IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2221  
Стар 11th October 2015, 13:12
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Не знам дали ще намериш турски хирург опериращ за парите, които смяташ да отделиш, иначе най-коментирани тук са трима хирурзи. Доколкото знам, ако класираме по цена във възходящ ред са Дилбер, Илхан и Авшар.
Иначе с носа ти мисля, че и тримата биха се справили и би се получило красиво носле, а и разбирам защо мислиш за операция. Моят съвет е да събереш парите и да направиш само една операция при добър специалист. Уви, научих го по трудния начин. Рискуваш иначе да попаднеш в моята, а и на много момичета тук ситуация - да събираш много повече пари за скъпа ревизия в Турция, за която няма как да очкаваш 100 % успешен резултат, тъй като носът ти е помлян от някой некадърник, на който си дала под 5000 лв.
Отговори с цитат
  #2222  
Стар 11th October 2015, 17:28
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Да , името й се произнася Джансу - това е асистентката на Илхан, която говори английски. Разбирам те много добре за организацията - аз съм с две деца, работя и дори от тук работя дистанционно.
Смяхме се, че толкова бачкам, че напирам да си взема лаптопа в болницата да свърша нещо и в деня на операцията и Илхан ми забрани През другото време съм си на работа и ще правя консултациите късно вечер. В БГ оставих мъжа ми и свекърва ми да се оправят с децата.
Всичко минава и заминава - две седмици са.Ако искаш пиши на Джансу и обясни всичко и ако е възможно, ще ти намери дата, за да направиш консултация и операция в едно. Чака се при него много, но по това, което виждам пред кабинета, си заслужава. Наистина работи много прецизно.
Отговори с цитат
  #2223  
Стар 11th October 2015, 18:44
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:29
Отговори с цитат
  #2224  
Стар 11th October 2015, 19:43
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Моята ревизия всъщност ще излезе под 9000 лв -15000 лири(престоя е към 1000-1500, вече зависи къде си, за какво харчиш). Първичната операция е доста по-евтина при всички. Не знам как върввт цените при Дилбер, преди беше по-евтино от Илхан. Авшар е най-скъп доколкото знам, но не мисля, че първа операция ще излезе 14000 лв. Пари се изкарват, здравето е най-важно.
П.с. Да отбележа, че в момента лирата се обезцени и моята операция излиза с почти 3000 лв по-евтина от миналата година например, когато обявяваше 14000 лири за ревизия.
Отговори с цитат
  #2225  
Стар 11th October 2015, 21:38
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ясно, значи Авшар си е доста скъп. Иначе виждам много хубави резултати от него. Илхан явно е дал 16 за ревизия за догодина, мисля че вдига на година с по 1000 лири, а за първична не знаех цената. А ти Авшар ли си избрала?
Отговори с цитат
  #2226  
Стар 11th October 2015, 22:10
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:29
Отговори с цитат
  #2227  
Стар 11th October 2015, 22:50
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:28
Отговори с цитат
  #2228  
Стар 11th October 2015, 23:00
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Lustrelux, всеки си знае как ги събира, да не ти се налага да го правиш от зор за ревизия само пожелавам...А иначе такива са цените на точно тези лекари, които имат много пациенти. Друг е въпросът, че ринопластиката е естетична корекция, на която се подлагаш доброволно.


Между Дилбер и Илхан - въпрос на избор - на мен лично ми харесват Илханските носове. Дилбер има една извивка, която на мен не ми допада, но като цяло, не прави лоши носове.
Илхан с първичните се справя на 100 % успешно - в интернет има хиляди снимки, не знам защо разчитате само на снимки тук. Тук няма достатъчно.

Сайт: https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...04819420,d.bGg

Фейсбук: https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...04819420,d.bGg

Инстаграм: https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...04819420,d.bGg
Отговори с цитат
  #2229  
Стар 11th October 2015, 23:12
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Дилбер също има много (или поне повече от тук )

https://instagram.com/drmuhammetdilber/

забравих да пиша: за да видите снимките от турските форуми, пишете името на хирурга + album ,например muhammet dilber album в Google images - аз така разглеждах навремето. Там има още повече

Последно редактирано от DanKem : 11th October 2015 на 23:14
Отговори с цитат
  #2230  
Стар 12th October 2015, 14:05
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Вярно е, че Авшар взима най-скъпо, но не съжалявам, че съм му дала толкова пари. /поне засега, надявам се и занапред да мисля така/. Важен е резултата.
Избрах го и заради щадящият му метод на опериране. При него няма тампони в носа, няма чупене, няма външен белег, всъщност конци няма никакви .... Отоците са по-малки и синини почти няма.

Имайте предвид, че в тази цена влиза освен операцията и всичките трансфери от летището или автогарата до клиниката за консултация в деня на пристигане, на следващият ден те забират с кола от хотела и те карат до болницата, след изписването отново те връщат в хотела.
3 дни след операцията ме взеха от хотела и ме закараха в клиниката на Авшар, където ми правиха почистване и хидратиране на кожата на лицето ... и отново ме върнаха.
Последният ден също ме забраха и ме закараха до клиниката, за да ми махне лепенката ...
Предпоследния ден ме питаха дали имам нужда от фризьор, за да ми изпратят в хотела.

Лекарствата ми го донесоха в чантичка, надписана с моето име в болницата и през цялото време една от асистентките му стоеше при мен и се грижеше. През периода през който бях в хотела всеки ден ми пишеха на Whats Up и ме питаха как съм и дали имам нужда от нещо.

Вечерта след операцията Авшар дойде заедно със съпругата си в 11 ч вечерта в болницата, само за да ме види и да пита как съм, като няколко пъти се извини, че не е могъл да мине по-рано. Кой български лекар ще го направи това ????

И да не забравя ... в болницата имаше преводач на български език през цялото време на мое разположение, за да мога да контактувам свободно с персонала, тъй като не говорят английски.
Иначе с асистентката му и с доктора говорихме на английски и не е имало нужда от преводач.

Не се опитвам да оправдая цената, казвам само, че организацията беше на ниво. Не се почувствах нито за миг сама или несигурна в нещо. Не съм плащала за нищо допълнително.
От моя страна се искаше само да си купя билет за Истанбул и да кажа кога и къде пристигам, както и да преведа паричките де Другото беше тяхна грижа.....

Очарована съм от отношението на всички там и съм щастлива, че се реших да го направя.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:58.