IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 10th January 2010, 15:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
(леле, каква съм
Не си само ти, и аз си го мисля същото
Отговори с цитат
  #552  
Стар 10th January 2010, 18:17
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Ани, тежи ми вече да, но само като вървя продълвително... не знам какво е това чудо, явно от хормоните, но толкова не съм ходила по магазини никога че и дрешки все си харесвам мн странно защото шопинга никога не ми е било любимо занимание

Аlexia, аз ходих на йога за бременни и даже смятам сега пак да тръгна. Много е приятно, раздвижваш се, доста се говори за пренатално възпитание и за самото раждане. Има и лекции на тази тема. Горещо го препоръчвам. На мен релаксацията в края на всяко посещение (тя е 10 тина минс) ми е била най-полезна особено докато работех и ме изнервяха в офиса.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 10th January 2010, 18:19
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ааа и за йогата още- няма значение дали си с голям тумбак или не, стига да ти е приятно.
Аз съм в 34 сецмица да и съм някъде към 9 кила отгоре но корема ми порасна доста изведнъж
Отговори с цитат
  #554  
Стар 11th January 2010, 12:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

trigers, ти реши ли вече къде ще раждаш? Много си добре с килограмите
Отговори с цитат
  #555  
Стар 11th January 2010, 16:47
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

бях на консултация днес. Даже съм 35 седмица. Ами Тина Киркова мисля... докторката, която ме следи изражда там. Ако не реши нещо да заминава средата на февруари (дано не празнува Св. Валентин) мисля там да раждам. Видях болницата, приятно е (на фона на Майчин дом всичко изглежда поносимо). Ако ползваш ВИП зала за раждане не те вкарват в предродилна, а там чакаш да ти "дойде времето" и после 2 часа пак там си под наблюдение (иначе в коридора "ги наблюдават").

В Шейново ти взимат детето и ти го дават само да го храниш, което не ми звучи добре. Твърди се, че било шок за бебето да го отделят от майката. Иначе ремонтът там е налице и изглежда ок
Отговори с цитат
  #556  
Стар 11th January 2010, 16:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
В Шейново ти взимат детето и ти го дават само да го храниш, което не ми звучи добре. Твърди се, че било шок за бебето да го отделят от майката. Иначе ремонтът там е налице и изглежда ок
Специално за мен това е плюс Ще видиш,че първият ден няма да можеш да отлепиш от леглото и много по-добре ще е ако си сама.(т.е без бебето).Отделно точно тези два дена са ти много нужни да се възстановиш на спокойствие.Бебето после,ще има да ти реве на главата,ча чак свят ще ти се завие
А за стреса:по-скоро майката би се стресирала ако бебето е до нея от колкото то,че я няма.И я си предстви още 5 майки с по 5 ревящи бебета............пълна лудница..........
Отговори с цитат
  #557  
Стар 11th January 2010, 17:08
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Apo Много е хубавка малката душичка!!!
Отговори с цитат
  #558  
Стар 11th January 2010, 17:42
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Специално за мен това е плюс Ще видиш,че първият ден няма да можеш да отлепиш от леглото и много по-добре ще е ако си сама.(т.е без бебето).Отделно точно тези два дена са ти много нужни да се възстановиш на спокойствие.Бебето после,ще има да ти реве на главата,ча чак свят ще ти се завие
А за стреса:по-скоро майката би се стресирала ако бебето е до нея от колкото то,че я няма.И я си предстви още 5 майки с по 5 ревящи бебета............пълна лудница.......... [/quote]

и аз така си казах първоначално, но успяха да ми напълнят главата с другата гледна точка за шока и тн. В крайна сметка е най-добре да имаш собствено мнение на базата на собствен опит, който нямам
Отговори с цитат
  #559  
Стар 11th January 2010, 19:20
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И за мен е плюс. Аз имах възможност да избирам. Носеха ми я, когато исках и я вземаха, когато исках. И добре, че беше така. Първите два дни бях набучена с абокати на 3 места, епизиотомията ми разказваше играта, от гърба не можех да се мръдна... налагаше се да викам сестра да я извади от нейното креватче и да я сложи при мен и след като я накърмя пак да я сложи, щото ми беше трудно и това да правя. А за през нощта не съм си и помисляла да я оставям- когато заплачеше ми я носеха да я накърмя и я вземаха пак. Ще видиш как ще се чувстваш, но ако ти е уморено, не се прави на майка героиня, ще имаш достатъчно нощи с нея после вкъщи, на мен дори ми е жал, че няма как вкъщи ей тъй да натисна звънеца понякога и да дойде някой да я вземе
Бобе, мерси
Отговори с цитат
  #560  
Стар 11th January 2010, 20:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ахам, и аз предпочитам да не е постоянно при мен - особено за първескиня - гледаш го и се чудиш какво да го правиш Пък и майката има нужда от почивка.
Мисля, че в ТК можеш да им кажеш да го вземат, ако си уморена. Щом лекарката ти изражда там - супер. Хвалят и водното раждане там !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:40.