IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 11th August 2008, 14:55
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Не смятам че поведението е комплексарско и долно ...
Според теб кое му е комплексарското че е казал какви случай има....
и то от негови колеги на които клиентите пращат и то не лев или два...
Отговори с цитат
  #172  
Стар 11th August 2008, 15:00
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Този случай не е цитиран от него!
Защо се опитваш да ми изкривиш думите?
Отговори с цитат
  #173  
Стар 11th August 2008, 15:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm
Този случай не е цитиран от него!
Защо се опитваш да ми изкривиш думите?
Така е... действително не е цитирал никакъв случай, а просто е констатирал нещо си по отношение на колегите си...Аз пък се учудвам защо не е дал пример с някой такъв случай...
А между другото, Демили, той не е единственият хирург, който прави ендоскопски лифтинг, както си написала по-горе...
Отговори с цитат
  #174  
Стар 11th August 2008, 15:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm
Този случай не е цитиран от него!
Защо се опитваш да ми изкривиш думите?

Ако съм те обидила със нещо моля да ме извиниш ,не съм искала да ти изкрива думите .
Отговори с цитат
  #175  
Стар 11th August 2008, 15:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Само ще кажа че не смятам Стоянов за комплексар
Отговори с цитат
  #176  
Стар 11th August 2008, 15:26
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Не си ме обидила,просто в никакъв случай не защитавам подобни касапски изпълнения.Ужасни са!Като чета подобни истории ми става толкова ужасно какво са преживели тези момичета.Но аз съвсем друго исках да кажа,че за мен не е редно да се плюе без да се посочват конкретни случаи.Защото специално д-р Стоянов,според мен,имаше много добре изграден образ в публичното пространство,а съм убедена,че след тази статия е загубил "фенове".Но в крайна сметка му пожелавам на него и на другите хирурзи да са съвестни и да правят само успешни операции,за да са щастливи момичетата
Отговори с цитат
  #177  
Стар 11th August 2008, 15:32
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

А комплексарско нарекох поведението,при което трупаш дивиденти за сметка на колегите си,защото не намираш с какво друго да изтъкнеш своите способности.Честно казано така е в общия случай и не визирах само пластичната хирургия.Не мисля,че точно той е комплексиран,в крайна сметка има много момичета,които са доволни от неговата работа и той си има неговата позиция сред първите в България.И няма да крия,че когато гледах "Пълна промяна" той ми беше направил най-положително впечатление ...
Пак казвам,пожелавам му само успешни операции,не заради него,а заради пациентите му.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 11th August 2008, 16:15
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
но... всъщност ще свали своя по този начин...
И аз така смятам. Та той не е по-добър от тях, просто е по-алчен и самовлюбен. Фук-фук на боклук!

Непонятно ми е и снимането му в двусмислено-еротични пози с пациентки ти представяш ли си примерно доц. Тепавичарова или д-р Заякова или Калкова снимани в непрофесионални пози с пациенти (мъже) на които са оправяли я нос, я коса, липосукция, квото и да е там... мии, аз не мога да го разбера това.

http://www.telemaniac.com/wp-content/simonabust.jpg

http://gossip.erogance.eu/content/im..._PlanetaTV.jpg


Наскоро цял свят видя акушер-гинеколога на Анджелина Джоли и нямаше нико капка сянка или намек за непрофесионални подвизи....
Това е просто щрих към характера..
Отговори с цитат
  #179  
Стар 11th August 2008, 18:02
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Някои казват че рекламата продавала Докторчето явно си мисли че като се снима с известни лица и хоп-ще има клиенти валяло...Само че аз повече се отвратих от снимката отколкото да ме впечетли и да ми се прииска той да е моя хирург
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #180  
Стар 11th August 2008, 18:20
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Даммм...познаха се и за добро, и за лошо... Но нали се сещате, че и Стоянов не е единствения ангел-хранител измежду тях, за да съди другите и да хвърля тежки думи по адрес на хора, които са в занаята преди него и които малко или много имат изградена репутация... Думите му са насочени именно към тях - с цел да им свали гарда, но... всъщност ще свали своя по този начин...
Не останах с впечатление, че е хвърлил тежки думи по адрес на някого. Не е споменал нито едно име. Споделя най-вече мнението си за имлантите, а именно че Макган са по-добри от Евросиликон, което всъщност е и мнението на много от водещите пластични хирурзи по света. Макган имат обвивка, която е с влакна, чиято дължина е еднаква с тази на колагеновите влакна, по този начин се увеличава пространството около импланта и практически капсулна контрактура не може да се получи. Тази обвивка на Макган е патентована.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.