IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 1st April 2011, 22:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Суз...как си делнаха вече паричките....
Отговори с цитат
  #42  
Стар 1st April 2011, 22:47
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

То за едните големи цици и крадла станах вече,малииии
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd April 2011, 01:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Суз...как си делнаха вече паричките....
Нали а аз още не съм проверила и фиша
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 2nd April 2011, 02:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
Talking

Сюзан, изрови го фишчето най-после, че гравитацията нама да спре да ми ги придърпва прогресивно към пъпа.. не дай си Боже след годинка, ще си ги заметвам зимата вместо шал...

Мишел, страхотни са гърдите ти! Гък да не си казала! Супер мацка със супер бюст! А сега марш навън да разбиваш мъжки сърца!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 2nd April 2011, 08:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мишел, аз мисля че и още 10 операции да си направиш пак няма да си доволна, защото явно проблема не е в гърдите. Моите гърди се вместват в чашка А и то с подплънки и страшно ме дразнят. Желанието ми е да се вместя в чашка В без позплънки. Сестра ми е моя модел за идеален размер гърди - сутиена й е размер 75В и гърдите й въобще не са малки а напълно нормални и добре оформени. И тъй като и двете сме с еднаква фигура такъв размер гърди ще ми стои идеално. Разбира се това си е мое мнение, но според мен трябва да обърнеш внимание какъв е точно проблема, защото според мен не е от гърдите. Не за друго, но както казваш ти не разполагаш с пари за да си правиш реопарации и да не се окаже в един момент, че си пропиляла хиляди излишни левове и болки и да не си щастлива.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 3rd April 2011, 02:26
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от дафи Виж мнението
Това май е за темата с депресиите..

Аз от вчера сьм с 290 сс и смятам, че са Ми идеални - не се набиват на очи, а ако искам ще ги подчертая с подпльнки. Имам много грацилна фигура и големи просто няма да Ми отиват.
Само да отбележа,че с мерките,които си дала-84-65-81-не можеш да претендираш за много фина структура.При такъв ТЕСЕН ханш,талията ти определено трябва да бъде не повече от 59см(не 65см),а гръдният ти кош да е широк не повече от 71см(а не 77см).При тези съотношения,които имаш в момента,определено не можеш да се определяш като ГРАЦИЛНА и крехка.Не заблуждавай останалите,които имат по-големи кубици и много вероятно по-правилни съотношения в мерките си.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd April 2011, 02:46
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
Само да отбележа,че с мерките,които си дала-84-65-81-не можеш да претендираш за много фина структура.При такъв ТЕСЕН ханш,талията ти определено трябва да бъде не повече от 59см(не 65см),а гръдният ти кош да е широк не повече от 71см(а не 77см).При тези съотношения,които имаш в момента,определено не можеш да се определяш като ГРАЦИЛНА и крехка.Не заблуждавай останалите,които имат по-големи кубици и много вероятно по-правилни съотношения в мерките си.

Хахахахах Миленке този път наистина пишеш глупости ти гръдна обиколка 71 виждала ли си ??
Сантиметрите нямат никакво значение в случая а и зависи колко килограма е и колко е висока!
Да не говорим пък че за всеки това е много индивидуално и че една жена с тези мерки може да изглежда
кльощава а друга да изглежда перфектно!
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 3rd April 2011 на 02:52
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd April 2011, 06:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
Само да отбележа,че с мерките,които си дала-84-65-81-не можеш да претендираш за много фина структура.При такъв ТЕСЕН ханш,талията ти определено трябва да бъде не повече от 59см(не 65см),а гръдният ти кош да е широк не повече от 71см(а не 77см).При тези съотношения,които имаш в момента,определено не можеш да се определяш като ГРАЦИЛНА и крехка.Не заблуждавай останалите,които имат по-големи кубици и много вероятно по-правилни съотношения в мерките си.
Заинтригувах се,аз вписвам ли се в модела за грация?
84,61,71?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #49  
Стар 3rd April 2011, 08:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Иха , това 71 см гръдната с бомбите ли е ???
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 3rd April 2011, 11:07
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Хахахахах Миленке този път наистина пишеш глупости ти гръдна обиколка 71 виждала ли си ??
Сантиметрите нямат никакво значение в случая а и зависи колко килограма е и колко е висока!
Да не говорим пък че за всеки това е много индивидуално и че една жена с тези мерки може да изглежда
кльощава а друга да изглежда перфектно!
71sm подгръдна обиколка(ширина на гръдния кош)имам впредвид,а не гръдна.При ширината,която тя е дала(77см)основата на имплантите е малка(290сс),не мислиш ли?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:51.