IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 3rd June 2011, 21:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цуце??? Имаш ли семки? Моите свършиха
Отговори с цитат
  #52  
Стар 3rd June 2011, 21:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А Алексата е една арна девойка...аз за т'ва си деля семките с нея
Отговори с цитат
  #53  
Стар 3rd June 2011, 21:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Цуце??? Имаш ли семки? Моите свършиха
Кви семки бе , на таз преклонна възраст имам ли зъби да люпя семки
Хайде аз ви зарязвам и отивам да си пържа яйцата с зелен лук
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 3rd June 2011, 21:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Susan... не...просто и аз се държа със всеки според поведението му))) Антипатични са ми и се държа както заслужават с тях Знаеш ,че никога не прикривам това,което мисля..каквото и да е то.

Милена..адски си права...но на някои им липсва интелект в тиквата ,за да го осъзнаят...или просто е по-лесно да го отричат )) Тук се сещам за оназ приказка за лисицата и гроздето хаха)))))))
Не знам ама ми се виждаш мноо нервна бе Дай по спокойно
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 3rd June 2011, 22:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Кви семки бе , на таз преклонна възраст имам ли зъби да люпя семки
Хайде аз ви зарязвам и отивам да си пържа яйцата с зелен лук
Мда мойте предните са на лице...мое да ти ги беля ама ще са малко наплюти. Като споменаваш преклонна възраст и аз отивам да си Уегам, че на мойта възраст ми е противопоказно такива подскачащи и цвърчащи да ги слушам
Отговори с цитат
  #56  
Стар 3rd June 2011, 22:37
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз пък не разбрах какво му наскочихте на момчето, че имал 19 см пушка. Ами други като си нямат и толкова...
А с 14 см каквото и да въртиш и да сучеш - не става.
Момчето си е глътнал корема - като професионален спортист, няма лошо. И ние се кълчотим за снимките, не се кривете
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th June 2011, 09:28
Аватара на guma
guma guma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
никога не прикривам това,което мисля..каквото и да е то.
Ако си толкова откровена и в реалния живот, толкова откровено ще ти го "забоде" някой, че не искри, ами не знам какво и от къде ще ти излиза, а ако имаш малшанса да попаднеш на някой с по-лабилна психика, може и в психопат да го превърнеш, защото определено събуждаш садистични пориви.
Безмълвния си изтри мненията и изчезна, накъде ли? Дано не е хванал вместо автобуса за морето, някой за твоя край, че каквато си патка загубена и целия форум знае къде живееш, каква кола караш, как изглеждаш и т.н. няма да е трудно да те намери!
И завършвам с твоите думи
Цитирай:
на някои им липсва интелект в тиквата
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th June 2011, 09:58
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Eййййй,ама много се дразните,когато някой изрази свободно мнение!!
В случая,Танева просто показа какво я дразни,и не е използвала толкова силно обидни епитети,както вие се опитвате да ги изкарате.Ами как се нарича,мъж,който няма с какво друго да изпъкне освен с инструмента си?!?!?!Дори не мисля,че се е "засегнал",напротив трябва да й е благодарен,че му беше показано как да НЕ се държи с момичетата.
Я,кажете,комплексарщината в днешните младежи трябва ли да се толерира?!?!?
Дори и да определяте изказванията на Танева като сарказъм,аз не виждам нищо лошо в това,особено когато е на МЯСТО и ТОЧНО казано.
Истината е,че след нейните постове,започва поредица от обиди и агресия - по нейн адрес.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 4th June 2011, 10:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Eййййй,ама много се дразните,когато някой изрази свободно мнение!!
В случая,Танева просто показа какво я дразни,и не е използвала толкова силно обидни епитети,както вие се опитвате да ги изкарате.Ами как се нарича,мъж,който няма с какво друго да изпъкне освен с инструмента си?!?!?!Дори не мисля,че се е "засегнал",напротив трябва да й е благодарен,че му беше показано как да НЕ се държи с момичетата.
Я,кажете,комплексарщината в днешните младежи трябва ли да се толерира?!?!?
Дори и да определяте изказванията на Танева като сарказъм,аз не виждам нищо лошо в това,особено когато е на МЯСТО и ТОЧНО казано.
Истината е,че след нейните постове,започва поредица от обиди и агресия - по нейн адрес.
Милена, въпреки ,че воювахме с теб (и мисля, че е крайно време да заровим томахавката) няма как да не се съглася с това твое мнение, което е абсолютно правилно. Сега някой ще се намери да ме иронизира как се включвам с думите - напълно съгласна, но не ме интересува. Нищо лошо не каза Танева в първия си пост, напротив изказа се много точно, такова комплексарско изпълнение според мен не бива да се толерира. И да, понякога трябва да се скараш на такъв човек, за да може да си вземе поука. Ако вникнете в постовете на Танева, изписани и по други теми ще видите, че те са много верни.Критиката понякога е доста градивна. А и ми се вижда пълна безмислица, някакъв младеж пуска някакъв пост и всички тук се хванахте за гушите - глупаво е.Я вземете се усмихнете и не си хабете нервите за простотии, живота в БГ е доста напрегнат та да си хабим нервите и тук за глупости.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 4th June 2011, 10:26
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Thumbs up

Markova,аз никога не съм пускала постовете си с цел да обиждам или да воювам с някого,въпреки че повечето ме възприемат като змията във форума)))
Винаги съм писала,с желанието си да изразя обективно мнение.
И този случай не прави изключение,повярвай ми.Нека бъдат повече хората,които не се притесняват да изказват истината,такава,каквато,я виждат.
Но агресията и обидите след постовете на Танева,стават безкрайни...и то само,защото тя е директна и рязка.Ами не мисля,че това трябва да е реакцията на хора със свободно мислене.Поне според мен))

П.С.Нека не забравяме,че първият пост на Танева,в тази тема,беше най-дружелюбният от всички останали-съвсем искрено му пожела да се забавлява.Докато другите му подхвърляха иронични подмятания да ч**ка украинки в Кранево,подплатено с подигравателни емотки и т.н.И изведнъж сега искат да се изкарат добрите,а Танева била злобната-ами НИЩО ОБЩО С ИСТИНАТА,моля ви се!!

Последно редактирано от milena69 : 4th June 2011 на 11:09
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексзаеднавечернаморето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.