IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 4th January 2011, 19:26
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

имам насрочена консултация за 8.01 , но сега забелязвам , че това е събота. Дали е станало объркване или найстина док. работи и в събота ?
Отговори с цитат
  #1252  
Стар 5th January 2011, 10:14
crystal crystal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Здравейте от мен и честита нова година на всички ,искам да попитам след операцията престоя е два дена , на втория доколкото разбрах ти махат тампоните и след това има само още едно пътуване при , което ти махат конците нали така ? Или се пътува 2 пъти след операцията - това ако може да ми разясните ще съм благодарна !
ангелче, на седмия ден пътуваш за преглед и махане на конци /поне при мен беше така, оперирана съм по отворен метод/ и на 14-тия ти махат лонгетата и плаките, ако има такива.
__________________
Нещата не се променят. Просто човек променя начина, по който ги вижда.
Отговори с цитат
  #1253  
Стар 5th January 2011, 14:02
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

keery, не си се объркала, и моята консултация е на 08.01 и сестрата изрично спомена, че е събота.
Отговори с цитат
  #1254  
Стар 6th January 2011, 12:42
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Благодаря ти Noa, на мен не ми казаха изрично за събота, но няма значение, важното е че нещата се изясниха. Приятен ден ти желая
Отговори с цитат
  #1255  
Стар 6th January 2011, 17:11
Аватара на Дидето
Дидето Дидето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Бургас
Мнения: 5
По подразбиране

Ей, хора, здравейте!
Да са ви е честито новото самочувствие с прекрасните носове!
Май и аз ще се престраша да се разкрася в скоро време.
Отговори с цитат
  #1256  
Стар 6th January 2011, 17:26
Аватара на Дидето
Дидето Дидето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Бургас
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrIsKaA
Моят нос също беше доста широк първите месеци, но вече е по- фин и тънък , но върха има още да спада(на почти 6 месеца е сега). Още е твърд и вдървен, но дишам много добре Много си го харесвам Качвам 2 снимки на 4 месеца (нямам по-нови) и освен това съм много НЕфотогенична.. и една на 14 дни, за да ви успокоя, там ми е доста подут (квадратен) и съм одаще синя.. http://krisinos.snimka.bg/other/nos.522098.21826899 - 159874 лека от мен и късмет {}{}
Чудесно изглеждаш!
Отговори с цитат
  #1257  
Стар 7th January 2011, 19:12
KrIsKaA KrIsKaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Много ти благодаря Диде Дано и и ти получиш мечтаното носле Успех
Отговори с цитат
  #1258  
Стар 8th January 2011, 11:43
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Хораа, започнах да се притеснявам вече. От едната страна носа още ми е подут и си мисля,че няма да спадне. То май няма и накаде, понеже костта е малко по- широка. А вече мина 1 месец от операцията.
Отговори с цитат
  #1259  
Стар 8th January 2011, 20:14
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

привет на всички форумци,да се включа и аз,преди месец се оперирах,и при мен като че ли се получи вдлъбване от едната страна ,но носа ми е много по добре от преди,така че засега мисля да се въздържа от коментар,искам да попитам,от едната ноздра на моменти ми тече секрет ,като вода е и мирише като на изгнило,дали е от конците ,,,
Отговори с цитат
  #1260  
Стар 9th January 2011, 12:27
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrIsKaA
Много ти благодаря Диде Дано и и ти получиш мечтаното носле Успех
Наистиана е страхотно нослето ти и много ти отива-пожелавам на всички само положителни емоции в риноначинанието,от моята мина вече повече от година и нещата все повече си идват на местатата и.
Одавна не бях писала,но тази сутрин гледам Съдебен спор по нова телевизия и ума ми не побира това което виждам и чувам-пуснах отделна тема по случая-дано повече хора я прочетат и се убедят,че пишейки тук,в тази,тема са направили своя правилен и точен избор-аз съм повече сигурна и спокойна за себе си и избора си,защото вижте какво се случва и какви "светила-чудеса"има по на'ште земи
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:44.