IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 23rd July 2008, 15:29
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Мда,прави се на велик и казва,че работи с уникални инструменти

Все едно другите режат с готварски ножове!

много си права. точно това обяснявах в един друг форум. че обясняват на пациентките как работят с електробожове, бекръвно))))))) ми че то и в най-простата софиййска болница да отидеш навсякъде има електроножове,щото те са вече 20 години масово в хирургичната практика у нас. ( напр. в нашето отделение имаме електронож на 20 години и си бачка перфектно) ама пациентките като не знаят и им се обяснява,че едва ли не нещо изключително им се случва


същия смях ме напада и по повод на " по-добра упойка" и " по-добри конци" , аналогично обяснение като с електроножовете. друг е въпросът,че някои хора, за да оправ даят високите си цени, цитират точно последните 2 понятия, което е още по-смешно. поне за хора като мен,които знаят за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 23rd July 2008, 15:48
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Мен пък ме напушва смях ,как така да няма разлика във упойката и конците. ...Интубиране и венозна упойка няма ли разлика
Защо се заформат въобще тези теми,никой не ни кара на сила да даваме по 8-9 хиляди лева за да ни режат със електроножове и да ни шият със лоши конци...
В крайна сметка това го искаме ние и ние си решаваме къде и кой да ни оперира и със какво...Дали със ножове от преди 20 години или
със ножове със платинено покритие...все едно нали....
Бъди сигурна че на консултацията не ни обясняват със какви ножове ни режат и със какви конци ни шият..Обясняват ни само за упойката че не е както предишните и че бързо се вътановяваш..Както и стана със мен....
Отговори с цитат
  #103  
Стар 23rd July 2008, 15:55
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

напротив.

ако погледнеш ценовата листа на доц тепаричарова, ще видиш,че за по-добра упойка ще дадеш 400 лв повече, а за по-добри конци - още толкова.
в един друг форум обяснявах защото тези понятия са смешни, ако желаеш бих могла и на теб да обясня



междудругото, пуснах ти едно съобщение на лични, за което се извинявам. не се познаваме, но се надявам ,че за в бъдеще няма да е така
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 23rd July 2008, 16:22
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Между другото някой знае ли в крайна сметка,наистина ли Eurosilicone са купили McGhan или не
Много ми е любопитно кой лъже-Стоянов или един друг хирург
Със сигурност Евросиликон не са купили Макган. До сега дистрибутор на Макган за България беше д-р Страхил Ефремов. От 1 септември Макган отварят офиси в София директно те. Това е 100 процента вярно.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 23rd July 2008, 16:28
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Мда,прави се на велик и казва,че работи с уникални инструменти

Все едно другите режат с готварски ножове!
Стоянов работи с инструменти на фирма Карл Щорц. Има такива с диамантено и със златно покритие.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 23rd July 2008, 16:31
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Блаблабла,поредните глупости на Стоянов!

Много ясно,че като работи с Ментор и Макган,ще отрича Евросиликон!

Аман от манията му за величие!
Всеки хирург сам избира с какви имплати да работи. Стоянов не работи с Евросиликон просто защото не ги харесва, а иначе печалбата от тях е най-голяма, защото са най-евтини.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 23rd July 2008, 16:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Блаблабла,поредните глупости на Стоянов!

Много ясно,че като работи с Ментор и Макган,ще отрича Евросиликон!

Аман от манията му за величие!
Всеки хирург сам избира с какви имплати да работи. Стоянов не работи с Евросиликон просто защото не ги харесва, а иначе печалбата от тях е най-голяма, защото са най-евтини.
абе не се знае дали някой работи с нещо или не защото го харесва или не, а според мен освен този момент неминуемо го има и финансовия, а от кое повече се печели зависи от личните договорки според мен.

м/у другото, има ли фирми, представителки, от които ние, пациентите можем да си закупим или поне проверим цените на имплантите. за ментор знам че има и знам къде е, а евросиликон?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 23rd July 2008, 16:43
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

има ли разлика в цената?

Най-често използваните капковидни импланти на McGhan струват 2700 лв. Mentor са някъде там. Eurosilicon и Arion са около 2000 лв.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 23rd July 2008, 16:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Мен пък ме напушва смях ,как така да няма разлика във упойката и конците. ...Интубиране и венозна упойка няма ли разлика
Защо се заформат въобще тези теми,никой не ни кара на сила да даваме по 8-9 хиляди лева за да ни режат със електроножове и да ни шият със лоши конци...
В крайна сметка това го искаме ние и ние си решаваме къде и кой да ни оперира и със какво...Дали със ножове от преди 20 години или
със ножове със платинено покритие...все едно нали....
Бъди сигурна че на консултацията не ни обясняват със какви ножове ни режат и със какви конци ни шият..Обясняват ни само за упойката че не е както предишните и че бързо се вътановяваш..Както и стана със мен....
естествено,че никой не ни кара. виж сега, цялата тая работа е просто широко известен метод на зарибяване - ОБИКНОвенните неща да се изкарват като манна неземна...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 23rd July 2008, 17:40
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Хубвите инструменти, апатари и конци в операционната са много важно нещо, но не по-важно от ръцете, които ги държат.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.