IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1461  
Стар 15th March 2011, 20:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Датата зависи от две неща, които са: доколко е запълнен графика на доцента, а той сигурно е пълен, и дали си по здравната каса.
Това би било чудесно, ако е истина, но на мен доцента ми каза, че от консултация до операция минава горе-долу 3-4 месеца. Аз изрично го питах дали има разлика ако си по Зк или на твои разноски, той отговори само горното. Ти по ЗК ли беше?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1462  
Стар 15th March 2011, 20:41
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
По подразбиране RE

Привет момичета!

Моята операция все още не е минала - датата ми е на 04.04. .
Моята консултация беше на 20.11.2010, а най-ранните свободни дати бяха за Март, но аз предпочетох Април. Тогава ми обясни, че ако не е по касата може да стане по-бързо, но пък тогава е планирал за следващата година, така че може би затова.. . Успех!!!!

Поздрави,
Силвия
Отговори с цитат
  #1463  
Стар 15th March 2011, 21:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерси много за инфото!
Ще го разпитам като ми дойде консултацията. Успех ти желая, бързо възтановяване и прекрасен резултат!
И да не забравиш да се похвалиш!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1464  
Стар 15th March 2011, 22:20
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Мерси много за инфото!
Ще го разпитам като ми дойде консултацията. Успех ти желая, бързо възтановяване и прекрасен резултат!
И да не забравиш да се похвалиш!
Много благодаря!!!!! Дано да има с какво хихих
Успех и на теб и ще си поддържаме връзка във форума.
Отговори с цитат
  #1465  
Стар 16th March 2011, 01:33
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Датата зависи от две неща, които са: доколко е запълнен графика на доцента, а той сигурно е пълен, и дали си по здравната каса.
Това би било чудесно, ако е истина, но на мен доцента ми каза, че от консултация до операция минава горе-долу 3-4 месеца. Аз изрично го питах дали има разлика ако си по Зк или на твои разноски, той отговори само горното. Ти по ЗК ли беше?
Аз не разбрах от кое зависи, Нелс, какво ще рече "горното"?Благодаря.
Отговори с цитат
  #1466  
Стар 16th March 2011, 02:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivavili
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Датата зависи от две неща, които са: доколко е запълнен графика на доцента, а той сигурно е пълен, и дали си по здравната каса.
Това би било чудесно, ако е истина, но на мен доцента ми каза, че от консултация до операция минава горе-долу 3-4 месеца. Аз изрично го питах дали има разлика ако си по Зк или на твои разноски, той отговори само горното. Ти по ЗК ли беше?
Аз не разбрах от кое зависи, Нелс, какво ще рече "горното"?Благодаря.
Зададох му въпроса по имейл , цитирам дословно: "...Също така искам да попитам, ако не мина по ЗК пак ли трябва да чакам 3 месеца от консултацията до операцията?.."

Целият отговор гласеше: " Здравейте,

Дати за операции има за края на юли и септември. Записвания за прегледи на тел 0878181301, плануване за операции 3-4месеца напред.

С поздрав,

Доц. Джамбазов"


Стана ми неудобно да го питам отново дали има разлика ако си по ЗК или не, за това приех отговора му за "НЕ".
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1467  
Стар 16th March 2011, 04:26
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Аз на 22-ри март съм на консултация, ще го попитам дали ако не съм през здравната каса ще мога да бъда оперирана по - рано или не и ще кажа какъв е отговорът му.
Отговори с цитат
  #1468  
Стар 16th March 2011, 08:16
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Зададох му въпроса по имейл , цитирам дословно: "...Също така искам да попитам, ако не мина по ЗК пак ли трябва да чакам 3 месеца от консултацията до операцията?.."

Целият отговор гласеше: " Здравейте,

Дати за операции има за края на юли и септември. Записвания за прегледи на тел 0878181301, плануване за операции 3-4месеца напред.

С поздрав,

Доц. Джамбазов"


Стана ми неудобно да го питам отново дали има разлика ако си по ЗК или не, за това приех отговора му за "НЕ".[/quote]
Здравей!Когато се обадих,на мен ми казаха,че има свободни часове за консултация през април и изрично ми подчертаха,че операциите ще бъдат през юни и юли,което мен лично ме устройва!Отностно ЗК там вече не знам как стои въпроса!
Отговори с цитат
  #1469  
Стар 18th March 2011, 21:15
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
По подразбиране Новоперирани :)

Здравейте момичета!

Има ли новини от новооперирани?? Наред ли са нещата? Доволни ли сте??
Отговори с цитат
  #1470  
Стар 18th March 2011, 22:36
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране :)

Здравейте!В неделя ще си запазя час за преглед през април.Някой скоро да е ходил на консултация при доцента?О,щях дя зябравя-открих един много интересен сайт:http://www.facialsurgery.com/PPgfaqs.html
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:28.