IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th November 2009, 11:48
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране Дело срещу Джамбазов !

1.http://prikachi.com/files/1170784X.jpg

2.http://prikachi.com/files/1170786f.jpg

3.http://prikachi.com/files/1170787a.jpg

4.http://prikachi.com/files/1170788Y.jpg

5.http://prikachi.com/files/1170789p.jpg

6.http://prikachi.com/files/1170791I.jpg

7.http://prikachi.com/files/1170792h.jpg


снимки 1 и 2 са преди операцията

вижда се изкривяване от ляво на дясно по средата на носа от травма

само това помолих доцента да корегира , дори изрично го помолих да не ми пили от носа и предпочитам да счупи костите,да ги изправи/зашото имах предложения от други лекари само леко да изпилят носа оттук-оттам и този дефект да не личи/, но не и да ми намаля от носа,аз така си го харесвах


на останалите снимки се вижда на какво прилича носа след намесата на Джамбазов

3.изкривяването по средата на носа от ляаво на дясно не е корегирано,просто личи по-малко,защото цялата дясна половина на носа е отсечена/изпилана и липсва
Освен това имам и нов проблем - върха на носа е езкривен на ляво,а по-рано си беше по средата
4.вижда се как е изкривил и двете кости на носа силно на дясно и от дясната си страна почти нямам кост,а само хрущял и кожа
освен това целия нос е смамален,зашото излиза на 1,5-2 см от бузите
5.вижда се как един мъжки нос е изпилен като моливче,сега носа ми е дебел наистина около 0,5 см.
6 и 7.вижда се на какво приличам в профил от двете страни,по-рано поне нямаше такава разлика
Като допълнителна екстра - сега вече имам и проблем и с дишането - трудно,не достига достатъчно въздух,когато се диша само през носа !!!

Както казах,когато разбрах на какво приличам и се обадих на Джамбазов за среща-отговорът беше,че много е зает, да си запиша час в центъра.
Според него операцията била перфектна , всичко бил направил както трябва,останалото било въпрос на вкус - едни обличали червени ризи , други зелени ......
след не по-малко от 6 месеца от операцията можел да ме види и ако може ще ми помогне с нещо/с други думи може да изпили и останалото/
Според мен или изобщо не е рабрал какво искам или изобщо не е бил в час докато е оперирал, просто е видял по-голям нос и е пилил,за да се каже,че е напраил нещо,да ми прибере парите и да доиде следващия!!!!

Така,че бъдете внимателни,после никой няма да ви звезди от небето !

А аз мисля,че повече такива безобразия не трябва да продължават и още по-малко ние да ги толерираме !

Доста от хората не знаят как и какво да правят в такива случаи,
аз лично сериозно обмислям и най-вероятно ще заведа дело срещу Джамбазов.
По-късно ще дам съвет на всички недоволни и пострадали,
защото ако има повече такива дела,едва ли некадърниците ще се заемат с това и ще искат пари за това, а тези които го работят ще са доста по-отговорни и внимателни към работата и към пациентите !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th November 2009, 14:41
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Gerka, пуснах ти ги на мейла
Много ми харесва резултатът, адски сладурско е! Пожелавам ти да става все по-хубаво и да си го носиш със здраве и кеф.
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th November 2009, 14:42
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerka_k
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Gerka, пуснах ти ги на мейла
Много ми харесва резултатът, адски сладурско е! Пожелавам ти да става все по-хубаво и да си го носиш със здраве и кеф.
Рапидол, трябваше ли да пускаш едно и също във всяка тема?!
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #34  
Стар 18th November 2009, 20:23
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте, Момичета
Не съм писала отдавна, но като чета доста неща са се случили...
Емико, мноооооооого се радвам за теб, моля те пусни снимки, че и аз немога да ги отворя! Много се вълнувам от твоя резултат, не само залади предисторията ти, но и защото ти ми беше голяма упора преди моята операция.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st November 2009, 08:01
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Аз съм за 25-ти.Наистина ли има промени в датите за операции?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st November 2009, 09:41
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

ARIZINA, ако не ти се обадят, значи за теб няма промяна в датата.
Бях ти писала в отговор на твое питане/не знам дали си го видяла/ дали е възможно да не ти се слага лонгета или гипс, ако не се пипат костите. Възможно е, но се разбери за това предварително с Джамбазов, както направих аз.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st November 2009, 11:50
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Благодаря ти Емико,ще попитам.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd November 2009, 01:45
Аватара на juli669
juli669 juli669 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте момичета, и моята операция мина на 10.11. и съм много доволна надявам се като спадне окончателно да си остана все така доволна.Доцента е много мил и е човек който разбира от работата си. Правиха ми изправяне на носна преграда , изпиляване на гърбица и стесняване на носа. По начало носът ми беше чупен и имам белег който след тази ринопластика почети не се забелязва. Линията е така както аз поисках *бях си направила снимки със фотошоп“. В първите 2 дни се чувствах зле имах големи отоци и синини коитовсе ощте не са напълно изчезнели но когато отминат ще кача снимки. В петък бях при доктора да ми махне гипса и пластините и наистина поради отложените операции е много зает каза че ще работят в събота дори и в неделя. При прегледа ми каза че според него няма да се наложи да го стесняват но в процес на работата когато са махнали гърбичката е видял че за да стане както аз го искам няма да мине без стесняване. Убедена съм че доцента се придържа максимално към това което иска пациента стига да е възможно да се направи. Мога да кажа че при консултацията не ми даде 100 процена гранция и беше много реалистичен. Пожелавам успех на всички които им предстоят операции.
Емко за съжаление не можах да отворя снимките ти и ако ми изпратиш някоя няма да е зле
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22nd November 2009, 08:59
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

juli669, имаш ЛС.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22nd November 2009, 10:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

ARIZINA, ти пък какво ще си правиш?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.