IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 11th July 2011, 14:29
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Датата ми е изместена за 13 юли,
По принцип възможно ли е след месец от операцията да се ходи на море (разбира се без да се излагам на слънце) : ? към средата на август..примерно
Отговори с цитат
  #502  
Стар 11th July 2011, 14:44
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Желая ти успешна операция! Колкото до морето - не пречи да идеш, просто имай предвид, че отокът се засилва от летните горещини, но пък край морето е дори по-хладно обикновено... Мажи се задължително със слънцезащитен крем с висок фактор, иначе може да получиш пигментация, понеже кожата на носа продължава да се обновява доста след операцията (дори и да е незабележимо на пръв поглед).
Отговори с цитат
  #503  
Стар 11th July 2011, 14:52
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Благодаря ти! Смятам,че може би шапка ще свърши работа,колкото да го предпазя от слънчеви лъчи,а относно жегите-дори нямам намерение да припарвам до плажа! Дано не станат усложнения,надявам се да се възстановя бързо.
Отговори с цитат
  #504  
Стар 11th July 2011, 20:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

А при положение, че операцията ми я била май месец, мога ли да си отида качествено на плаж август, да се пека и пр.. разбира се с фактор 50 на лицето?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #505  
Стар 12th July 2011, 10:35
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
Unhappy

Здравейте момичета! Моята дата за операция е 19.07 и колкото по наближава, толкова по ме хваща шубето....Ох...не знам как ще изтрая до тогава.Кажете ми моля ви как протича всичко? Викат ме сутринта гладна и жадна в 8.00часа и после...кога ще ме оперират? Тъй като и мъжът ми иска да е с мен как стои въпроса с придружителите? Колко дена трябва задължително да стоя там? Много ви моля кажете ми ....
Отговори с цитат
  #506  
Стар 13th July 2011, 07:55
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
Здравейте момичета! Моята дата за операция е 19.07 и колкото по наближава, толкова по ме хваща шубето....Ох...не знам как ще изтрая до тогава.Кажете ми моля ви как протича всичко? Викат ме сутринта гладна и жадна в 8.00часа и после...кога ще ме оперират? Тъй като и мъжът ми иска да е с мен как стои въпроса с придружителите? Колко дена трябва задължително да стоя там? Много ви моля кажете ми ....
Имаш ЛС.Пропуснах само да напиша за придружителя,защото и на мен не ми е много ясно,но предполагам,че няколко дни по-рано трябва да се обадя до клиниката,за да запазя легло и за него.
Отговори с цитат
  #507  
Стар 13th July 2011, 11:12
Astoria Astoria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, след много проучвания се спрях на доктора, който искам да ме оперира- доц.Джамбазов Искам да попитам две неща - как става скъсяването на нос /чрез работа по хрущяла или по костта/ и второто - ако съм по ЗК мога ли да остана само 2 нощувки в Каспела? Благодаря Ви, предварително!
Отговори с цитат
  #508  
Стар 13th July 2011, 15:52
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreamer.x Виж мнението
Датата ми е изместена за 13 юли,
По принцип възможно ли е след месец от операцията да се ходи на море (разбира се без да се излагам на слънце) : ? към средата на август..примерно
Явно операцията ти е днес, стискам палци и после ще чакаме да разказваш! Късмет!
Отговори с цитат
  #509  
Стар 17th July 2011, 11:23
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

искам да попитам нещо,като ходих на преглед доцента откри че имам изкривена носна преграда,проблеми с дишането обаче съм нямала,а сега след операцията съм по зле,едната ми ноздра е постоянно запушена,а с другата си дишам,но от време на време и тя се запушва,нормално ли е,защо така се получи,ако има някой с такъв проблем,моля да се включи,предварително благодаря
Отговори с цитат
  #510  
Стар 17th July 2011, 12:24
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

JEIDI аз около 3 седмици след операция не можех да дишам добре при теб колко време мина от операцията?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.