IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 2nd November 2011, 18:48
valusha1981 valusha1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте на всички които вече преминахте през всичко.Аз тепърва ще се обаждам за час за консултация.Моля ви кажете ми на 100 %ли сте убедени че Джамбазов е най-добрия защото мен все още много ме е страх за евентуални усложнения или непрофесионално свършена работа.Разгледах почти всички снимки преди-след наистина сте страхотни.Това е и моята мечта да имам малко суперско носле но и много ме е страх.Така че дайте малко кураж на нобобранката!
Отговори с цитат
  #602  
Стар 2nd November 2011, 22:54
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

[QUOTE=valusha1981;760882]Здравейте на всички които вече преминахте през всичко.Аз тепърва ще се обаждам за час за консултация.Моля ви кажете ми на 100 %ли сте убедени че Джамбазов е най-добрия защото мен все още много ме е страх за евентуални усложнения или непрофесионално свършена работа.Разгледах почти всички снимки преди-след наистина сте страхотни.Това е и моята мечта да имам малко суперско носле но и много ме е страх.Така че дайте малко кураж на нобобранката![/QUOTE ЗдравейСамо да ти кажа нещо-няма такова понятие като ''най-добрия'' и никой не би трябвало да го твърди,тъй като в България и по света има мнооого такива като него все пак.По коментарите и снимките до тук,аз за себе си реших,че ще е той,в което бях още по-сигурна след консултацията си с него,но никога няма да твърдя,че е най добрия.Харесвам резултата си,както и повечето,които са писали тук,100% сигурност и той не може да ти даде.Ако някой хирург го прави,обаче,не му е чиста работата...Желая ти успех в решението и да намериш най-правилния избор за теб!
Отговори с цитат
  #603  
Стар 10th November 2011, 13:42
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Момичета, да ви попитам, лонгетата повдига ли малко носа нагоре, тоест да очаквам ли, че малко ще спадне надолу връхчето ми, след махането й? Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #604  
Стар 10th November 2011, 17:13
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_ME Виж мнението
Момичета, да ви попитам, лонгетата повдига ли малко носа нагоре, тоест да очаквам ли, че малко ще спадне надолу връхчето ми, след махането й? Благодаря ви!
Ще спадне, спокойно! От самия оток върхът също е по-повдигнат, със спадането на отока пада и върхът.
Отговори с цитат
  #605  
Стар 10th November 2011, 19:35
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Дано да стане така!Много ти благодаря,Сиби
Отговори с цитат
  #606  
Стар 14th November 2011, 13:46
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Здравейте! Бях се зарекла да не пиша във форума преди да мине поне седмица от операцията, но не можах да се стърпя..Имам въпросчета, а не ми се иска да звъня по телефона на доктора за щяло и нещяло. Синини почти нямам, имам големи отоци, които на 2-рия ден слезнаха към бузите, даже по-скоро към челюстта (като бобърче съм ). Вече 3-ти ден не спадат, а доктора каза, че ще спаднат много бързо. На всички снимки, които излгледах, няма подобни отоци. Другото ми притеснение са многото секрети, които само се трупат и почти няма как да излезнат. По много малко се стичат от ноздрите и засъхват, а през гърлото почти не изкарвам. Направо ми е задръстен носът. За дишане да не говорим-все едно съм все още с тампони.Нормално ли е?
Отговори с цитат
  #607  
Стар 14th November 2011, 19:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Всичко е нормално и всеки се възстановява за различно време Аз бях с запушен нос месеци наред, а гледам някои момичета са ОК само няколко седмици след операцията .Не се шашкай излишно , просто се зареди с търпение
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #608  
Стар 14th November 2011, 21:36
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Всичко е нормално и всеки се възстановява за различно време Аз бях с запушен нос месеци наред, а гледам някои момичета са ОК само няколко седмици след операцията .Не се шашкай излишно , просто се зареди с търпение
Много си мила, Susan! Имах нужда да го чуя!! Май наистина се шашкам излишно- следоперационен синдром!
Доц. Джамбазов одобри фотошопа! Аз очаквах да каже, че е малко нереален, но каза да го взема в операционната! Много ти благодаря!
Отговори с цитат
  #609  
Стар 14th November 2011, 23:10
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Здравейте! Бях се зарекла да не пиша във форума преди да мине поне седмица от операцията, но не можах да се стърпя..Имам въпросчета, а не ми се иска да звъня по телефона на доктора за щяло и нещяло. Синини почти нямам, имам големи отоци, които на 2-рия ден слезнаха към бузите, даже по-скоро към челюстта (като бобърче съм ). Вече 3-ти ден не спадат, а доктора каза, че ще спаднат много бързо. На всички снимки, които излгледах, няма подобни отоци. Другото ми притеснение са многото секрети, които само се трупат и почти няма как да излезнат. По много малко се стичат от ноздрите и засъхват, а през гърлото почти не изкарвам. Направо ми е задръстен носът. За дишане да не говорим-все едно съм все още с тампони.Нормално ли е?
И аз да се намесяНе бях качила снимки от няколкото дни,в които бях и аз като бобърче до 8-ми 9-ти ден,иначе и на мен ми казаха,че бързо се възстановявам,но не е точно така,месец и половина мина и все още ми се появяват отоци на различни места по нослето,дори и по бузите,после спадат и се появяват на други,и с дишането не съм добре,наистина трябва търпение,спокойно,милаСю-благодаря и аз,че се включи,тъй като и при мен дишането все още е затруднено,ще чакамммм,пък дано се оправи с времето.
Отговори с цитат
  #610  
Стар 15th November 2011, 11:51
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Търпение, търпение и пак търпение... Аз знам, че възстановяването е дълго и няма как да стане за няколко дни. Не знам защо си въобразиявам, че отоците ще спаднат за 5 дена Благодаря Дил! Явно доста преминаваме през фази "бобър", "драма", "мрън-мрън" и т.н.
Днес отоците на бузите са поспаднали и съм в очакване на други трансформации.. (а колко много ми е любопитно какво ли се крие под покрива )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:35.