IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 3rd April 2011, 21:30
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
Дафи, и мерките и килогримите ти ясно говорят че си с финна структура. Не е нужно да доказваш нищо на никого тук.
Милена нещо ми "скочи" макар и да не разбрах защо точно..))
Отговори с цитат
  #62  
Стар 3rd April 2011, 21:54
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафи Виж мнението
Милена нещо ми "скочи" макар и да не разбрах защо точно..))
Хахахха, стига сЯ, че ше почне едни безбройни постове, как ИМА право на мнение, че това е НЕЙНОТО мнение, че според НЕЯ, ти не само че не си грацилна, ми направо страдаш от гигантизъм
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #63  
Стар 3rd April 2011, 23:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафи Виж мнението
Милена нещо ми "скочи" макар и да не разбрах защо точно..))
Ееее ама как нали трябва да се направим на интересни
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 4th April 2011, 02:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Дафи и що пък да не е хубаво големи гърди на грациална фигура?Аз пък мисля,че точно това е много красиво
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #65  
Стар 4th April 2011, 06:06
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Дафи и що пък да не е хубаво големи гърди на грациална фигура?Аз пък мисля,че точно това е много красиво
И на мен това ми харесва най-много и е секси-въпрос на вкус)
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th April 2011, 07:50
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Абеее,много сте ми забавни-сложат ви малко кубици и после се почва"ама аз съм много слаба,много грацилна,много фина и няма да ми отиват по-големи".хахахаха
Отговори с цитат
  #67  
Стар 4th April 2011, 08:34
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Аз малко не разбрах какво иска да каже Милена79 - че на Дафи и на другата мадама са им малки новите цици, или че Дафи не трябва да се изкарва фина.

Наистина 77 см не е никак малка подгръдна - за сравнение аз съм със същия ръст като Дафи (168-169) и среден скелет и при тегло към 60 кг. имах горе-долу същата подгръдна обиколка, определено никой не я е считал за малка (странно, но напълняването се отразява и на нея, колкото и да изглежда, че по тази част на тялото почти не се трупат тлъстини ). Също и не съм била слаба при тези килограми, бях леко пищна. Мисля, че някъде към 75 е средната подгръдна обиколка за среден ръст и тегло, или поне на мен повечето ми познати носят сутиен номер 75+буква.
Има обаче и още нещо - сравнително по-широк гръден кош, ханш, талия и пр. съвсем не означават непременно "едър кокал" - не сте ли виждали жени с тънки ръце, крака, глезени, китки, пръсти и пр., но с някак си по-нашироко разположени, ако може така да се каже, ребра или таз? Комбинации всякакви. Може дори по-голямата подгръдна да се дължи на по-голяма ширина на гръдния кош в профил, а не анфас (струва ми се, че аз съм леко такъв случай) - тогава едва ли ще са подходящи импланти с голяма основа, макар че от подробности при имплантите не разбирам. Ако се съди по килограмите, Дафи няма едър скелет, даже напротив. Както и може на формата на тялото и да не подхождат големи гърди, независимо от подгръдната обиколка.

Забравих да пожелая на авторката на темата да си носи с кеф новите цици и да не се притеснява. Чашка В към С при слаба жена си е много добре даже.

Последно редактирано от mira_sm : 4th April 2011 на 08:52
Отговори с цитат
  #68  
Стар 4th April 2011, 08:49
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Забравих да пожелая на авторката на темата да си носи с кеф новите цици. Чашка В към С при слаба жена си е много добре даже.[/QUOTE]
Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 4th April 2011, 08:51
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Мариса, Мишел,
нямам нищо против по-големи гърди на слаба фигура - но аз не се възприемам така.
Цял живот съм била слаба и без цици, та сега и тези ми се виждат големи..))
Има и друго - не искам да се "набивам" на очи. Никой не знае и се надявам "прехода" да е незабележим. Не ми отива на служебното положение да изпъча гърди..))

Относно подгръдната - може и да не съм я измерила правилно. Така или иначе съм си купувала 75 Б обиколка на сутиените - и 70 са ми ставали, но чашките (А)-като обиколка, а не пълнеж ми бяха малки.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 4th April 2011, 08:56
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm Виж мнението

Наистина 77 см не е никак малка подгръдна - за сравнение аз съм със същия ръст като Дафи (168-169) и среден скелет и при тегло към 60 кг. имах горе-долу същата подгръдна обиколка...
Мисля, че някъде към 75 е средната подгръдна обиколка за среден ръст и тегло, или поне на мен повечето ми познати носят сутиен номер 75+буква.
Хайде сега за 2 сантиметра да извадим очите на момичето
Била е балерина така че нормално е да има по фин скелет, иначе как ще тежи 48 кила при тази височина ???Аз ако слеза на 53 и всички почват да ми казват че съм кльощава така че на всеки килата му седят по различен начин!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:19.