IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 4th May 2008, 18:28
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

supra vit
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #122  
Стар 4th May 2008, 18:32
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Ами какво да ти кажа... тези дори и не ги продавам поради липса на интерес... нямам мнение, само ще ти препоръчам да се придържаш към марки лицензиран в САЩ защото те са минали спец тестове, характерни за техните стандарти, а всички други търоят стандартизиране според "как имк е кеф". По добре ги спри и си вземи друг продукт!
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #123  
Стар 4th May 2008, 18:39
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #124  
Стар 26th May 2008, 16:45
kakabahuh kakabahuh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: dasdas
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез AIM до kakabahuh Изпратете съобщение чрез MSN до kakabahuh Изпратете съобщение чрез Yahoo до kakabahuh
По подразбиране

Някои може ли да ми каже Дали Вреди L-Karnetine При употребата на Алкохол...И дали има същия ефект
Мерси предварително
__________________
dasdsa
Отговори с цитат
  #125  
Стар 28th May 2008, 11:54
Jam_Rock Jam_Rock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Kardjali-Plovdiv
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте нов съм във форума.На 16 години съм и имам корем.Искам да го премахна 4ух от моя тренйор, 4е трябва да използвам Л-карнитин.Въпроса ми е какъв то4но да си взема.От Пловдив съм Три дена в седмицата съм на тренировки и след всяка тренировка правим силова,а през останалите два дена аз също си правя силова.Ще можете ли да ми каjете какъв Л карнитин да си взема и как да го пия за да има бърз ефект(мисля и да тренирам много усилено)Благодаря предварително!Извинявам се че пиша така но съм в една зала!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 13th June 2008, 17:16
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Здравейте
Аз днес си купих Ацетил Л-Карнитин на АдиФарм.Някой има ли наблюдения - качествен ли е,има ли ефект?Стори ми се малко евтин 60х500мг = 22лв ... ?
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #127  
Стар 13th June 2008, 23:15
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Моя Л-Карнитин е 33 лв и е на добра фирма Със зелен чай - ТРек нутришнън И съм доволна честно казано



а някой ми беше казал, че Л-карнитина е вреден за Черния дроб В кои случаи е вреден и вярно ли е
Тоест, ако увелича с дозата ли ще се прецакам или ако не си почина месец след изпиване на опаковката
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #128  
Стар 23rd July 2008, 21:57
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

--------------------------------------------------------------------------------

здр
аз съм нова в сайта и дано не ви се натрапвам
исках и аз да се включа при вас, да ме посаветвате как да сваля малко килограми, но да ви кажа че аз никога не съм спазвала диети нито съм пила хапчета и тем подобни неща.........
МАРТА80 , общо взето ти ме накара да се регистрирам без да осъзнаваш това, защото от три - четири дена търся информация в "гугала" и кадето отворя форум почти на всякаде те срещам да споделяш мнения и това ме впечатли...............
за това сега се обръщам към теб и разбирасе към всички, които имат опит с диетите и могат да ми предложат нещо ефикасно........
благодаря предварителни на всички и успех
Отговори с цитат
  #129  
Стар 24th July 2008, 11:03
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

здравей, отиди в подфорум диети там има всичко което те интересува
тук е темата за хранителни добавки по-точно Л карнитина, и аз ако пия днес знам че трябва да тичам поне 30 минути а после да сменя тренировъчната стратегия
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #130  
Стар 19th August 2008, 15:59
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

1000-1500 мг дневно, сутрин на празен стомах и преди тренировка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: carnitineдозировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.