IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th January 2010, 11:56
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Зацеп-зацеп

Кръстът ти от предишната бременност ли е травмиран или поради други причини?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th January 2010, 14:06
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Да се отчета следизпитно Много мразя да чакам резултати с дни .. това не е нормално !

Тъй като вчера се побрах в минимални количества "храна" .. доста силно казано, днес реших да го давам по-полекичка.

2 кафета
омлет от 4 яйца (1 жълтък, другото са белтъци), половин кренвирш (знам), резенчета червен лук и копър
дойде ми малко повече обаче
за довечера съм си запланувала една салатка с броколи, кисело мляко, морковче и репички, но по-мъничка

След такива "освежаващи" дни ми се свива корема и ако прекаля започват едни ужасни болки.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th January 2010, 15:16
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

anik, сокът от грейпфрут по-скоро запича - имайте го в предвид, но просто го правя за малко разнообразие Радвам се, че си добре

Менюто ми е същото като вчера, водата ми е по-малко - около 1.5 литра, пих чай, ядох мандарини и за това не ми се пие днес въобще
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th January 2010, 15:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Зацеп-зацеп

Кръстът ти от предишната бременност ли е травмиран или поради други причини?
Тц, тц, от мъртва тяга, клекове с щанга, напади... Един рехабилитатор го диагностицира като ишиас. След първата бременност бях много зле, ходих на масажи, но като ми казаха, че трябват и инжекции, се отказах (хвана ме шубето да не ме обездвижат :P ). После го карах по-полекичка, не правя мърта тяга, а други упражнения правя с дъмбели, не с лост и големи тежести. Лошото е, че подобни травми остават за цял живот

Броколи в салата сурово ли слагате ?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th January 2010, 15:22
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз съм си правила със сурови, но нарязани на много мънички парченца. Иначе си ги правя като карфиола - на розички в една голяма цедка (как се това това металното за спагети ) и ги парвам за минутка във вряща вода.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th January 2010, 19:23
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

aniK, с каква цел си правила такива упражнения? Те са си доста натоварващи, особено за жена. Пък и ако са ти били слаби мускулите оттам и натоварването пада в ставите и гръбнака. Един рехабилитатор е малко. Хората се консултират с много такива... За да се разбере най-точно се прави магнитен резонанс. Някои и от рентгенови снимки могат да разберат. Ако искаш ще ти препоръчам моя рехабилитатор. Много съм доволен от него и ми помогна за рамото. Около година ми беше проблема, като скиторих по различни специалисти и не успяваха да ми помогнат.

Относно ишиаса, не съм сигурен при бременните как стои въпроса със седенето, но си има една особеност. Седенето трябва да бъде на бедрата, а не на задника. Много хора се пльокват на дупето и оттам натоварването пада върху прешлените. Всъщност като седиш седалищните мускули не трябва да се допират до повърхността. Най-лесно ще свикнеш с помощта на швейцарска топка.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th January 2010, 21:13
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хм, ами аз имах период, в който тренирах доста силово. Да ме питаш за какво ми е било Ако и след това раждане съм зле, ще потърся по-сериозна помощ Сега нищо не мога да правя - нито снимки, нито масажи...нищо.
Седенето ще го поупражнявам - топка имам
Jaynee, и аз ги кипвам за малко - даже карфиол ми е по-приемлив суров, но броколи... Просто си мислех да не би пък нещо аз да съм "крива"
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th January 2010, 21:30
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Здравейте хорааа

Вчера не съм се отчитала, защото спах в една приятелка и си прекарахме страхотно, въобще не ми и остана време да седна на компютъра Храната ми обаче си беше на 6, смисъл здравословна от всякъде. Понеже майка й си има кулинарно списание и тази седмица й е била 'снимачна', та трябвало да прави най-различни ястия и имаше супер много и най-различни неща. Богат избор Аз обаче въобще не бях гладна и хапнах няколко доматчета и 1 червена чушка с пълнеж от цедено кисело мляко (може и крема сирене да е било), извара и орехи (тях ги извадих). Много вкусна :P През деня вече не помня какво консумирах, но храната ми не беше лоша, з'то не изпитвам чувство на вина, а и тренирах (юпии най-сетне ). Днес обаче не успях (а си бях решила ), защото цял ден съм на снимки иии така.. Но! Утре-отивам. Мнооого ми се тренира, достатъчно дълга почивка си дадох, а и вчера след фитнеса се чувствах страхотно

Днешната ми храна пак беше на режим 'каквото тялото ми иска', без да си поставям ограничения и забрани. Ето какво се получи. Доволна съм А вечерятаа..пак експериментирах, ставам все по-добра


10:00: банан, ябълка
13:00: зърнено блокче 30гр
14:30: омлет от 1 яйце с извара и филе, ръжена филийка с лютеница и сирене (стига толкоз филийки за тези дни, това беше )
21:30: чушка и половина ( ) с пълнеж от извара, домат и магданоз, на фурна

Дълъг интервал, знам. Ама..нямаше как. Всъщност и в момента не съм гладна (много емоции, много нещо..уморих се, от това ще е , но ще хапна, не искам утре сутринта да се събудя умираща от глад :P

Лека вечер :*
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th January 2010, 09:16
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Здравейте!
Вчера малко се поиздъних с яденето.
Денят ми беше много забързан,но това ,разбира се не е оправдание

Ето вижте
ябълка,киви,ленено семе
два моркова,изгризани в движение с шепа ядки -микс от орехи +бадеми
1/4 помело
шопска салата с извара
1/4помело

течности около 3л.

Май ми е малко храната?
Как мислите?
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th January 2010, 13:52
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Abbi,единствената ти "сериозна" храна са ядките.Иначе нищо не си яла.Надявам се ,че не ти е навик като ти е натоварен деня да не ядеш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.