IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 24th March 2010, 20:17
Аватара на serios girl
serios girl serios girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 65
По подразбиране

Аз първо захраних със зеленчукови пюрета, после плодови и накрая каши.
Като само кашите бяха добре приети.
__________________
Обяви
Отговори с цитат
  #912  
Стар 24th March 2010, 21:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз откривам тук липсата на разнообразие от зеленчукови пюрета, явно е прието да се захранва с плодови, аз пак наобратно, ама нали съм все с мнение Иначе може да се каже, че моркова мина добре, от днес започнах да тъпча морков и картоф, като вече схванахме почти как се яде с лъжица
Отговори с цитат
  #913  
Стар 24th March 2010, 23:36
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Апо, вкарай и тиква и тя се възприема много добре от повечето децаАз картофа го вкарах последен А кашите се приемат повече от добре, аз давам най-често оризова+пюриран банан-яде се като невидяло
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #914  
Стар 24th March 2010, 23:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ако щеш ми вярвай, но не открих никъде пюре от тиква казвам ви, у Хърватско явно захрансват с плодове, избора на зеленчукови пюрета е крайно оскъден А сама да тръгна да правя... няма да стане има разни смески тиква с други работи, въобще трябва да ги навързвам... чисти зеленчуци няма, само морков. Сега почнах морков с картоф, щото само това има с морков, след това има картоф с тиква... май наистина ще е най- лесно сама да почна да си ги правя
Отговори с цитат
  #915  
Стар 25th March 2010, 09:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Апо, ние идваме в Хърватска другата сряда- да нося ли зеленчуковите пюрета от Австрия?
Отговори с цитат
  #916  
Стар 25th March 2010, 13:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мац, мерси, но няма нужда, ние в сряда тръгваме за Бг, тъй че от там ще напълня багажника
Отговори с цитат
  #917  
Стар 25th March 2010, 15:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

като каза бурканчета в багажника, та се сетих.
Преди няколко години се прибираме с мъжа ми и Михаела в България с колата и майка реши че ние в Австрия без плодове и зеленчуци сме останали и ми напълни багажника с компоти, сладка и лютеници догоре.
На тръгване от Русе на околвръстното спукахме гума. За да извади резерванта гума, мъжът ми трябваше да разтовари всички буркани от багажника и да отново да ги нареди. Отидохме до автосервиз да си купим нова гума, защото без резервна не може да тръгнем да пътуваме 1500км. Монтирахме новата гума и резервната - пак на мястото - съответно пак вади и нареждай бурканчета. На Калотина - митническа проверка- отново вади всички бурканчета - умрях от срам. Оттогава, нито аз нито мъжът ми искаме да видим ни сладко, ни компот, ни лютеница
Отговори с цитат
  #918  
Стар 25th March 2010, 16:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ахахахахахахха ужас
Отговори с цитат
  #919  
Стар 25th March 2010, 17:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хи, хи, Piny, голяма картинка сте били :P
trigers, до тук съм 7.5-8 кг отгоре. Надявам се другият месец да не станат повече от 9. С предишната бременност бях качила 12 и мога да кажа, че сега се чувствам доста по-добре. Няма нужда от излишни килограми
Ти как си, влязохте ли в режим ?
Apo, скоро и на мръвка ще минете, момата си расте
Отговори с цитат
  #920  
Стар 25th March 2010, 18:10
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Абе вие помните ли че Сисони беше писала, че бебето и отказала да пие АМ? Същия феномен наблюдавам сега и при моята Ани. Мога да я излъжа да пие мляко ако е в полусънно състояние. Като е будна - просто нямам никакъв шанс- постоянно се върти, дъвче биберона вместо да го смуче...
според мен иска моркови това дете. Смятам като се върнем от Хърватска да започвам пюретата. Няма да чакам да стане на 6 месеца. Тя ако има някаква алергия, да е реагирала на кашата. Вие какво смятате? Забравих да кажа- сега навършва 5 месеца.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:53.