IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 4th April 2013, 11:58
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Да! Ужасна е гледката
Но после чувстваш едно такова хубаво облекчение...
Ей ся и Митю да каже за масажите, той нали им е голям фен
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #262  
Стар 4th April 2013, 14:06
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Момичета , някоя от вас имала ли е повишени или намалени резултати от кръвните изследвания преди операцията ...
на мен са ми увеличени : хематокрит , МСН , МСНС а ми е понижено МРV
тревожа се да не ми откажат операцията , как беше при вас ..?
Отговори с цитат
  #263  
Стар 4th April 2013, 15:23
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Ох,ето защо не пиша много за фитнес.Както казваше един мой приятел световен шампион по културизъм...В България всеки разбира от футбол и фитнес...Все ще се намерят хора които на нищо не приличат,а дават мнения как да се тренира и как да се яде.
ЛИСКУ мила,ти си хапвай мазнини колкото искаш и щом искаш.Аз животински мазнини освен от риба няма да хапна.Всеки избира сам как да изглежда.Относно упражненията за гърди...ами тренирайте..Аз дадох съвет,но която иска да си играе.Мен лекаря ми каза да забравя за пекторалиса.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #264  
Стар 4th April 2013, 15:35
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

И защо реши, че на нищо не приличам
Аз пък съм твърде предубедена към мнения на културисти и културистки, които се тъпчат с какви ли не стероиди, анаболи и тем подобни химии, за да имат мускули като твоите. Защото НЕ са естествени.
За сведение - тренер ми беше Spidercho, или Милко. Има няколко собствени зали с наименованието Spidersport. Той е целият на въжета от мускули, менюто у е 60% мазнини, 30% протеин и 10& въглехидрати, не поема и никога не е поемал химии за постигане на мускули и постиженията в телесната му визия са от напълно естествен и натурален произход.
Незнам пък защо реши, че съ дебела, като съм само 49 кг...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #265  
Стар 4th April 2013, 15:49
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ето, натюрлих - при такова хранене с мазнини:

http://www.google.com/imgres?imgurl=...Q9QEwAw&dur=40
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #266  
Стар 4th April 2013, 16:43
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
И защо реши, че на нищо не приличам
Аз пък съм твърде предубедена към мнения на културисти и културистки, които се тъпчат с какви ли не стероиди, анаболи и тем подобни химии, за да имат мускули като твоите. Защото НЕ са естествени.
За сведение - тренер ми беше Spidercho, или Милко. Има няколко собствени зали с наименованието Spidersport. Той е целият на въжета от мускули, менюто у е 60% мазнини, 30% протеин и 10& въглехидрати, не поема и никога не е поемал химии за постигане на мускули и постиженията в телесната му визия са от напълно естествен и натурален произход.
Незнам пък защо реши, че съ дебела, като съм само 49 кг...
Не съм казала за теб,че на нищо не приличаш защото никога не съм те виждала.И дори и на хора които наистина на нищо не приличат не бих им казала подобно нещо,а напротив.Стимулирам ги и им казвам хубавото в тялото им.Не се заяждай.Грозно и тъпо е.Чети добре.
Относно химиите.Да вземала съм добавки много,но никога стероиди!За доказателство ИМАМ ДВЕ ДЕЦА.Второто го родих преди пет години.Снимката на аватара ми е от лятото БЕЗ ХИМИЯ.Мисли каквото искаш но не се заяждай и спори когато не знаеш мн.работи.Жива и здрава.Иди да злобееш и обижфаш в другият форум на Фитнес жени!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 4th April 2013, 16:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не злобея изобщо, но не се имай за тартор и голям разбирач, защото както видя, познавам доста по-добри разбирачи от фитнес и не мога лично аз да приема мненията ти на 100% Нищо, че си шампионка.
По принцип максимално допустимото, което харесвам за мускули на жена, е на Бомби. Повечето тук я знаят.
Ама хайде, с мир!
Да продължим по темата за кубици и сутиени
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 4th April 2013, 17:16
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Хах,изобщо не се изявявам като тартор тук.Дори и за фитнес не ми се пише.Ако имах това желание щях да пиша в точно такива форуми.Казвам това което зная относно гърдите.Не налагам мнението си.Тук сме да си помагаме,а не да се заяждаме кой какъв бил.
Относно твоят тренер...Не го познавам.Не е наш състезател,но като му гледам генетиката,метаболизма му е перфектен и сланина може да си яде на воля.Всеки спортист със или без химия заслужава уважение.
Спирам с тема фитнес.Сега на коя тема ще се заяждаш с мен?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #269  
Стар 4th April 2013, 17:30
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ей, много се засегна май..Сори! Тренирай си както искаш. Аз лично не го одобрявам това. Прекалено е. Но ти си знаеш. Щом и мъжът ти те харесва така, нямаш проблеми.
Няма нищо по-хубаво от заобленото сочно тяло, тип Моника Белучи например, или Летисия Каста А не тип пръчка или въжета по тялото.
А относно моят бивш тренер - той всички, които тренира, добиват подобен вид, ако са постоянни и последователни. Не е до метаболизъм. Но както казваш - спираме по тази тема.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #270  
Стар 4th April 2013, 19:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лиску, извинявай, мила! Обичам те и много ти се радвам. Обаче съм категорично против тезата ти този път и не мога да си премълча!

Аз лично обожавам мускулисти тела и на мъже и на жени!
Тялото на Валента е уникално! ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ВОЛЯТА, ПОСТОЯНСТВОТО, ТРУДА! Дори на теб да не ти харесва, би трябвало да подходиш с уважение към човек, който е посветил толкова много труд в тялото си! Тва е.. Сори, но не толврирам пренебрежителното отновение към канския труд, независимо в каква сфера е положен!


....
Валента, поклон!
Аз лично приемам много насерриозно съвети за тялото си, от човек, който изглежда по този начин! И се радвам, че даваш мнение! Благодаря!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.