IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th June 2009, 09:32
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Хайде да спортуваме заедно!

Пускам тази тема с идеята да се мотивираме една от друга относно спорта и да не се залягаме Особено лятото..
Предлагам всяка да отчита какво е правила през деня
Няма значение, колко натоварващо е било това упражнение/разходка/тренировка важното е да се трудим и да правим нещо за себе си! Само с ядене не става!
Надявам се да ви хареса идеята Успех на всички!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th June 2009, 09:39
bubu_123 bubu_123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 43
По подразбиране

На мен идеята ми харесва. Би ми било толкова мотивиращо, колкото и споделянето на менюто за деня в другата тема.
Аз днес се отчетох с час на велоаргометъра и малко упражнения за корем (според велоаргометъра -412кал ). Лично аз съм доволна от себе си, защото както баща ми ми казва - голямо дробче съм
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th June 2009, 09:40
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Engel, Хубава тема
Дано да има много постове всеки ден

Аз обаче както съм тръгнала, мога само да я саботирам. Ще ми се смеете каква ми е физическата активност за деня
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th June 2009, 09:45
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Аз сутринта правих малко упражнения вкъщи и после 15 минути тичане в парка- с доста почивки де. Сега да чуем другите.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th June 2009, 09:47
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Engel супер темичка! Нали и аз вече съм от спортуващите...

Надявам се да има редовно какво да отчитам тук!

Вчера бях 1 час на аеробика, след работа- бая се озорих, НО забелязах следното: Като се прибрах в 8 вечерта бах толкова уморена, че някакси не ми се ядеше толкова, а през деня бях яла малко! Бях на вечеря при нашите- имаше салата, таратор, миш-маш и някакви мезенца. Аз хапнах салатка и малка купичка таратор. и ми стана тежко.... което никак не е типично за мен


Възможно ли е спорта да засища?
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th June 2009, 09:59
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Да, възможно е Не точно засища ама и аз забелязвам спад на апетита. Изобщо спад на въглехидратният глад.
Успех на всички, аз за днес нищо не съм направила Надявам се довечера да ми дадат едни ролери и загрея малко
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th June 2009, 10:52
Аватара на Honeyed
Honeyed Honeyed не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 44
По подразбиране

Ооо спортна темичка .
Точно това ми трябва .
Довечера очаквайте включване - спортува ли Honeyed или пак само се клати от витрина на витрина с приятелки . :P
__________________
Everybody wants to quit. It is okay to want to quit. It is just not okay to quit !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th June 2009, 10:54
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Лейдис, да не ви стряскам, ама спортът по-скоро ще ви върне апетита към храната, отколкто обратното . Забързва метаболизма все пак . Факт е обаче, че след тренировка грам не ми се яде, ама то е от умората... Като попремине тя обаче, друго става . (лягайте да спите тогава, не знам само как ще се справят трениращите сутрин )
Аз ще се похваля, че от почти 3 седмици ВСЯКА сутрин съм на велото . За мен това е нечувано постижение. Никога не съм спортувала. Надявам се да продължавам да съм сериозна и да увеличавам продължителността и интензивността на тренировката. Стигнала съм до 40 мин. засега. Взимам 1 г. ел-карнитин 40 мин. преди това и се чувствам добре от това . Въртя на ниска степен, гледам да поддържам мин. 70 rpm, изминавам 17 км. за това време, горя 380 ккал. уж, а и не качвам особено пулса - о/о 120 удара в мин (на 27 години съм).
Много ли е зле? За съжаление, това е, което мога да направя за момента, но се старая и се надявам на по-добри постижения в близко време . Резултат виждам и това ме надъхва .
Правя и по малко упражнения с гири вечер.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th June 2009, 14:19
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Engel, браво за темичката

Аз ще се отчета за вчера,понеже за днес още не съм спортувала (довечера, предполагам ще пиша )

20-30 мин упражнения в къщи за крака, дупе, талия, коремче
2 часа народни танци с мноого интензивно темпо (от мен течеше вода )
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th June 2009, 14:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Вторник ми е тренировката за горна част на тялото - рамо, бицепс и трицепс. Гърди и гръб не правя Коремни преси всеки ден.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хайдедаспортувамезаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:33.