IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1921  
Стар 27th May 2011, 19:31
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Nells , един въпрос малко извън темата. Така като те гледам на снимките трудно ти давам и 25 години , а казваш , че втората ти операция е била преди 5. Та мисълта ми е на колко години беше , когато си направи първата и смяташ ли това , че си била прекалено малка ( или трябва да кажа млада ) и носът ти е продължил да расте е допринесло по някакъв начин за несполучливия резултат?
Отговори с цитат
  #1922  
Стар 27th May 2011, 22:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ктерина, на 27 съм. Благодаря за комплимента!
Първата я направих на 18, втората на 21. Не мисля, че носът все още е растял, просто не съм улучила на хирурзи.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1923  
Стар 28th May 2011, 17:57
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Nells, аз също харесвам носа ти
Отговори с цитат
  #1924  
Стар 28th May 2011, 22:23
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Nells,нямаш основание да се депресираш:1-Нослето не изглежда толкова зле,колкото го виждаш ти
2-Дори и да пристъпиш към нова операция,имаш родителската подкрепа,което за теб беше важно.
Така,че живей спокойно,не се ядосвай излишно,моля те.Имаш страхотна визия и тези нерви в момента,са абсолютно неоснователни.Пази здравето и спокойствието си
Отговори с цитат
  #1925  
Стар 28th May 2011, 22:23
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз пък не го харесвам. По цял ден рева, депресията е пълна.. Никога не съм си и помисляла, че ще го кажа, но си искам стария нос. ;(
Nells, знам, че това не е успокоение, но доста момичета малко след операцията изпадат в такива настроения.
Хубавата новина е, че това, което виждаш, няма да е такова след няколко месеца и не си струва към този момент да хабиш толкова много нерви, за да не харесваш нещо, което след 2-3 месеца ще изглежда по различен начин и може и да го харесаш.
Знам, че е много по-лесно да се каже, отколкото да се направи, но ако можеш да свикнеш с мисълта, че към този момент нищо не може да се направи и да се опиташ да мислиш за нещо различно, ще е много добре.
Аз на този етап не смея да давам категорични оценки дали ти е хубав или увиснал носът, но ми се струва по-скоро обещаващ да стане хубав.
Пожелавам ти кураж и най-вече търпение. Ако можеш да се разсееш с някое пътуване сред хора, които не са те виждали "преди", ще е много добре. Така всички те възприемат по новия начин без да знаят дали нещо е късо, дълго, чипо или виси "в сравнение с преди". Действа много добре когато се озовеш сред хора, които не знаят, че си правила рино и не се вторачват в лицето ти, за да търсят "10-те разлики". Така не се депресираш, че някой ще злобее или злорадства. Така като те гледам, и без това имаш много неща, за които хорица с дребни душици биха ти завидели, така че нормално е да позлобееят като те видят подута. Така и така е настъпил техният звезден миг - а именно твоята временна слабост.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #1926  
Стар 28th May 2011, 23:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Момичета, знам, че сте прави. Но ми е толкова трудно да се взема в ръце. На снимките носът изглежда по-добре, от колкото е. И всеки изминал ден висва все повече.
Сутрин се събуждам и се почва кошмара - виждам се в огледалото и почвам да рева. Ужасно е най-вече, зашото измъчвам близките си, за това се мразя. Като ви казвам, че е пълна драмата в къщи, не преувеличавам. Искам да ме ощипе някой и да се събудя.
Напълно съм убедена, че колкото и време да минава, няма да се харесам. Не съм видяла нос, който непосредствено след операцията е висял, с времето от самосебе си да се е прибрал нагоре.. И въпреки, че имам подкрепата на родителите си, има друг момент - колкото и да ме им се вярва на хората - мразя да се оперирам. Мразя нервите, очакването, болката, упойката, всичко около операцията мразя. Просто като се сетя, че ми предстои още една, и почвам да рева. Пак. ;(
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 30th May 2011 на 23:19
Отговори с цитат
  #1927  
Стар 28th May 2011, 23:35
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Мила,аз те разбирам много добре....разочарована си,боли те,чувстваш се срината,защото резултатът не е такъв,какъвто си го очаквала.....в момента се чувстваш нещастна ,но не забравяй,че времето ще измине и ще постигнеш това,което искаш-спри непрекъснато да се вглеждаш в нослето,нали ще претърпи промяна.Единственото,което в момента се иска ,е търпение.Свикни с мисълта,че отново ще се оперираш,но не превръщай в ад дните дотогава.И не се притеснявай да си споделяш каквото ти тежи и те измъчва.Опитвай да правиш нещо,което малко ти доставя удоволствие.А МНЕНИЕТО на околните-дали те съжаляват,дали злорадстват.....просто ГО игнорирай.Какво значение има кой какво мисли-важното е,че ТИ ще успееш и повярвай ми,ще се почувстваш щастлива.Ти го заслужаваш
Отговори с цитат
  #1928  
Стар 28th May 2011, 23:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
...А междувременно отложих всичките си професионални планове, връщам се в Лондон, заключвам се в къщи и броя часовете. Вера, права си за познатите - това ми е най-големия проблем, защото виждам съжалението в очите им - "Горката, колко пъти се оперира и все не се получава." ;( ;( ;( ...
Неллс никой не те гледа с съжаление ! Носа ти в момента е 300 пъти по хубав от предишната ти ''камба'' която имаше ! Всичко е в главата ти шемет !
Престани да се тормозиш за глупости ! Носа ти изобщо не е лош , дори смея да твърдя че е доста по хубав от носовете на много от нас! Проблема е ,че не е това което си искала, което пък от своя страна не го прави лош и НЕ ТЕ ЗАГРОЗЯВА! Теб не те загрозяваше дори ''камбата'' камо ли този нос!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1929  
Стар 28th May 2011, 23:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Мила,аз те разбирам много добре....разочарована си,боли те,чувстваш се срината,защото резултатът не е такъв,какъвто си го очаквала.....в момента се чувстваш нещастна ,но не забравяй,че времето ще измине и ще постигнеш това,което искаш-спри непрекъснато да се вглеждаш в нослето,нали ще претърпи промяна.Единственото,което в момента се иска ,е търпение.Свикни с мисълта,че отново ще се оперираш,но не превръщай в ад дните дотогава.И не се притеснявай да си споделяш каквото ти тежи и те измъчва.Опитвай да правиш нещо,което малко ти доставя удоволствие.А МНЕНИЕТО на околните-дали те съжаляват,дали злорадстват.....просто ГО игнорирай.Какво значение има кой какво мисли-важното е,че ТИ ще успееш и повярвай ми,ще се почувстваш щастлива.Ти го заслужаваш
Мерси, Мише! (big hug) Чакам я тази "позитивна" промяна.
Дано наистина се стегна скоро, и аз не се понасям такова мекотело..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1930  
Стар 28th May 2011, 23:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Неллс никой не те гледа с съжаление ! Носа ти в момента е 300 пъти по хубав от предишната ти ''камба'' която имаше ! Всичко е в главата ти шемет !
Престани да се тормозиш за глупости ! Носа ти изобщо не е лош , дори смея да твърдя че е доста по хубав от носовете на много от нас! Проблема е ,че не е това което си искала, което пък от своя страна не го прави лош и НЕ ТЕ ЗАГРОЗЯВА! Теб не те загрозяваше дори ''камбата'' камо ли този нос!
Сю, мн скоро ще ме видиш на живо и тогава ще прецениш. Повярвай ми - на размазана снимка от телефон или от хеликоптер, не изглежда зле.
Чудя ти се как ми се връзваш още, аз те продухах ушите..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:07.