IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd July 2008, 10:19
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Какви разрези на корема?
Може би не ги препоръчва на всички, защото те са толкова високо (до ключицата ) и иска да ги смъкне. След този период най вероятно няма проблем да се носи, но има логика.
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd July 2008, 10:23
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от erika
На мен друго нещо ми направи впечатление от интервюто. Стоянов споменава, че след операция трябва задължително да се носи сутиен и липсата му се отразява пагубно за гърдите впоследствие. Моята операция беше при д-р Н. Георгиев преди около 2 месеца, а той точно напротив препоръчва първите месеци въобще да не се носи сутиен. Доколкото знам обаче, той май е единственият привърженик сред пластичните хирурзи в България на неносенето на сутиен след операцията. Някои знае ли какъв е опита в чужбина в това отношение?
Не си запозната напълно относно това кой препоръчва и кой не ластична лента и сутиен...Май само Георгиев не препоръчва а логично би трябвало да се носят , за да може тези разрезите които ги прави на корема да се скрият от увисването на гърдата....
Може би наистина разрезите са леко по-надолу, но не бих казала 4ак на корема . НО може би съществуват и такива слу4аи. При мен няма увисване въпреки 4е не съм носила сутиен 8 месеца. НЕзнам, в крайна сметка нещата зависят от много фактори.
Знаеш ли все пак, тези "дупки" на гърдите на приятелката ти,причинени от евросиликона...ОТ надмускулно поставяне ли са при4инени също?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 22nd July 2008, 10:29
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Моник да, от имплантите е се е получило липса на тъкан...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 22nd July 2008, 10:31
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

А надмускулно ли са били ?
това ме интересуваше също. Извинявай че те питам няколко пъти
Отговори с цитат
  #35  
Стар 22nd July 2008, 10:32
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Над мускулно
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd July 2008, 10:39
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Знаеш ли все пак, тези "дупки" на гърдите на приятелката ти,причинени от евросиликона...ОТ надмускулно поставяне ли са при4инени също?
Според меен не вида на имплантите,още по-малко марката на производителя може да е причина за това,по-скоро метода на поставяне/надмускулно/.Съвпадение е,че са Eurosilicone,спокойно
Натискът,който импл.упражнява върху тъканите на жлезата води до нарушено хранене на клетките,т.е.дистрофия.А оттам и до намаляване на обема на млечната жлеза.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd July 2008, 12:33
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Георгиев казва да не се слага сутиен само в случай, че гърдите са много нависоко и докато спаднат не се носи, но след като се наместят трябва да се носи както всички останали, още повече ако кубиците са големи.
А Стоянов потдържа сутиена, но според мен всички доктори го потдържат той е най-важен за бюста, просто Стоянов сигурно няма този често срещан ефект след операцията с качените на врата гърди.

И потдържам Babri, че това за различните марки импланти е загубен спор, но не бих сравнила Опел с Мерцедес, по-скоро примерът ми бил Мерцедес и БМВ
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd July 2008, 12:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Имплантите Евросиликон били лоши?!

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
прочетох го тук, в това интервю на др Стоянов...
Аз нямам оплаквания и не вярвам на всичко, което чуя или прочета, но ми е интересно какво е вашето мнение
http://www.eva.bg/content/view/4483/66/lang,bg/
Изключително неколегиално изказване от негова страна. Още като прочетох интервюто се възмутих откъде накъде Ильо Стоянов "ще коли и беси" - та той ще коментира едва ли не какво могат/не могат колегите му и видиш ли колко заблудени патки сме ние, пациентите, та понеже не си правим труда да попрочетем преди това - ходим и си слагаме импланти при хора, дето само ни уверяват, че са ни ги сложили под мускула, а всъщност сме с над... Направо ме смазва самочувствието му...
А като добавим и факта, че поиска от воя приятелка 3 500 евро, за да й направи корекция на гърдите, само защото си ги е сложила при Н. Георгиев - съвсем си затвърдих мнението за него
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22nd July 2008, 13:02
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране Re: Имплантите Евросиликон били лоши?!

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
прочетох го тук, в това интервю на др Стоянов...
Аз нямам оплаквания и не вярвам на всичко, което чуя или прочета, но ми е интересно какво е вашето мнение
http://www.eva.bg/content/view/4483/66/lang,bg/
Изключително неколегиално изказване от негова страна. Още като прочетох интервюто се възмутих откъде накъде Ильо Стоянов "ще коли и беси" - та той ще коментира едва ли не какво могат/не могат колегите му и видиш ли колко заблудени патки сме ние, пациентите, та понеже не си правим труда да попрочетем преди това - ходим и си слагаме импланти при хора, дето само ни уверяват, че са ни ги сложили под мускула, а всъщност сме с над... Направо ме смазва самочувствието му...
А като добавим и факта, че поиска от воя приятелка 3 500 евро, за да й направи корекция на гърдите, само защото си ги е сложила при Н. Георгиев - съвсем си затвърдих мнението за него
Учудвам се наистина от това изказване, защото си мислех че хирурзите се подкрепят един друг. Особено тези, които са работили заедно за Пълна Промяна.
А иначе за приятелката ти, той не взима ли по принцип около 9000 лв за операция... Или става въпрос за някаква нищожна корекция...?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22nd July 2008, 13:03
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

"Replacement" струвал 12000лв.
П.П.Евала
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:53.