IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1971  
Стар 4th June 2011, 22:27
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Ако някой се откаже от датата си за операция,моля ви,нека ме уведоми....Спешно е....Случи се нещо непредвидено.Благодаря!
Отговори с цитат
  #1972  
Стар 4th June 2011, 22:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivavili Виж мнението
След толкова написано по новия нос на Nells, аз сериозно започвам да се притеснявам моя как ли ще изглежда след операцията :s До сега не ме беше страх, но .....
Не искам заради емоционалната си нестабилност да подведа някой в очакванията му. Колкото и да се тръшках, не мога да отрека, че това е най-успешната ми ринопластика до момента. Повечето хора казват, че няма нужда повече да го барам, това е лично решение, защото харесвам друг тип носове. Но това, с което мога да се похваля сега, е че поне имам човешки нос. Един приятел ми направи този комплимент на скоро.

Слегам снимки на 3-та седмица, от вчера - доста по-"човешки" е, но все пак се вижда, че върхът е дългичък. Всеки може да си прецени сам дали му харесва, но пък трябва и да се вземе предвид и изходната ми позиция... Както и да, който и да ме пита, аз продължавам да препоръчвам Джамбазов. Защото какъвто и да е резултата, ще си тръгнеш с човешки нос. Което не е гарантирано при останалите:

http://neligeorgieva.snimka.bg/other...93900.23766281
3777
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1973  
Стар 5th June 2011, 11:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Еееее, Неллс, това вече е съвсем друга картинка- има огромна разлика между последните качвани снимки и тези И върха ти наистина е доста по- прибран, отколкото на предните снимки. Едва ли ще се прибере наистина толкова, колкото ти искаш, до чип, но поне за момента на мен ми харесва много. Не просто да ми изглежда нормално и човешки, а наистина ми харесва много, предвид това, което беше преди
Отговори с цитат
  #1974  
Стар 5th June 2011, 13:17
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Нели,страхотна си,с това излъчване,което имаш,едва ли някой ще вземе да се вглежда във върха на носа ти,между другото е в пъти-по добре от преди
Отговори с цитат
  #1975  
Стар 5th June 2011, 19:22
vinny vinny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до vinny
По подразбиране

Здравейте, момичета,
аз съм една от оперираните при доц. Джамбазов. Оперирах се преди около 3 години, но напоследък като че ли се замислям за втора корекция. Бих искала да попитам някой има ли представа колко струва повторната корекция, защото вече едва ли може да мине през касата. Звънях в клиниката но ми казаха че доцента е в чужбина и мога да запиша час чак през юли. Ще съм благодарна за малко инфо ))

п.п. Нелс нослето ти изглежда много сладко!!
Отговори с цитат
  #1976  
Стар 5th June 2011, 22:09
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

vinny мисля, че повторното рино би трябвало да е безплатно понеже се води реоперация, но след 3 години не знам.
Отговори с цитат
  #1977  
Стар 5th June 2011, 23:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika Виж мнението
Еееее, Неллс, това вече е съвсем друга картинка- има огромна разлика между последните качвани снимки и тези И върха ти наистина е доста по- прибран, отколкото на предните снимки. Едва ли ще се прибере наистина толкова, колкото ти искаш, до чип, но поне за момента на мен ми харесва много. Не просто да ми изглежда нормално и човешки, а наистина ми харесва много, предвид това, което беше преди
Цитирай:
Нели,страхотна си,с това излъчване,което имаш,едва ли някой ще вземе да се вглежда във върха на носа ти,между другото е в пъти-по добре от преди
Благодаря ви, момичета, наистина се радвам, че ви харесва!

vinny, убедена съм, че всяка следваща корекция се заплаща. Ако имаш някакъв дефект като асиметрия или затруднено дишане след първата корекция, може и да се договорите за отстъпка, но ако не ти харесва просто формата, тогава проблемът е в твоя телевизор. Както е и в моя.
Какво точно искаш да промениш?

А трябва да имаме предвид, че това е най-евтината риноплстика, не само в Бг, а може би и в цяла Европа.. Ако нямаха такова текучество, щях да помисля, че работят за слава...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1978  
Стар 6th June 2011, 07:42
vinny vinny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до vinny
По подразбиране

има не само асиметрия но и полупрофилите ми се различават. от едната страна е махнал хрущялите от другата не, ноздрите ми се различават и като форма и като големина ... общо взето не е едно нещо. не казвам че не съм доволна, защото разлика с преди има и то не малка, но все пак тези може би "дребни" неща страшно много ме дразнят. ако имам време тези дни ще пусна снимки, но за съжаление преди операцията нямам, защото ми изгоря HDD-то иначе за цената си представях, че ще е двойна на първата, но просто се бях уплашила след първия път (понеже получих и кръвоизлив), и чак сега събрах смелост да се "пробвам" пак
Отговори с цитат
  #1979  
Стар 6th June 2011, 12:07
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
vinny, убедена съм, че всяка следваща корекция се заплаща.
Не съм съгласна понеже тук във форума има потребители,които са си правили второ рино при него което е било безплатно и плюс това аз след операцията бях в една стая с момиче,което си правеше втора операция при док и каза че нищо не заплаща освен цената на упойката (80 лв.), а видимо носа и беше съвсем добре , но тя не си харесваше връхчето. Според мен трябва да питаш док, де ама си мисля че се води реоперация и би трябвало да е включена в цената.
Отговори с цитат
  #1980  
Стар 7th June 2011, 10:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Не съм съгласна понеже тук във форума има потребители,които са си правили второ рино при него което е било безплатно и плюс това аз след операцията бях в една стая с момиче,което си правеше втора операция при док и каза че нищо не заплаща освен цената на упойката (80 лв.), а видимо носа и беше съвсем добре , но тя не си харесваше връхчето. Според мен трябва да питаш док, де ама си мисля че се води реоперация и би трябвало да е включена в цената.
Не предполагах. Мерси за инфото!
Не знам дали бих си отворила устата за отстъпка.. :/
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.