IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1991  
Стар 9th June 2011, 22:03
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Абсолютно идентичен случай с кeery , но се надявах че ще се изчезне то само себе си.
(((
Между другото вече категорично го реших ще има втора ринопластика ще съм една от първите които, ще си вземат час за консултация искрено се надявам до декември да може да се състои операцията,че както е натоварен доктора.
И момичета ако някой по някаква причина се откаже от датата си за операция да знаете че и аз съм от кандидатките пишете ми ако има някой с такъв случай!
Приятна вечер на всички!
Отговори с цитат
  #1992  
Стар 9th June 2011, 22:59
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Абсолютно идентичен случай с кeery , но се надявах че ще се изчезне то само себе си.
(((
Между другото вече категорично го реших ще има втора ринопластика ще съм една от първите които, ще си вземат час за консултация искрено се надявам до декември да може да се състои операцията,че както е натоварен доктора.
И момичета ако някой по някаква причина се откаже от датата си за операция да знаете че и аз съм от кандидатките пишете ми ако има някой с такъв случай!
Приятна вечер на всички!
Emka,не мисля,че някой ще се откаже от операцията си,освен ако не възникне здравословен проблем...Аз също помолих момичетата тук да ми се обадят,ако случайно някоя от тях не може да се яви на датата,но дълбоко се съмнявам в това.Голямо чакане,започвам да се изнервям истински.Не е месец,не е два-6 месеца....Но нямам и друг избор....Успех ти пожелавам и на теб
Отговори с цитат
  #1993  
Стар 10th June 2011, 17:33
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Аз само се надявам ръбчето да не е следствие на незатоврена добре странична кост , тъй-като лонгетата не ми я смениха въпреки че нослето беше доста спаднало и не знам на 5/6 ден какво е държала тази лонгета. На пипане ми се струва че тази кост е по-навън ...
Отговори с цитат
  #1994  
Стар 10th June 2011, 20:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Аз само се надявам ръбчето да не е следствие на незатоврена добре странична кост , тъй-като лонгетата не ми я смениха въпреки че нослето беше доста спаднало и не знам на 5/6 ден какво е държала тази лонгета. На пипане ми се струва че тази кост е по-навън ...
Консултира ли се с доцента? Той какво мисли по въпроса?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1995  
Стар 14th June 2011, 19:48
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Този форум съвсем замря...
Отговори с цитат
  #1996  
Стар 14th June 2011, 19:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ми доцента е в чужбинско, не оперира.. Ще се възроди след седмица-две, залагам си лявото ухо!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1997  
Стар 14th June 2011, 20:51
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Този форум съвсем замря...
Форумът замря,никой не качва снимки,никой нищо не споделя....Ако аз бях една от прясно оперираните,непрекъснато щях да давам информация на новобранците и т.н.
Отговори с цитат
  #1998  
Стар 14th June 2011, 23:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Форумът замря,никой не качва снимки,никой нищо не споделя....Ако аз бях една от прясно оперираните,непрекъснато щях да давам информация на новобранците и т.н.
Аз съм тук нон-стоп, питайте какво ви интересува, ще споделям.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1999  
Стар 15th June 2011, 08:59
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Момичета, аз вчера се замислих, ако док ме оперира НЕ по здравна каса, ще мога ли да си ползвам болничен за работа?! Моля, нека някой, който знае да сподели!
Отговори с цитат
  #2000  
Стар 15th June 2011, 10:10
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Момичета, аз вчера се замислих, ако док ме оперира НЕ по здравна каса, ще мога ли да си ползвам болничен за работа?! Моля, нека някой, който знае да сподели!
Не знам, аз бях по здравна каса, издадоха ми болничен лист...
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.