IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 2nd October 2012, 15:11
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

И в крайна сметка какво излезе - имплантите Евросиликон лоши ли са? Нали такава беше темата...
Отговори с цитат
  #312  
Стар 11th November 2012, 14:46
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

И аз това искам да разбера. Сложих си на евросиликон и нямам оплаквания засега. На вид гърдите ми са перфектни.
Отговори с цитат
  #313  
Стар 11th November 2012, 17:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mari__74 Виж мнението
И аз това искам да разбера. Сложих си на евросиликон и нямам оплаквания засега. На вид гърдите ми са перфектни.
А как си с риплинга - имаш ли такъв въобще, де?
Отговори с цитат
  #314  
Стар 12th November 2012, 18:52
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Нямам риплинг. Докторът ми каза, че имам стегната кожа и ще станат много хубави, така и стана. Поне засега си ги харесвам.
Отговори с цитат
  #315  
Стар 13th November 2012, 09:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mari__74 Виж мнението
Нямам риплинг. Докторът ми каза, че имам стегната кожа и ще станат много хубави, така и стана. Поне засега си ги харесвам.
Бравос, радвам се за теб. Твоите импланти анатомични ли бяха или кръгли?
Пък за риплинга - не е до стегната кожа, а дали е тъничка или дебела. Имам една баба (клиентка), която наближава 70-те, обаче каква хубава кожа има на шията и деколтето ... ген, какво да правиш.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 13th November 2012, 11:22
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Ами да ти кажа аз не съм много навътре в тия неща. Кожата ми е много нежна, предполагам, че не е дебела. Много време чета из форумите за уголемяване на бюст, бях си го поставила за цел. Беше много важно кой ще е доктора дето ще ме реже, много се страхувам от операции, а за последствията и пораженията, за които съм чела тук и из други форуми направо ми настръхваха косите. Стигнах до извода, че най-прехвалените доктори са и най-оплювани. За Стоян Михайлов имаше малко инфо, но нито един отрицателен отзив. Колебаех се между него и един друг доктор, но се спрях на него.
Имам кръгли импланти, частично под мускула са. Гърдите ми бяха малки, а след кърменето на две деца съвсем се "изгубиха". Бях качила и снимки след операцията, но ги махнах по определени причини.
Отговори с цитат
  #317  
Стар 13th November 2012, 19:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mari__74 Виж мнението
Ами да ти кажа аз не съм много навътре в тия неща. Кожата ми е много нежна, предполагам, че не е дебела. Много време чета из форумите за уголемяване на бюст, бях си го поставила за цел. Беше много важно кой ще е доктора дето ще ме реже, много се страхувам от операции, а за последствията и пораженията, за които съм чела тук и из други форуми направо ми настръхваха косите. Стигнах до извода, че най-прехвалените доктори са и най-оплювани. За Стоян Михайлов имаше малко инфо, но нито един отрицателен отзив. Колебаех се между него и един друг доктор, но се спрях на него.
Имам кръгли импланти, частично под мускула са. Гърдите ми бяха малки, а след кърменето на две деца съвсем се "изгубиха". Бях качила и снимки след операцията, но ги махнах по определени причини.
Важното е, че ти си доволна и нямаш проблеми. Защото голяма част от всички тук си намираме по някакъв кусур ... което обикновено е резултат от супер, супер вглеждането и искането на това, което нямаш (като примера с правата и къдравата коса).
Отговори с цитат
  #318  
Стар 17th November 2012, 13:43
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Да чукна на дърво и аз не съм имала оплаквания,моите са 11 годишни,старички са вече-точно отворих нова тема с въпрос някой сменял ли ги е просто ей така?и изобщо имат ли срок на годност?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.