IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 29th September 2008, 13:52
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Е като си я опъна назад и настрани има разлика ама не кой знае колко, но пък и е нормално ми се струва. То и дупето е по-опънато ако си легнал примерно на страни със свити колене към тялото отколкото ако си с изпънато тяло. Все пак и кожата се опъва така че...неразбрах какво ви притеснява! Все пак накъдето и да си опъвам ръцете сега няма да си стегна мускула много ще ме заболи дясната
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #232  
Стар 29th September 2008, 14:04
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

И при мен има съвсем лека разлика...Като си опана ръцете настрани стават малко по-твърдички,но не е ак огромна разликата,както каза Дедективчето и аз го намирам за нормално.Аз съм с McGHAN
Теб какво те притеснаява Junglegirl?
Отговори с цитат
  #233  
Стар 29th September 2008, 14:10
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

МакГан по-твърди ли са от Vertex или са по-меки?
Отговори с цитат
  #234  
Стар 29th September 2008, 14:36
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Хм,значи си е от имплантите
При мен,когато ръцете ми са отпуснати до тялото или особено леко събрани напред,усещането на имплантите си е супер.Обаче,когато си опъна ръцете назад,стават неприятно твърди.
Много ви благодаря,момичета!
Отговори с цитат
  #235  
Стар 29th September 2008, 18:16
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Хм,значи си е от имплантите
При мен,когато ръцете ми са отпуснати до тялото или особено леко събрани напред,усещането на имплантите си е супер.Обаче,когато си опъна ръцете назад,стават неприятно твърди.
Много ви благодаря,момичета!
Когато ръцете се опънат назад, както и когато си легнал, гърдите стават твърди, но причината не е в имплантите, а в мускула, който при тези положения се контрахира и става твърд.
Отговори с цитат
  #236  
Стар 29th September 2008, 20:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Като се отпуснеш напред, усещаш повече твоята жлеза, която е върху импланта и е мека, а като се изпънеш, опъваш всичко - кожа, мускул, имплант. Пробвай с брадичката - наведи се напред и надолу и после я изпъни. Ми това е нормално!
Отговори с цитат
  #237  
Стар 3rd October 2008, 17:14
madeline madeline не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Свети Влас
Мнения: 74
По подразбиране

вярно ли е, че Arion са биологични импланти и дали няма да изместят силиконовите?
Airon са биоразграждащи се импланти, тъй като съдържат хидрогел – природен полимер от целулоза. Това е единствената им разлика със силиконовите,
Това е интервю със И.Стоянов в списание ЕВА
Отговори с цитат
  #238  
Стар 3rd October 2008, 17:37
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от madeline
вярно ли е, че Arion са биологични импланти и дали няма да изместят силиконовите?
Airon са биоразграждащи се импланти, тъй като съдържат хидрогел – природен полимер от целулоза. Това е единствената им разлика със силиконовите,
Това е интервю със И.Стоянов в списание ЕВА
Само кръглите импланти на Арион са с хидрогел. Капковидните са силиконови ,с двоен кохезитет. В България се внасят САМО капковидни. Кръглите не се внасят, защото не се котират - нямат добра форма, прекалено са меки и нямат кохезитета на силиконовия имплант.
Отговори с цитат
  #239  
Стар 5th October 2008, 08:34
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

А какъв е смисъла да се слгат подмускулно анатомични импланти с двоен кохезитет?
Отговори с цитат
  #240  
Стар 5th October 2008, 14:56
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

по въпроса с твърдостта на гърдата и при мен е така.аз съм с макган и като са ми в нормално положение раменете или леко събрани са ми супер гърдите.като естествени се подрусват и са толкова меки.но като си изпъна раменете или се изпъча стават много твърди и разстоянието става много голямо и очевидно.според мен си е от мускула.а и да ви кажа и от наличния първоначален материал.имам приятелка с подмускулно но мисля че е частично под, та тя си имаше доста собствена гърда преди и сега и се полюшкват точно като естествени вав всички положения.не знам обаче при нея дали е защото са частично подмускулни или заради наличието на собствена гърда.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.