IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 8th December 2013, 15:23
jylieta1111 jylieta1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Iskam da popitam koi e operiran po otvreniq metod az shte sam s nego?I kolko vreme se vazstanovqvahte
Отговори с цитат
  #662  
Стар 8th December 2013, 16:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Оффффф няма да те спирам, но честно ти казвам, ти наистина си много красива и със сегашният си нос и знам, че това няма да ти повлияе на решението ти. Все пак си мисля, че ще станеш още по хубава ако се коригира гърбичката, но снимката е доста от далече и за това по трудно се вижда и остава едно впечатление, че няма нужда от някаква промяна, но и тука голямо влияние си оказва и прическата, ако е със пусната коса към лицето тогава, винаги носовете и особено гърбиците изпъкват повече. Мисля, че ще се получи страхотен резултат, дано който и да е хирурга да се справи добре, ще бъде кощунство ако развали това красиво лице
Отговори с цитат
  #663  
Стар 8th December 2013, 16:52
jylieta1111 jylieta1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Blagodarq mnogo za milite dumi,az sam kachila oshte 2 snimki na 66 stranica mojesh da gi vidish,mislq da se operiram pri Asen Asenov,pritesnena sam kak shte izglejdam v samoto nachalo zashtoto imam detence na 2 godinki neiskam da go plasha miloto
Отговори с цитат
  #664  
Стар 8th December 2013, 17:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Явно не знаеш, че точно децата и особено по малките и бебета възприемат хората според душата и сърцето и не се влияят от това, кой как изглежда ако говорим за плашене. Ще носиш десетина дена лонгета, може да има малко зачервявания и отоци, които бързо ще изчезнат и това е най малкото, което трябва да те притеснява, важно е да получиш желаният резултат от първият път и да няма усложнения.
Отговори с цитат
  #665  
Стар 8th December 2013, 17:06
jylieta1111 jylieta1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Silno se nadqvam naistina zashtoto nqmam podkrepa ot nikoi v tova moe nachinanie vsichki s eopitvat da me otkajat no veche sam go reshila i se molq samo vsichko da mine dobre.
Отговори с цитат
  #666  
Стар 8th December 2013, 18:02
Nadeto33 Nadeto33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте. От доста дълго време чета мненията ви за различни доктори, но така и не се реших да пиша. Имам час при Джамбазов- номер 289 или нещо подобно, но поради зачестилите негативни отзиви май вече си промених решението. Засега съм се спряла на Асенов. Моят проблем обаче е, че носът ми е огромен, а лицето ми е доста слабо. Но се колебая дали доктор Асенов ще се справи с такова "огромно" предизвикателство. Затова се чудя дали да отида при него или някъде в чужбина?

Последно редактирано от Nadeto33 : 8th December 2013 на 18:08
Отговори с цитат
  #667  
Стар 8th December 2013, 18:05
jylieta1111 jylieta1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Neznam kakvo da te posavetvam az shte se operiram pri Asenov prez qnuari,no pri men e edno savsem leko korigirane na malka garbichka i vapreki tova pak sam silno pritesnena kakvo shte stane ni-dobre da napravish nqkolko konsultacii pri razlichni lekari i da precenish.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 8th December 2013, 18:31
Nadeto33 Nadeto33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Доколкото виждам от снимките на другите момичета той се справя доста добре с "по-лесните" операции. Моята, поне според мен, е от "сложните". Лошото е, че доста от докторите ще кажат, че ще се справят само, за да приберат парите и затова доста се колебая. На теб ти пожелавам успех и дано се получи желания резултат. Само ако може после пиши какъв е резултатът!
Отговори с цитат
  #669  
Стар 8th December 2013, 18:57
jylieta1111 jylieta1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 10
По подразбиране

zadaljitelno shte pusna snimki,i si prava za tova che povechet se saglasqvat za da ni vzemat parichkite za jalost mn sam pritesnena nadqvams e da mi vsichko kakto trqbva neznam kolko e lesna korekciqta na garbichkata mi no se nadqvam da e spoluchliva !
Отговори с цитат
  #670  
Стар 8th December 2013, 20:27
glorybg glorybg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 10
Talking

Момичета, сладки!!!
Днес цяяял ден ви чета от самото начало! Много ми харесват нослетата ви и няколко пъти ми се пълниха очите от радост , като гледах снимките преди-след!

От малка си мечтая за красиво, малко носле с лека извивка. От доста време насам се ровя и чета отзиви за различните хирурзи у нас. Последно се разочаровах от Джамбазов и се бях предала, докато днес не видях темата ви! Смятам да пиша на доктора тези дни и да му пратя моя снимка. Аз имам и изкривена носна преграда (сестра ми като малки ми разби носа Ще кача и тук снимки да ме видите и посъветвате Много се вълнувам, но всички сте минали по този път!!!!
__________________
Born to be alive
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:10.