IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 8th December 2013, 21:32
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nadeto33 Виж мнението
Здравейте. От доста дълго време чета мненията ви за различни доктори, но така и не се реших да пиша. Имам час при Джамбазов- номер 289 или нещо подобно, но поради зачестилите негативни отзиви май вече си промених решението. Засега съм се спряла на Асенов. Моят проблем обаче е, че носът ми е огромен, а лицето ми е доста слабо. Но се колебая дали доктор Асенов ще се справи с такова "огромно" предизвикателство. Затова се чудя дали да отида при него или някъде в чужбина?
Здравей, моят нос беше тип - ОГРОМЕН, по-точно камбест и се оперирах при Асенов преди близо година. Аз съвсем не съм на мнение, че той се справя с "лесни" носове, напротив, прави уникални фини връхчета! Някъде из страниците за него съм постнала снимки преди и след!
Той е достатъчно прям и ще ти даде ясна и точна представа за това, какво би могла да очакваш, няма да ти спести нито една истина, така че консултирай се с него и след това прецени! Не се притеснявай толкова - всички, ама съвсем всички сме минали през това "тюфкане" и "вайкане" - какво ще стане, дали ще стане и т.н.
Отговори с цитат
  #672  
Стар 8th December 2013, 21:58
Nadeto33 Nadeto33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Много ти благодаря за окуражителните думи! Утре ще разговарям и с друго момиче, което се е оперирало при него. Засега мисля, че везните клонят в полза на доктор Асенов.
Отговори с цитат
  #673  
Стар 8th December 2013, 22:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хей момичета хубави като кокичета имайте в на предвид, че няма хирург който да не е имал и лоши резултати и дори ако за някой има Х отрицателни мнения от пациенти във форумите, а за друг по малко, то реално тази статистика може да е подвеждаща. Има много повече хора които не са споделяли във форума за техният резултат и трябва да има много по голяма извадка, за да се правят крайни заключения.

По скоро разглеждайте конкретните случаи по отделно, от колкото като обща бройка положителни и отрицателни мнения. Отношението също е много важно, то е много показателно за мен. От Джамбазов примерно има много недоволни и не само като резултат, а и като отношение, но пък има и много доволни, това важи и за всички останали.

Моят съвет е да не жалите средства и да направите максимално много консултации със различни хирурзи и също така си записвайте разговора от консултацията на телефона, тъй като няма да запомните всичко, а то са все важни неща. Пишете си на един лист нещата които искате да питате, защото много често все нещо се забравя. Също така искайте да ви показват и снимки на оперирани пациенти с подобни на вашите носове !

И такива неща като - "бях се предала" да не съм чул повече, как ще се предадете на един нос ей, има момичета което се преживели по 3 дори 4 операции и не са се предали, а ти glory още на ниво форумно проучване и вече се предаде, я се стегни момиче
Отговори с цитат
  #674  
Стар 8th December 2013, 23:09
glorybg glorybg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 10
По подразбиране

хах под "предаване" имах предвид, че временно преустанових търсенето, не че съм се отказала!!! Няма отказване
__________________
Born to be alive
Отговори с цитат
  #675  
Стар 9th December 2013, 10:04
jylieta1111 jylieta1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Nai-veroqtno na 7 mi qnuari shte e moqta operaciq stiskaite palci zadaljitelno shte kacha snimki samo vsichko da mine ok shte vi razkaja podrobno kak e minalo pri men
Отговори с цитат
  #676  
Стар 9th December 2013, 11:27
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

След януари цената на операцията ще е значително по-висока. Преди дни бе моята консултация като си мислех да се оперирам януари, но предпочетох сега заради цената.
Отговори с цитат
  #677  
Стар 9th December 2013, 11:34
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Към Dii

Не, нищо не ми каза да пия когато бях при него на преглед. Тогава говорихме повече за това което искам да се постигне с операцията и като ми каза, че ако искам след нова година цената ще е доста по-висока, ако не след 2-3 дни да ме оперира .... Обадих му се днес, след като прочетох тук, че се пият и той ми каза да пия Арника Монтана № 9 дражета 3*2 и Арника гел за мазане / но в аптеката ми казаха, че били много видове и не знам кой точно гел трябва.
Доктора каза, че оперира само по отворения метод. При моя преглед се установи, че имам и изкривена носна преграда, а и видимо носа ми е килнат на една страна...снимки няма да качвам / да не плаша аудиторията / имейла ми е fmimi@abv.bg ще помогна с каквото мога.

Последно редактирано от maria_2103 : 9th December 2013 на 14:55
Отговори с цитат
  #678  
Стар 9th December 2013, 11:35
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте на всички вчера писах на д-ра и той ми отговори, че цената с външна корекция по здравната каса е 2000лв а иначе 3000 много се надявам да стане по клинична пътека, защото ще трябва да се откажа При 450лв заплата ще ми е малко трудно да ги сабера при положение че бях подготвена за 1600 поне така пише в сайта на болницата
Отговори с цитат
  #679  
Стар 9th December 2013, 23:37
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Много ти благодаря cicico писах на доктора като ми отговори ще пиша. Дано да стане.
Отговори с цитат
  #680  
Стар 10th December 2013, 00:08
Аватара на cicico
cicico cicico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokumiavka Виж мнението
Много ти благодаря cicico писах на доктора като ми отговори ще пиша. Дано да стане.
После да се хвалиш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:37.