IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 28th June 2007, 19:37
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Не съм майка,но искам да изкажа и своето мнение по въпроса?Не мога да се съглася с тези от вас,които казват че рязкото спиране на цигарите ще навреди на бебето ви,повече отколкото ако си пушите по 4-5 цигари на ден?А я си представете само бременна жена,която пуши,не е ли грозна гледка?Пък и не мога да проумея как би посегнала към цигарите,знаейки че носи дете.Вярно е,че не мога да съдя никой,каквото ще да казват гинеколозите за вредно или не,но спрямо този въпрос си оставам напълно консервативна....Съгласна съм с Мо Мо и съм за рязкото спиране на цигарите.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 8th October 2007, 08:00
desislava_stoqnowa desislava_stoqnowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 12
По подразбиране

В момента в които разбрах че съм бременна от ряз спрях цигарите за да не навредя на бебето и сега се радвам на здрави близначки някои от приятелките ми пушеха по време на цялата си бременност и дечицата им за здравички. Така че не мисля че цигарите могат да навредят чак толкова на бебето и това дали сме ги спрели като сме разбра ли че сме бременни въпрос на личен избор си е според мене. Аз лично от тогава на сам цигара не съм запалила.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 8th October 2007, 22:20
agala agala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 8
По подразбиране Внимавайте с цигарите

Доц. д-р Георгиева: 2-3% от новородените са с дефекти. Повечето са причинени от употреба на алкохол и др. Бъдещите родилки да изоставят диетите за отслабване, рубенсовият тип е най-добър за майчинството, казва специалистката по генетика http://e-vestnik.bg/2272
Отговори с цитат
  #114  
Стар 12th November 2007, 19:37
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Хей, незнам дали тук му е мястото да попитам, но колко дена след половия акт, мога да направя тест за бременност, за да съм сигурна дали съм бременна или не?
Неиздържам да чакам, но все пак ... кажеТЕ!
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 12th November 2007, 20:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Най- рано два три дни след датата, на която трябва да ти дойде.
За по- рано можеш да си мериш всяка сутрин веднага още в леглото температурата - ако ти е постоянно завишена, почти със сигурност си бременна
Отговори с цитат
  #116  
Стар 12th November 2007, 21:12
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Месри много за информацията Май ще трябва да изчакам още 1 седмица ... kiss
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 13th November 2007, 09:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

на моя тест пишеше, че може да се направи 7 дни след евентуалното зачеване
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тревожасе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:19.