IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 19th March 2011, 19:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
просто тази операция не и се е получила според някои,а според други е всичко е въпрос на вскус!!
кое не ми се е получило бе, хора...?! Устните не са ми пипани от повече от година, филър не съм слагала от половин година и нямам нищо останало от него... Устните ми по-тънки не са били никога - определено или ме бъркате с някой, или някой живее с погрешна представа за мен, но докога ще ме обсъждате така не мога да разбера...? Толкова ли съм ИНТЕРЕСНА, по дяволите...?! Хубаво, може някои да не ме харесват - кво толкова...? Шест страници препирни...за КАКВО....? Разбрахме всички, ок....
Отговори с цитат
  #132  
Стар 19th March 2011, 19:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Всъщност грешка - устните не са ми пипани от две години, не една, може да си сверят часовника в темичката за устните тези, които толкова се вълнуват от мойта личност. Никой досега не е разбрал от познатите ми, че нещо съм си правила, така че "обвиненията" в тази насока са страшно несъстоятелни.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 19th March 2011, 19:11
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Защо им даваш обяснения ..... .....Не си длъжна

Остави кучетата да си лаят .......
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #134  
Стар 19th March 2011, 19:31
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Милена 79, като не ти е допаднал Георгиев върви при стоянов, какво пускаш тъпи теми и провокираш, доколкото виждам не търсиш съвет, а изразяваш конкретно мнение. Доколкото разбрах се интересуваш от мамопластика, ако говориш за Гуен тя е с перфектни гърди, нали тва те интересува, ама нищо не писа по въпроса. И тва, че Георгиев не взима мерки са пълни глупости и лъжи, аз бях на консултация миналия месец, айде върви при Стоянов и си сядай на г....а.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #135  
Стар 19th March 2011, 20:25
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Какви глупости пишеш Милена? С или без силикон устните на Гуен са страхотни и това, че на теб не са ти харесали не ти дава право да правиш интриги Тя има много положителни качества които много други хора нямат. Красива е не само външно, но и вътрешно
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #136  
Стар 19th March 2011, 23:32
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

лелелеле....имаме си сценарий за турска сапунка....

Дами нека да оставим милата Миленка ,въпреки ,че моят съвет за нея е да потърси друга помощ.На нея не и трябва пластичен хирург тя просто е съвършенна,недейте така.Цицки и трябвали и устни ,тъй като нейните са като шушулка на зелен боб,поне така мисля от нейните постове.Миленке мила ти си си красива,перфектна и добре ,че не си се родила по времето на Мерелин Монро и Клаудия Кардинале ,че направо би ги засенчила и изместила от Холивуд.Те просто имат късмет.

Мадлен Алгафари ти препорачвам ,след справката която направих с чичко Гугъл....а не нашите хирурзи....Тя виняги ще намери време да те изслуша отностно новите ти сценарий във собствените ти сериалки ....
Отговори с цитат
  #137  
Стар 20th March 2011, 19:41
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

определено всички тези страници можеха да се изпълнят от впечатленията относно посочените хирурзи.но вие избрахте да обсъждате мое лично мнение,да се гневите,че то е различно от вашето(на една част от вас).е,аз не се прехласнах от резултата на една от потребителките и това ви разбунтува)))))))няма лошо,забавлявахте и мен и други потребители.но не забравяйте,истината за даден резултат от естетична корекция става очевадна,и когато е налице неестетичен такъв(както е във въпросния случай)е трудно да си премълчаваме и да се заблуждаваме.форумът е място за свободно изразяване на мнения и впечатления-не го забравяйте))))))))
Отговори с цитат
  #138  
Стар 20th March 2011, 20:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

милена,остави ги бе човек.тук линчуват всички за различно мнение и отделно,че трябва да си мълчим за други неща,за които всъщност сме тук,което е противоречие.ти не видя ли колко повърхностно отчетоха нещата-аз съм ти съмишленик и раз чертата,което хич не ме учудва де.кво ли не са се пробвали да ме изгонят,банват и тн.
ти ходи ли на консултации другаде освен георгиев?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #139  
Стар 20th March 2011, 20:28
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
милена,остави ги бе човек.тук линчуват всички за различно мнение и отделно,че трябва да си мълчим за други неща,за които всъщност сме тук,което е противоречие.ти не видя ли колко повърхностно отчетоха нещата-аз съм ти съмишленик и раз чертата,което хич не ме учудва де.кво ли не са се пробвали да ме изгонят,банват и тн.
ти ходи ли на консултации другаде освен георгиев?
да-при стоянов ще съм ))))))))и смятам че не греша като го избирам-професионалист е,а освен това имам наблюдения върху работата му на 2 мои приятелки-вече 3 години след операцията,гърдите и устните им изглеждат страхотно,но истината е,че до юли всичко е запълнено като дати.не трябваше да се колебая,още в началото го усетих като най-надежден.....)))
Отговори с цитат
  #140  
Стар 20th March 2011, 20:30
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
но истината е,че до юли всичко е запълнено като дати......)))
глупости, записва 2 седмици напред.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.