IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th June 2009, 18:13
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ха-ха, дай да си изгорим тогава всички мускулите и така можем по-лесно да отслабнем
Каква е тази тренировка 30 минути пътека и 30 минути вело?
Чела съм, че при интервалното въртене/бягане се горят най-много калорий, но не и че се увеличава обиколката на бедрата
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th June 2009, 18:21
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами това е нормална тренировка, как каква е Или хайде 20 пътека + 30 вело Кардио след упражнения

Всичките мускули не можеш да ги изгориш, така че няма от какво да се притесняваш, както писах по-горе Ако ти трябва мускулна маса - тренировките са други. С нормално хранене дори се натрупва мускулна маса по краката, няма как иначе Ако е супер ниско-въглехидратно, ако няма белтъци, тогава се горят и няма значение дали е интервално или нормално
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th June 2009, 18:24
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Неможе ли единият ден 30 мин. вело, а другият 30 мин. пътека. На мен 60 минути ми се виждат много, но явно не тренирам както трябва, ако може моето да се нарече трениране.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th June 2009, 18:27
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да порчертая само, че постовете по-горе също са от мен

Може разбира се, това са просто различни тренировки. Дали ще направиш 30, 45, 60 минути - ефектът ще е различен за мускула и за мазнините. Просто мазнините започват средно на 15-тата минута да горят и ти постигаш едва 15 минути активно горене, което не е много. При 60 минути стават 40-45, което е 3 пъти повече Но отново си е индивидуално, някои хора и 30 минути им стигат, затова се определя лично с човека пред теб.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th June 2009, 18:27
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Хайде и аз да се включа нали съм "спортист" от 2 седмици вече (поне така мисля, де ) Всяка сутрин ходя да бягам, но незнам дали правя всичко както трябва... Бягам 30 минути - 3 обиколки на стадиона - малко почивка с ходене - пак 3 обиколки ..така до 9 обиколки ... Не бягам бързо, по-скоро поддържам едно темпо...Ако има забележки - слушам

П.С. Много хубава темичка Енджи, пълна си с идейки
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th June 2009, 20:04
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

От мен имате 30 минути на велото, 50 минути ходене с максимално бързо темпо (закъснявах ), после още час съвсем спокойна разходка.

Бяга ми се, понеже имам чувството, че трябва да разтоваря психически, обаче ме е страх за коленете.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th June 2009, 20:42
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

monita_g: Ако с идей се отслабваше.. щях да съм постигнала целта си отдавна
Браво на всички за днес!
Утре пак
Мен ме е срам да се похваля, че се напънах само 20 минути на велото, а пък съм авторка на темата. Поне се записах
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th June 2009, 21:16
Аватара на Honeyed
Honeyed Honeyed не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 44
По подразбиране

Явно днес не ми е бил спортен ден . :P
Доста повървях , но това не се брои .
Трябва да се организирам и да си отделям време .

Точно се зачудих , че се появил още един мъжки ник тук , а то пак Иванин - ти с два ника , за да си правиш компания :P .
Не , че нещо , но как ти е интересно да висиш в частта за диети , където пишат само женки ?
__________________
Everybody wants to quit. It is okay to want to quit. It is just not okay to quit !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 16th June 2009, 21:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това ми е хобито, а хобито би трябвало да ти е интересно (щом е хоби) А и щом става дума за отслабване, какво значение има дали е мъж или жена в крайна сметка...

Роня, ако съчетаваш колелото и веднага след това ходиш (тези 50 минути) , ще постигаш осезаемо по-голям ефект. Тоест след залата (или там където тренираш) просто ходи с колкото се може по-малък интервал за почивка, така удължаваш ефекта. Тренирайте сутрин на гладно

И аз да не съм извън topic-а - правих коремни преси днес

За интервалното бягане - аз бягам интервално, но го редувам и с маратонско, тъй като всяко си има своите предимства. Но интервалното ми помага да губя по-малко мускулна маса, което за мен има повече смисъл, отколкото за някоя жена
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th June 2009, 21:45
Аватара на Honeyed
Honeyed Honeyed не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 44
По подразбиране

Замислям се за някакъв подскачащ спорт - може би тае бо ?
Някоя от вас дами да има впечатление .
От първи ще си взема една карта и обещавам поне един месец ще дам шанс на тае бо то .
__________________
Everybody wants to quit. It is okay to want to quit. It is just not okay to quit !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хайдедаспортувамезаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:40.