IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th September 2010, 14:21
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Имаше IRC преди 5-10 години, сега не ми е ясно кой и защо влиза още там.
Скайп и Фейсбук убиха IRC.
Аз съм си го включила нонстоп иначе, но го преглеждам горе долу веднъж седмично колкото да видя че са писали 2 изречения там. Или може би забраната на администраторите на повечето мрежи за трансфер на файлове по-големи от 2 МБ е главната причина... не знам. Готино беше времето когато си разменяхме музика по DCC :P
А отделно имахме и срещи на каналите и точно там срещнах супер точни хорица. С повечето от тях все още поддържам контакт.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th September 2010, 15:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от no_asl
.. Аз просто се чудя къде добре запазен мъж на 37 може да срещне нови хора, без да го обграждат кифли на по 16 години..
Пробвай тук . Незнам колко са нормални , но гледам , че и 50-60 годишни има
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th September 2010, 16:36
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Иначе... защо не се запишеш на някакъв курс? Хем ще си обогатиш знанията, ще се развиваш, хем ще срешнеш нови хора и може би някъде между тях ще е тази която ще те впечатли
Това го пробвах, курсове по английски, танци и прочее, само в обогатяването ще му помогне , което не е малко..
но все пак не търси това...
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th September 2010, 16:39
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Аз съм предубеден не към сайтовете, а към автора/ката, чието име е no_asl и която пита за сайтове за запознанства и която изброява разни сайтове, и която ще изброява най-вероятно още и изобщо в тоя рекламен свят не знаеш кой наистина ти задава въпрос и кой ти пробутва продукт :X
Съгласна съм с това. Честно казано и аз си го помислих, ама викам айде, кат`се сетих за този линк да го пусна, знае ли човек.


Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Колкото и клиширано да звучи, точния човек се среща когато най малко го търсиш и очакваш :P
Да, така е. Номера "най-малко да очакваш".. най-трудно се постига.
Идеята за курс също е добра.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th September 2010, 17:28
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Защо не пробваш да се блъснеш в някоя кака на улицата и после да я питаш как се казва, номера и, пие ли и се кафе а-у....
Това винаги действа, поне по филмите.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th September 2010, 18:08
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Майка ми срещна втория си съпруг чрез агенция за запознанства, но техния случай е 1 на милион според мен. Тя се регистрира в трудова борса, към която имало и агенция за запознанства - без снимка и с описание от 1 изречение. На следващия ден, той й звъни, излизат... и повече не се разделят звучи като филм наистина... но има и такива случаи. И все пак наистина май номерът е "да очакваш най-малко сега"
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th September 2010, 22:09
Аватара на Ленин
Ленин Ленин не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Наруши се природното равновесие в бг. Мъжете станаха 3-пъти повече от жените. А защо се получило така - това сме го коментирали поне n на брой пъти.

А относно сайтовете за запознанства - познавам девойки, самички са, но въобще не си правят труда да се регистират в такива сайтове. Защо?Защото Те, Жените, не обичат така. Те обичат да им търчиш подир гъза, да им лазиш в краката, да ги молиш.... , а в сайта за запознанства това не може да стане, поради липсата на физическа близост най-малкото.


Цитирай:
позавърти се из форума... може и да срещнеш любовта
Не и вярвай. Аз тука се въртя като пумпал от години, а това не ме огря дори и със секс за 1 раз*, та какво остава пък за любов.


*раз(рус.)- път
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th September 2010, 09:37
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от no_asl
...Аз просто се чудя къде добре запазен мъж на 37 може да срещне нови хора, без да го обграждат кифли на по 16 години...
Че кво им е на кифлите на по 16 години?! Свежа кожа, млада плът... ... Аз лично си мечтая за такива, но като примерен гражданин спазвам закона и се въздържам да посягам, където е забранено.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th September 2010, 10:59
no_asl no_asl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Gepi me?!?!? Ама ти сериозно ли? Там друго може да хвана

Не ми е идеята да *** наред... Малко по-пораснал съм вече... Просто искам до себе си жена, с която, освен да изкарам незабравима нощ, и да можем да разменим две смислени приказки като си пием сутрин кафето...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th September 2010, 13:48
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от no_asl
... Просто искам до себе си жена, с която, освен да изкарам незабравима нощ, и да можем да разменим две смислени приказки като си пием сутрин кафето...
Така както го описваш, пробвай във форума на бг-мама, ще ти вържат, казам го от опит!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезанеобвързанисрещизапознанствакъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.