IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th January 2015, 14:58
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране уголемяване на бюста при васкулит

Здравейте,
имам васкулит от много години (от 6годишна,вече съм на 34). С доста усложнения е като цяло при физическо натоварване ми излизат червени възли,а ако се задълбочат нещата ми излизат и рани по глезените,които зарастват сравнително бавно.Затова гледам да си почивам, за да не се обостря състоянието ми.
Тада си дойдеме на думата....... от седмица, две се ровя по форуми,чета всякакви статии и избирам къде при кой лекар,и какви импланти да сложа,за да си уголемя бюста (след раждането вече не си го харесвам)без изобщо да се замислям за сериозният проблем,който имам.
Моля,ако някой има мнение по въпроса може ли да има усложнения при поставянето на импланти,при все че имам автоимунно заболяване да пише!
Ще съм Ви благодарна!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th January 2015, 18:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Скъпа, това само доктор може да ти каже. Все пак ние не сме медицински лица и няма как да знаем такива неща. Отиваш на консултация и питаш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th January 2015, 21:19
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране

ok,Шоки. Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th January 2015, 23:08
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от megga Виж мнението
Здравейте,
имам васкулит от много години (от 6годишна,вече съм на 34). С доста усложнения е като цяло при физическо натоварване ми излизат червени възли,а ако се задълбочат нещата ми излизат и рани по глезените,които зарастват сравнително бавно.Затова гледам да си почивам, за да не се обостря състоянието ми.
Тада си дойдеме на думата....... от седмица, две се ровя по форуми,чета всякакви статии и избирам къде при кой лекар,и какви импланти да сложа,за да си уголемя бюста (след раждането вече не си го харесвам)без изобщо да се замислям за сериозният проблем,който имам.
Моля,ако някой има мнение по въпроса може ли да има усложнения при поставянето на импланти,при все че имам автоимунно заболяване да пише!
Ще съм Ви благодарна!!!
Направи консултация с лекар и с хирург, за да имаш здравословната и естетичната преценка на специалисти.Така ще знаеш възможно ли е, редно ли е, опасно ли е!Дано прогнозата е хубава.Не се отказвай да преследваш мечтите си!Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th January 2015, 12:46
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране

благодаря ти, de_ni_!
Kонсултирах се с д-р Пеев и каза,че няма проблем,говорих и с един друг лекар и ми каза,че не са му исвестни досега данни за връзка между двете.Остана да разговарям с ревматолог,но предусещам как съм на път да се сдобия с хубав бюст
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th March 2015, 23:52
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr informasiya za Türkiye moje da se svirjete s men.ai6erasimova@abv.bg
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th March 2015, 23:57
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Fecbook ayshe rasimova 00905312487950 za vriska moga da vi dam informasiya za vsyakakvi operasiii
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th March 2015, 14:49
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Уважаема Айше,

Съмнявам се, че остана човек във форума неразбрал координатите Ви и какво предлагате. Аз, а и всички останали ще Ви бъдем благодарни, ако се спрете в един момент, защото е леко досадно вече. Вярно, че на силиконките им се носи славата на не особено умни същества, но след толкова повторения на едно и също, уверявам ви - РАЗБРАХМЕ!

Благодаря!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th March 2015, 11:18
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране operasiya

Soriii as ıskam samo da vi pomogna izvinete
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяваненабюстаприваскулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:24.