IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2061  
Стар 23rd June 2011, 21:14
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Най-накрая ще взема да отида при Емо Георгиев....Поне човекът реже,няма шест-пет Аз го плюх,ама ушите ми не са мръднали,като залепнали за главата са ми.....Това е шега-разбира се)Така,по същество.На мен Джамбазов ми каза,че ще направи следното:
1.Отстраняване на гърбица.
2.Изправяне на носа по средна линия.
3.Коригиране върха на носа-прибиране и повдигане.
4.Скъсяване дължината на носа;5.Коригиране вътре на преградите.
Как мислите,дали ще направи наистина това?!Аз отново се филмирах.

Последно редактирано от ИЗТ : 23rd June 2011 на 21:31
Отговори с цитат
  #2062  
Стар 24th June 2011, 09:02
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Навсякъде има риск...дано само късмета е с нас....
Точно така е! Дано.........

Tytik- Много ме радваш с това, че си запомнила/записала всичко, което док ти е казал!

Nells- на мен това ми е голямото притеснение, че като ми махне гърбицата, носа визуално се издължава и ако не пипне върха или не понамали самия нос, ще стана като Пинокио
Отговори с цитат
  #2063  
Стар 24th June 2011, 09:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението

Nells- на мен това ми е голямото притеснение, че като ми махне гърбицата, носа визуално се издължава и ако не пипне върха или не понамали самия нос, ще стана като Пинокио
Единственото, което зависи от теб е да споделиш притесненията си с доцента. Сега, с този си опит, вече знам какво да му кажа че искам и не искам, ама трябваше да мине една операция.
Просто кажи какво си забелязала като тенденция когато се отсрани гърбицата и го помоли да направи всичко възможно да не се получава при теб. Мисля, че ще разбере.


Tytik - ти също. Няма място за притеснения, каквото зависи от вас - вие го направете, останалото е бойа работа.
Пък и аз каквото и да говоря, знам, че носът ми е по-добре от преди. Разочарованието идва от факта, че не е толкова добре, колкото ми се иска...

Между другото снощи говорих с братовчетка ми, чието рино беше Април при доц Ботев. И тя ми ревеше по линията, че щяла да прави второ - има неравност по дължината на самата кост, което стои като гърбичка, която уж отнеха. Иначе самият нос е скъсен драстично, върхът е вирнат - просто долната половина на носа е страхотна, точно каквото аз исках, ама.... на! вижте - няма пълно щастие.
Та в тоя ред, снощи се замислих сериозно и стигнах до извода, че не познавам човек, който е правил едно рино и не е повторил/потретил или не планува да го прави в бъдеще. Съвсем сериозно - не познавам такъв!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2064  
Стар 24th June 2011, 09:33
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Единственото, което зависи от теб е да споделиш притесненията си с доцента. Сега, с този си опит, вече знам какво да му кажа че искам и не искам, ама трябваше да мине една операция.
Просто кажи какво си забелязала като тенденция когато се отсрани гърбицата и го помоли да направи всичко възможно да не се получава при теб. Мисля, че ще разбере.
.................................................. .......................
Та в тоя ред, снощи се замислих сериозно и стигнах до извода, че не познавам човек, който е правил едно рино и не е повторил/потретил или не планува да го прави в бъдеще. Съвсем сериозно - не познавам такъв!
Със сигурност ще питам ВСИЧКО, което се сетя и понеже винаги искам да знам колкото се може повече за всичко, което правя, най-вероятно ще досадя на док...........
А това, че не познаваш човек с едно рино е доста обезкуражяващо за мен
Отговори с цитат
  #2065  
Стар 24th June 2011, 10:58
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Inspiration ти нали не си запазила още час за консултация като мен?
Отговори с цитат
  #2066  
Стар 24th June 2011, 16:38
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Inspiration ти нали не си запазила още час за консултация като мен?
Не съм, утре е ДЕНЯТ!
Отговори с цитат
  #2067  
Стар 24th June 2011, 18:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
И искам да ви питам нещо, моята операция е на 1-ви септември, но на 20 септември заминавам за чужбина, дали ще имам що годе приличен вид, поне синини да нямам. Мислех, че ще заминавам октомври и че имам достатъчно време, но се оказа по-рано и сега се притеснявам. След операцията кога се ходи на прегледи?
Мерси, радвам се, че ти харесва!

20 дни са напълно достатъчни. Аз пътувах 3 седмици след моята. Синините изчезват около 10 ден. Ще си в топ форма! Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2068  
Стар 24th June 2011, 20:48
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Не съм, утре е ДЕНЯТ!
Хайде момичета,успех и от мен!Джамбазов е очарователен.Гарантирам ви,че ще бъдете възхитени от отношението му.
Отговори с цитат
  #2069  
Стар 24th June 2011, 21:12
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Хах...в момента за жалост не мога да препоръчам никой , защото все още търся най-подходящия пластичен хирург. Впечатленията ми за Палаоро са съвсем оскъдни , а и не смятам , че само понеже операцията е в чужбина гарантирано ще има по-добър резултат.За нещастие не само в България пластичната хирургия малко или много е на късмет.
Аз искам да съм от хората с една единствена и успешна ринопластика (както разбира се и всички други) и затова съм така критична и към Джамбазов.Всичките тези страници изписани за него във форума отначало ме впечатлиха ,но често хирурзите , за които се говори по-малко , се справят по-добре.
Това е от мен засега.PEACE.
Отговори с цитат
  #2070  
Стар 24th June 2011, 21:30
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Хах...в момента за жалост не мога да препоръчам никой , защото все още търся най-подходящия пластичен хирург. Впечатленията ми за Палаоро са съвсем оскъдни , а и не смятам , че само понеже операцията е в чужбина гарантирано ще има по-добър резултат.За нещастие не само в България пластичната хирургия малко или много е на късмет.
Аз искам да съм от хората с една единствена и успешна ринопластика (както разбира се и всички други) и затова съм така критична и към Джамбазов.Всичките тези страници изписани за него във форума отначало ме впечатлиха ,но често хирурзите , за които се говори по-малко , се справят по-добре.
Това е от мен засега.PEACE.
И кои са те?!Все пак си набелязала някой.Ще споделиш ли?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:40.