IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 23rd May 2011, 19:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Споко бе Неллс , това си е голяма травма нормално е да си подута и всичко ще спадне.Моите очи бяха напълно затворени и още не съм си правила блефаропластика
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #472  
Стар 23rd May 2011, 19:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Споко бе Неллс , това си е голяма травма нормално е да си подута и всичко ще спадне.Моите очи бяха напълно затворени и още не съм си правила блефаропластика
Ама колко време отне да ти спадне напълно отока? Аз мислих, че седмица е достатъчно?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 23rd May 2011, 21:59
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ама колко време отне да ти спадне напълно отока? Аз мислих, че седмица е достатъчно?
Оооо докато си възвърнах нормалния вид минаха поне 2 седмици
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 24th May 2011 на 16:50
Отговори с цитат
  #474  
Стар 23rd May 2011, 23:24
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Оооо докато съм възвърна нормалния вид минаха поне 2 седмици
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха
хахахахахахахаха
Отговори с цитат
  #475  
Стар 24th May 2011, 21:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Оооо докато си възвърнах нормалния вид минаха поне 2 седмици
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха
бла
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 25th May 2011 на 10:57
Отговори с цитат
  #476  
Стар 24th May 2011, 23:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

тцъ
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 25th May 2011 на 10:57
Отговори с цитат
  #477  
Стар 24th May 2011, 23:41
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Колко месеца минимум след рино може да се направи следващо?? 6?
Още един въпрос - къде?? Извън бг, искам клиника/хирург с отлични резултати. Дойде момента, в който цената вече няма значение.
За Палаоро се колебая, защото съм виждла само 3 негови носове. Мисля, че Марисабела беше споменала някаква клиника в Чехия? Ще се радвам ако се включи с координати. Не ме интересува, дори да е на Луната, въпросът ми е Кой ще ми направи хубав нос на 100%? За 4-та ринопластика мога и да събера сили, но ако ми се наложи 5-та, наистина ще си тегля ножа. Буквално!
Нещата наистина никак не ми звучат добре....Какво е направил с носа ти?!......Толкова много се радвах с теб,тръпнах,вълнувах се,чаках те, а то виж какво стана........Не мога да коментирам-нямам сили(((
Отговори с цитат
  #478  
Стар 24th May 2011, 23:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Колко месеца минимум след рино може да се направи следващо?? 6?
Още един въпрос - къде?? Извън бг, искам клиника/хирург с отлични резултати. Дойде момента, в който цената вече няма значение.
За Палаоро се колебая, защото съм виждла само 3 негови носове. Мисля, че Марисабела беше споменала някаква клиника в Чехия? Ще се радвам ако се включи с координати. Не ме интересува, дори да е на Луната, въпросът ми е Кой ще ми направи хубав нос на 100%? За 4-та ринопластика мога и да събера сили, но ако ми се наложи 5-та, наистина ще си тегля ножа. Буквално!
Неллс хайде стига ! Мисля че е твърде рано за да си правиш каквито и да било заключения! пък и изобщо не те намирам за грозна с този ти нос! Наистина мисля че преувеличаваш!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #479  
Стар 24th May 2011, 23:47
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Момичета хубаво е когато някой иска ринопластика да има нормални очаквания и да знае че от всеки нос не става малко и хубаво носле! И фотошопа е едно а ринопластиката съвсем друго !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #480  
Стар 24th May 2011, 23:53
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Момичета хубаво е когато някой иска ринопластика да има нормални очаквания и да знае че от всеки нос не става малко и хубаво носле! И фотошопа е едно а ринопластиката съвсем друго !
Susan,става бе човек.Много снимки съм изгледала преди и след,повечето са оперирани в чужбина-ами разликата е от тук до небето.Явно нашите хирурзи толкова могат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:08.