IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 22nd July 2008, 13:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Имплантите Евросиликон били лоши?!

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
А иначе за приятелката ти, той не взима ли по принцип около 9000 лв за операция... Или става въпрос за някаква нищожна корекция...?
Не е нищожна корекцията - има лек дабъл-бабъл, но все пак е корекция, а не смяна на импланти...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd July 2008, 13:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз пък смятам че той е прав,от къде на къде ще поправя на някои свои колега грашките и ще взима минимални цени....
За мен той си е прав,и другото нещо става вече клюкарска работа относно това как той коментира работатат на колеги те си,ами защо да не ги коментира-ТОВА СЕ КАЗВА КОНКУРЕНЦИЯ...ако няма такава няма да има и даволни клиентки...Доколкото съм запозната със материята момопластика и съм чувала че е много по трудно да корегираш нечия работа отколкото да слагаш за първи път импланти..
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd July 2008, 13:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Може и да си права, че не е лесно да коригира и че това струва пари, но... оставам на мнение, че коментарът му е неколегиален определено...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd July 2008, 13:12
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от erika
На мен друго нещо ми направи впечатление от интервюто. Стоянов споменава, че след операция трябва задължително да се носи сутиен и липсата му се отразява пагубно за гърдите впоследствие. Моята операция беше при д-р Н. Георгиев преди около 2 месеца, а той точно напротив препоръчва първите месеци въобще да не се носи сутиен. Доколкото знам обаче, той май е единственият привърженик сред пластичните хирурзи в България на неносенето на сутиен след операцията. Някои знае ли какъв е опита в чужбина в това отношение?
Не си запозната напълно относно това кой препоръчва и кой не ластична лента и сутиен...Май само Георгиев не препоръчва а логично би трябвало да се носят , за да може тези разрезите които ги прави на корема да се скрият от увисването на гърдата....
Ти мисли, че носенето на сутиен определя мястото на разреза така ли?

Относно интервюто на Стояно, дано си даде смтка, колко негативи си е спечели с тази негова "Реклама". Качеството на имплантите се одобряват/определя от Специалисти, а не от Г-н. Стоянов. Да, съгласна съм, че има разлика съответо и цената се променя, но за това последната дума е на пациентката, какви импланти ще и бъдат поставени. Но да изжакеш така гласно, че липсата на тъкан е причинена от марката Евросиликон, е направо смешно. В такъв случай, това може да се случи и с марката Ментор, ако метода на поставяне е надмускулно, нали така? За това, че споменава Пловдивски лекара и злорадства против колегите си е, показателно за непрофесионализъм от негова страна. Май той върви по стъпките на Сердев, като си измисля фантастични методи и откритя на работа. Георгиев, го превъзхожда във всяко едно отношение и той все още неможе да преглътне този Факт
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd July 2008, 13:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Момичета я се замислете ако вие сте излъганите от метода на поставяне и вида на имплантите
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd July 2008, 13:13
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Гвен,
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd July 2008, 13:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Момичета я се замислете ако вие сте излъганите от метода на поставяне и вида на имплантите
От какво да сме излъгани - вместо Евросиликон - да са ни поставили PIP или Ментор Няма да имам нищо против... А начина на поставяне си е под мускула - иначе мамографката ми щеше първа да изквичи - тъй като ми е добра позната..
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22nd July 2008, 13:17
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

На Стоянов му правя евела за едно- Че си признава за на-високите цени в бранша!
Колкото си иска толкова ще си взима, но небива да определя кой импланти са хубави и кой лоши, трябваше според мен да каже"Моето мнение е че тези са по-добри а тези не са.." и край, а не да категорично да определя!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd July 2008, 13:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Упс...грешка - говорех за мамоложката ми Нина, а не мамографката
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22nd July 2008, 13:18
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Момичета я се замислете ако вие сте излъганите от метода на поставяне и вида на имплантите
От какво да сме излъгани - вместо Евросиликон - да са ни поставили PIP или Ментор Няма да имам нищо против... А начина на поставяне си е под мускула - иначе мамографката ми щеше първа да изквичи - тъй като ми е добра позната..
Гвен ,цената на Ментор и на Евросиликон е доста различна,а доктор
Дилова няма да може да ти направи корекцията без пари ...от над до под мускуло...
Ти също ще го плюеш и ще недоволстваш,най малкото ще се чувстваш излъгана
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:23.