IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1931  
Стар 29th May 2011, 00:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Сю, мн скоро ще ме видиш на живо и тогава ще прецениш. Повярвай ми - на размазана снимка от телефон или от хеликоптер, не изглежда зле.
Чудя ти се как ми се връзваш още, аз те продухах ушите..
Неллс знаеш че имам набито око и нищо не пропускам ще забележа дори ако единия ти крак е по къс от другия
Ми връзвам ти се , чак ми иде да те напляскам Хайде идвай си и да те водя на суши
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1932  
Стар 29th May 2011, 00:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Неллс знаеш че имам набито око и нищо не пропускам ще забележа дори ако единия ти крак е по къс от другия
Ми връзвам ти се , чак ми иде да те напляскам Хайде идвай си и да те водя на суши
Хахаха, сушито само ако е обилно полято със саке! (алкохолизираха ме тези хирурзи..)
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1933  
Стар 29th May 2011, 00:07
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Неллс знаеш че имам набито око и нищо не пропускам ще забележа дори ако единия ти крак е по къс от другия
Ми връзвам ти се , чак ми иде да те напляскам Хайде идвай си и да те водя на суши
Eй,мацки,да не забравите и бялото виноСю,опитай се да й кажеш,че е хубава,защото това е истината!
Отговори с цитат
  #1934  
Стар 29th May 2011, 00:11
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Eй,мацки,да не забравите и бялото виноСю,опитай се да й кажеш,че е хубава,защото това е истината!

Хахахах да ти кажа любовница да и бях, нямаше да и казвам толква често колко е хубава остана само любовното обяснение хахахахаха
а сушито върви с саке , виж Неллс как хубаво знае
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1935  
Стар 29th May 2011, 00:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Бреййй - немислимото се случи - разведрихте ме!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1936  
Стар 29th May 2011, 00:16
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Бреййй - немислимото се случи - разведрихте ме!
Усмихвай се ,хубавице,радвай се на живота!!И да ви сладко сакето!!Целувки
Отговори с цитат
  #1937  
Стар 29th May 2011, 00:18
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Бреййй - немислимото се случи - разведрихте ме!
Хехехех ти само си ела, с оня младеж с късата тениска ще те разведряваме нон стоп
или по скоро ще те държим постоянно пияна хахахах
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1938  
Стар 29th May 2011, 00:55
Аватара на joylove10
joylove10 joylove10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Hello
I visited your profile at (tialoto.bg) and I find out that you'er the
type my heart love, I believe we suit for real love, let walk that
presious thing out for heart desire, I hope and believe we match for
good. When contacting reply to my mail address (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
am waiting for the love. I am, Miss Joy............................


JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK

Здравейте
Посетих вашия профил в (tialoto.bg) и да разбера, че you'er на
тип сърцето ми любов, ние вярваме, костюм за истинската любов, нека разходка, че
presious нещо от сърце за желанието, надявам се и вярвам, че за мача
добро. Когато се свързвате с отговор на пощата ми адрес (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
Чакам любовта. Аз съм, г-це Joy ............................


JOY.1NDOH @ YAHOO.CO.UK
Отговори с цитат
  #1939  
Стар 29th May 2011, 09:19
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Здравей Nells!
Искам да ти честитя новото носле и да те поуспокоя бях в същото състояние като теб след операцията супер депресирана може и да си спомняте как въобще не си харесвах носа направо го мразех,но с течението на времето почнах да му свиквам и дори започнах да го харесвам,наистина не го заобичах но се убедих че е подобрена версия на предишната ми нос въпреки че не е това което точно искам,но все пак...
Може да ви звучи глупаво,но аз всяка вечер почнах да си казвам "Всеки ден нещата стават все по-добре и добре" и така 3-4седмици и наистина се чуствах мнооогооо по-добре.
И аз като теб съм чакаща понеже смятам да си правя второ рино в близко бъдеще, успокоявам се с мисълта че за хубавите неща явно трябва повечко време но накрая си заслужават!
Хубав ден на всички
Отговори с цитат
  #1940  
Стар 29th May 2011, 13:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Неллс, ти явно вече твърдо си го решила, че ще има четвърта опеация и искрено ти желая да е последната и успешна. Обаче... за мен начина ти на действие е крайно нелогичен, прибързан... бе сърди ми се, ако щеш, ама все едно дете се е запънало за точно една близалка и тропа с крак и крещи искам та искам.
Най- много ме изумява това, че дори професионалното си развитие, което тепърва започва, загърбваш за момента, заради един нос, който дори не изглежда фрапиращо!!! Ма честно казано 27 вече не е първа младост за започване на кариера, за това замисляла си се? Ми ако след една година нямаш този шанс? Или пък пак си намериш кусур на носа? Тогава кво прайм? Няма кой да те чака до 30 носа си да оправяш и да си стопираш развитието, знаеш ли колко грозни, ама наисина грозни хора работят, или пък хора с истински проблеми по визията, да не споменавам Лок, който пишеше в този форум, виждала ли си негови снимки? Има цяла тема за него в общите приказки, отвори я, ако не си. На фона на такива случаи ти си една класна лигла- съжалявам, надявам се да осъзнаеш защо го пиша това- не да те обидя или нараня, а да ти полея главата с една студена кофа вода, белким се осъзнаеш, че може и да пропиляваш важен шанс. Аз ако съм на майка ти, вместо да ти давам пари за четвърта операция, щях да ти сритам гъза да започнеш работа и сама да си ги изкараш. Което и на самочувствието ти ще се отрази, щото ще осъзнаеш, че на хората около теб не им пука за това как изглежда носа ти и не те харесват заради него, а защото си умна, забавна и интелигентна.
В момента не мислиш с главата си, а с носа си. Наистина на твое място не бих бързала, а според мен хвани Сюзън под ръка и отиди поне наконсултация при нейния хирург. Аз не бих рискувала да се завторя при някой, от който не съм доволна, па ако ще и десеторно по- евтино да е. Пари се печелят, когато човек има цел, още повече, че ти имаш и възможност да ги спечелиш и в момента доброволно се отказваш от нея.
Та тъй, сърди се ако щеш, ама чета, чета, чета... и ми иде да те набия. На мен на 27 години би ми било съвестно да троша парите на родителите ми за поредната ринопластика при полжение, че имам шанс и сама да ги изкарам тия пари, а родителите ми не вървят към младост, утре може недай Боже, на тях да им трябват за операции, и то не пластични. Поне аз като дъщеря на едни средностатистически дорители не мога да си го позволя, може твоите родители да ги имат в излишък, но и това не оправдава отказа ти от всичко, щото носа ти не бил точно такъв, какъвто го искаш. А дойде ли ти на акъла, че щом си можела да започнеш работа, значи дори и стария ти нос не е бил пречка?
Ако не си се замисляла, сега е момента...
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.