IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 31st March 2011, 14:58
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране Неудовлетворена от новия си бюст

Здравейте на всички!Радвам се,че ви има и че можем да споделяме всичко,което ни безспокои,свързано с мамопластиката.Незнам как да започна....от 18годишна разбрах,че няма да имам гърди,НИКАКВИ,не малки,а никакви....просто две зърна....и така години наред...много години все с мисълта за операцията живеех,нямах никакво самочувствие,притеснявах се когато купувам сутиен,защото просто и най-малкият размер не ми ставаше,силно ограничена бях в избора си на дрехи....И така все бях потисната,със смачкано самочувствие,осъзнала,че няма как да изглеждам женствена.....Е,дойде и моят ден и моята операция,нямах никакво търпение най-накрая целият този кошмар да свърши.Вече 3 месеца минаха,нямам никакви проблеми,всичко е точно симетрично,нямам болки,няма данни за усложнения.......НО аз не се харесвам,вярно че преди нямах нищичко,обаче и сега ми се виждат малки,срам ме е да ви кажа колко ми е сега гръдната обиколка след имплантите......вярно е,че преди беше 73см....Незнам,дано някоя от вас ме разбере и ми даде някакъв съвет.....едва ли обаче...всички сте с прекрасни резултати след операцията-като гледам снимки и аватари......Имам чувството,че аз съм с най-малките гърди от всички тунинговани....тежа 48кг,висока съм 162см,подгръдна-69см,талия 60см,ханш- 86см.Отново нямам самочувствието,за което толкова години мечтаех-не си личи,че съм си направила мамопластика,можеби защото преди не се разделях с подплънките......
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:09.