IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th April 2012, 21:05
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marilena9 Виж мнението
Голямо ровене за тези Мотива рових в нета, блогове, форуми, статии. Няма никакво инфо освен в офиц страница на марката и на фирмата, дето ги тества. Иначе нищо.В Еквадор са узаконени, наред с Натрел и Себин, това намерих. В руски сайтове пише пък, че запълват добре горен полюс. Намерих тука в сайта на един унгарски хирург изглежда, малко съобщение, в потвърждение на това, дето се говори за тях, че специалистите на известни марки са отишли във фирмата, дето ги произвежда. Ама това не е надеждна инфо. Ето това "Motiva is a new brand name among implants; however the underlying know-how looks back on decades. Managers and professionals of a number of prestigious implant manufacturers (Allergan, Mentor, Eurosilicone, Silimed) brought their own experience and developments for the new product. This is how the technologically sophisticated new brand, combining the latest developments, was established. " от тука е http://artreal.hu/alakformalo-beavatkozasok-1
Но ако някой има повече инфо, моля да каже. Много ме интересува и мнението на наште светила. Моля да споделите как се изказват нашите хирурзи за тях.

Аз също нямам много информация, но Д-р Пеев ми каза, че са много добър и усъвършенстван продукт с кадифена обвивка. Също ми каза, че са по-меки от други марки и че не се различават по нищо друго освен по незначително по-ниската цена. Доверявам му се напълно, защото е много мил и скромен човек. Ако имаше някакво притеснение, щеше да ми каже. След понеделник, ще ви кажа как ги усещам
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th April 2012, 22:02
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Айде и ние чакаме с тебе понеделник. И стискаме палци всичко да е наред.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th April 2012, 14:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Аз също нямам много информация, но Д-р Пеев ми каза, че са много добър и усъвършенстван продукт с кадифена обвивка. Също ми каза, че са по-меки от други марки и че не се различават по нищо друго освен по незначително по-ниската цена. Доверявам му се напълно, защото е много мил и скромен човек. Ако имаше някакво притеснение, щеше да ми каже. След понеделник, ще ви кажа как ги усещам
Много са приятни на пипане MOTIVA-та. Спомням си, като ми изсипа една торба импланти доктора, когато трябваше да си избирам моите... като дете в сладкарница бях! Мачках, мерих, мачках, мерих Но наистина MOTIVA бяга много приятни на допир и мекички.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd April 2012, 09:23
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

За Мотива намерих няколко публикации, че са правени изследвания и са два пъти по-разтегливи и три пъти по-удароустойчиви от останалите импланти. Ама не се знае дали това не е лансирано от самите производители. А иначе имат огромен списък със страните, в които им е разрешено да се използват. Почти цяла Европа, че даже и в страни от другите континенти, без САЩ разбира се, в списъка са Япония, Швеция. Но иначе твърдят, е силикона, който ползват е одобрен за употреба от американската FDA. А иначе намерих и че Евросиликон и Натрел и Ментор имат един и същ доставчик на силикон.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd April 2012, 10:36
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marilena9 Виж мнението
За Мотива намерих няколко публикации, че са правени изследвания и са два пъти по-разтегливи и три пъти по-удароустойчиви от останалите импланти. Ама не се знае дали това не е лансирано от самите производители. А иначе имат огромен списък със страните, в които им е разрешено да се използват. Почти цяла Европа, че даже и в страни от другите континенти, без САЩ разбира се, в списъка са Япония, Швеция. Но иначе твърдят, е силикона, който ползват е одобрен за употреба от американската FDA. А иначе намерих и че Евросиликон и Натрел и Ментор имат един и същ доставчик на силикон.
Дано е така. Звучи доста надеждно. А мен ме е треснала пред-тунинговаща треска... Утре е денят
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd April 2012, 10:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Дано е така. Звучи доста надеждно. А мен ме е треснала пред-тунинговаща треска... Утре е денят
Стискаме палци!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd April 2012, 11:30
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Marilena, да това е официална информация за мотивата, с тестове и т,н. FDA approved, абсолютно. Те се водят с най-ново поколение силикон. Гледала съм клип, в който тестват как се държи техен имплант, внесен 300 метра под водата, под такова налягане. Четох някъде, че в цяла южна америка подменят пипките с тях. Имат някакъв слой, последен, който е син на цвят и при евентуален проблем -' ‘Blue’ Barrier Layer Shell
First and only ‘blue’ barrier layer shell coloration on the incorporated barrier-coat within the silicone elastomer. Thanks to this extra safety coat the level of ‘gel-bleeding’ is close to zero, at the same time it provides surgeons with visual confirmation and gives patients confidence of gel bleed containment.'

Не знам, за сега при мен се държат добре, стоят много яко, с 350 кубика докарвам чашка D при много малък старт.

Като минус мога да посоча единствено, че са малко по-хладни на пипане от дошната страна понякога, но преди не съм имала импланти и нямам представа дали с всички не е така или дали не се дължи на това, че имах по-малко своя жлеза.. Реално може да се дължи на това, че са 100% пълни, но пък заради това е и чашката D : )

Happy, нормална е треската, стискаме палци, всико ще мине добре ! : *

Последно редактирано от Ballerina : 22nd April 2012 на 11:33
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22nd April 2012, 12:31
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Marilena, да това е официална информация за мотивата, с тестове и т,н. FDA approved, абсолютно. Те се водят с най-ново поколение силикон. Гледала съм клип, в който тестват как се държи техен имплант, внесен 300 метра под водата, под такова налягане. Четох някъде, че в цяла южна америка подменят пипките с тях. Имат някакъв слой, последен, който е син на цвят и при евентуален проблем -' ‘Blue’ Barrier Layer Shell
First and only ‘blue’ barrier layer shell coloration on the incorporated barrier-coat within the silicone elastomer. Thanks to this extra safety coat the level of ‘gel-bleeding’ is close to zero, at the same time it provides surgeons with visual confirmation and gives patients confidence of gel bleed containment.'

Не знам, за сега при мен се държат добре, стоят много яко, с 350 кубика докарвам чашка D при много малък старт.

Като минус мога да посоча единствено, че са малко по-хладни на пипане от дошната страна понякога, но преди не съм имала импланти и нямам представа дали с всички не е така или дали не се дължи на това, че имах по-малко своя жлеза.. Реално може да се дължи на това, че са 100% пълни, но пък заради това е и чашката D : )

Happy, нормална е треската, стискаме палци, всико ще мине добре ! : *
Лелеее, моите ще са 425сс... и аз имам сега чашка Б / а понякога Ц / Нали няма да стана Е после
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd April 2012, 13:32
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Лелеее, моите ще са 425сс... и аз имам сега чашка Б / а понякога Ц / Нали няма да стана Е после
Анатомични или кръгли ще слагаш? Доколкото ми стана известно от обсъжданото дотук, кръглите дават по-пълна визия и чашка.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22nd April 2012, 13:35
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Кръгли ще са, среден профил. Почнах да се тревожа, че ще са доста големи... Уффф, май ще съм доста "бомбастична" от утре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеquotMOTIVAquotнафирмаEstablishmentLabs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.