневието ни поема ,колелото се завърта и отново ставаме дребнави и забравяме ,че сме просто миг от вечността и пропускаме истински важните неща...и така до следващото сътресение...
колко си права...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2007, 12:01
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Искаш ли "ден за размисъл" навън...?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th May 2007, 12:05
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

==={=={<@
==={=={<@
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th May 2007, 12:12
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Аз излизам, щото не издържам повече!
Димитров поне една въздушна целувка приеми!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th May 2007, 13:09
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Ужасно е това, което се е случило, но мисля, че дори и сега той отнякъде те чува и те вижда... Направи нещо, което на Тишо би му харесало! И не се обвинявай!
Цитирай:
...Чак ми се гади от самата мен. Сякаш просто съм забравила да бъда човек.
Само едно ще ти кажа: Не си забравила да бъдеш човек. Щом си се замислила над всичко това, значи ти си ЧОВЕК!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: беззаглавие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:24.