IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1941  
Стар 29th May 2011, 16:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз не исках да го напиша,но Апо го направи...споделям мнението й!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1942  
Стар 29th May 2011, 17:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

изтрито
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 30th May 2011 на 01:21
Отговори с цитат
  #1943  
Стар 29th May 2011, 18:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И това всичкото съм го направила с изключително грозен нос.
....
Ами ся кво ти пречи да го правиш
Предполагах, че не трябва да го пиша и че ще се засегнеш, ама... късно. Ако това нещо ти значи- аз не те смятам за лигла, ама в момента се държиш неприсъщо за човека, който аз познавам виртуално от този форум. И знам от това, което си писала, че си работила като луда в Бг, а предполагах и това, че си завършила вече едно висше.
Никак даже не съм си създала грешно впечатление- впечатлението ми е, че Неллс, чиито постове досега четях, няма да си спре живота заради нос, който не изглежда перфектно (пиша перфектно, щото тук вече не говорим за грозно, а само за неперфектно- носът ти в момента е много далеч от грозен).

Целта на всичките тия глупости дето ги изписах беше не за да ти кажа, че те мисля за лигла или търтей, а да ти кажа, че това, което в момента изтъкваш като причина да си паузираш живота реално не е никаква причина! Сигурно съм го написала прекалено грубо, съжалявам, ти си един от малкото свестни хора в тоя форум и всъщност с удоволствие бих се запознала с теб, щото със сигурност си интересен събеседник, ама просто в момента някой трябва да те срита
Отговори с цитат
  #1944  
Стар 29th May 2011, 19:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Лигаво е според мен,защото носът ти не е грозен.Не знам как е бил преди това,но сега носът ти изглежда съвсем нормално и ще бъде съразмерен,сякаш нищо не се е случило.
Моля те,нека всички сили в теб прогърмят и я мани тази депресия.Ти си хубаво,чаровно момиче и не заслужаваш да се гърчиш в някакви смешни самосъжаления за нещо,което не е грозно!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1945  
Стар 29th May 2011, 19:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Напълно съм наясно с причината, поради която написа това. Знам, че целта ти е да изтръгнеш някаква воля от мен да се изправя на крака. Обаче без да искаш посипа със сол раната Абе избщо този нос е върха на айсберга при мен - това най-вероятно ти е станало ясно. До болка се самоанализирам къде е корена на проблема, имам поне 5 теории, но няма да отекчавам никой с тях.
Принципно така реагирам винаги, когато нещо не ми се получи по план, а аз винаги имам големи очаквания - за част от секундата се разпадам на кванти, започвам да подлагам на съмнение всичките си вярвания; живота изгубва смисъл за момент.. колкото и драматично да звучи - аз съм си Drama Queen.
Предполагам, че до месец няма да се чувствам по този начин, не защото носът ми ще е по-красив, а защото ще съм свикнала с него.
Апо, наистина ти благодаря за усилията, определено подействаха до някаква степен. Наистина бях се разплула като мекотело върху идеята, че живота ми е провален..
Надявам се аз да съм последната тук с емоционални изблици на отчаяние.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 30th May 2011 на 23:13
Отговори с цитат
  #1946  
Стар 29th May 2011, 19:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нито си първата,нито последната със следоперативни изблици
Всички рани заздравяват,бъди сигурна
Искаш да кажеш,че в носа ти няма промяна?Това не го вярвам хич
Или я по-добре изчакай да мине достатъчно време,за да съдиш резултата
И не може да имаме нещо,което не ни е в генетиката.Примерно аз мое да искам негърска кожа,ама ако ще се изпърля,изпека,изгоря,няма да имам черна кожа...,нали?
Представи си,че не е можело да ти го вдигне повече,хм??
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th May 2011 на 19:55
Отговори с цитат
  #1947  
Стар 29th May 2011, 19:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Боже Неллс , ако имаше моя нос след първата ми операция, та ти трябваше да се самоубиеш!
А ако аз имах твоя нос след първата си операция ,щях да съм адски щастлива !
Баси трагедията само за това , че носа ти не е чип а е прав и симетричен !
Само погледни моите снимки след първата ми операция и се замисли заслужават ли си тези драми ! Сама си ми казвала че по грозен нос от моя не си виждала!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1948  
Стар 29th May 2011, 19:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
... но за мен този нос е също толкова зле, колкото предишния.
...
Това наистина ли го мислиш ??? ако го мислиш ,наистина нямаш никаква реална представа за себе си ! Интелигентно момиче си ,земи пусни в Гугъла ''боди дисморфия''...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1949  
Стар 29th May 2011, 19:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Това наистина ли го мислиш ??? ако го мислиш ,наистина нямаш никаква реална представа за себе си ! Интелигентно момиче си ,земи пусни в Гугъла ''боди дисморфия''...
Изобщо не вярвам да го мисли,просто е ядосана,че не й е направил чип носа!ПОне така мисля аз.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1950  
Стар 29th May 2011, 20:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Разликата между двата носа е огромна в полза на новия! Стария и беше просто безформена маса от хрущяли !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.