IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 7th December 2009, 22:02
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Казах го с най-добри пожелания!!!
Че не само импланта е важен а и ръката на доктора,защото само едно трепване може да е фатално!!!
Тоната с това "скъпа, Yoly" ми се струва леко саркастичен.
Но ще го подмина....
Спирам до тук.
Късмет!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #262  
Стар 7th December 2009, 22:41
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Че не само импланта е важен а и ръката на доктора,защото само едно трепване може да е фатално!!!
едно трепване незнам, но със сигурност дори и златен имплант да бъде поставен от нечия некадърна ръчичка резултатът ще е нулев...много ясно...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #263  
Стар 7th December 2009, 23:00
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Казах го с най-добри пожелания!!!
Че не само импланта е важен а и ръката на доктора,защото само едно трепване може да е фатално!!!
Тоната с това "скъпа, Yoly" ми се струва леко саркастичен.
Но ще го подмина....
Спирам до тук.
Късмет!!!
не мила нищо подобно. това е кофтито когато пишеш че не улавя и тона с които говириш. както и да е. мерси за пожеланията дано и аз скоро да се уредя с нови цици. успех и на теб
Отговори с цитат
  #264  
Стар 26th January 2010, 20:16
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Az sam s implanti Eurosillicone veche 18 godini i niamam nikakvi oplakvania, oshte poveche, che mi se naloji korekcia sled rajdane
i mi gi podmeniha bezplatno
Отговори с цитат
  #265  
Стар 26th January 2010, 20:24
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dumbo29i
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Цитирай:
Първоначално написано от madeline
вярно ли е, че Arion са биологични импланти и дали няма да изместят силиконовите?
Airon са биоразграждащи се импланти, тъй като съдържат хидрогел – природен полимер от целулоза. Това е единствената им разлика със силиконовите,
Това е интервю със И.Стоянов в списание ЕВА
Само кръглите импланти на Арион са с хидрогел. Капковидните са силиконови ,с двоен кохезитет. В България се внасят САМО капковидни. Кръглите не се внасят, защото не се котират - нямат добра форма, прекалено са меки и нямат кохезитета на силиконовия имплант.
Аз бих отворила една скоба за по-точно пояснение: Арион имплантите се делият на два вида: силиконови ( кръгли висок среден и нисък профил, анатомични и анатомични с двойна кохезивност) и хидрогелни (само кръгли с висок и нисък профил).
Da otvoria i az edna skoba: hidrogelat e palnejat na implantite. Obvivkata
na vsichki vidove implanti na vsichki izvestni v Bg firmi e silikon.
Oshte ne e izmislen po-dobar za implantirane v choveshkoto tialo material
Отговори с цитат
  #266  
Стар 26th January 2010, 20:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
аз четох в други форуми ( не БГ ) че страшно мн хора се оплакват от въпросните ПИП и че се "касали" и че струват около 90 - 100 паунда само. естествено е въпрос на избор кой какви импланти си слага и никога не си застрахован от усложнения, но поне ако си слагам 4ujdo нещо в тялото ще гледам да е най-доброто и само господ може да ни пази от усложнения
Импланти и аз 15000 евро може да се окажат фатални последствия,ако доктора е с две леви ръце
по дабре избери добър доктор и после имплантантите
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 26th January 2010, 22:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
аз четох в други форуми ( не БГ ) че страшно мн хора се оплакват от въпросните ПИП и че се "касали" и че струват около 90 - 100 паунда само. естествено е въпрос на избор кой какви импланти си слага и никога не си застрахован от усложнения, но поне ако си слагам 4ujdo нещо в тялото ще гледам да е най-доброто и само господ може да ни пази от усложнения
Импланти и аз 15000 евро може да се окажат фатални последствия,ако доктора е с две леви ръце
по дабре избери добър доктор и после имплантантите
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 14th May 2010, 15:47
Iv4e Iv4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета,

от доста време чета из форума, но за първи път пиша...
когато реших да се оперирам обиколих няколко места, където докторите работеха с различни марки. Незнам дали качеството определя цената, защото забелязвам че в момента доста хвалят Макган, как били по скъпи и затова по качествени. Искам само да отбележа, че след трите консултации които направих това беше най-евтината операция (Макган анатомични) която ми беше предложена. Аз се спрях на Евросиликон засега съм доволна.
__________________
Звездите са хубави заради едно цвете, което не се вижда...
Отговори с цитат
  #269  
Стар 30th May 2010, 19:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ами явно са по-добри от тия измислени пип
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #270  
Стар 8th July 2010, 04:07
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Сега забелязвам че съм пуснала темата преди 2 години...Значи стават точно 2 г. и 8 месеца след операцията, и имплантите са си ок.За смяна са определено, заради небрежността на Георгиев, но слава богу не съм имала проблеми и се надявам да нямам вбъдеще. Радвам се че бързах да си направя операцията и избрах най-евтините импланти
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:10.