IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th June 2009, 18:40
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Абе в амино киселините имало съставка която предпазвала от рак,

Аргинин, сетих се
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th June 2009, 21:18
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Е той не присъства при Л-карнитина, това си е Л-аргинин И е заменима аминокиселина. Присъства в комплексите от аминокиселини. Повечето от тях предпазват от много неща, но това си е храна в крайна сметка ; ) Просто спортуващите наистина имат нужда от по-големи количества и става трудно да се набавят само от натуралната храна.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th June 2009, 11:23
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

А кое магаре казва че Л карнитина е вреден,
Та нали организма ни произвежда, но в много малки количества..
ТО и антибиотика е вреден ама всеки втори търчи да си купува поне от моите познати има такива
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th June 2009, 22:54
MoRpHyEyS MoRpHyEyS не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте аз искам да попитам понеже сам на 15 години, но е хранителна добавка не знам дали попринцип е вредна и "?" ми е дали е вредно на каква марка да си взема и дали сам малък да пия такива неща и дали ще ми вреди ако пия и амино киселини тренирам лека атлетика и муаи тай
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th June 2009, 23:41
MoRpHyEyS MoRpHyEyS не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 30
По подразбиране

Опа еми добре, но аз ако е вредно бих си дал 1 година ама не знам
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th June 2009, 18:15
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Абе, Иванин, то колко време се тича при леката атлетика, В смисъл , достатъчно че да се изгорят доста нали, да не би тази треньорка да му е казала за да не заслабне мускулно, От аминокиселини ако се отслабва при спортуване да взимам и аз така и така седят самотни в гардероба
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th June 2009, 21:18
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране


Ако ти стоят в гардероба, пий някаква минимална доза преди и след фитнес, но ако направиш някакъв обем ги спирай, щото не те искам с по-големи бедра от моите, ясно

Иначе има ефект, да, но не е като от бърнър естествено.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th June 2009, 23:09
MoRpHyEyS MoRpHyEyS не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 30
По подразбиране

rokoko топят мазнините и регенерират мускула..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th June 2009, 23:25
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

това за Регенерирането ми е ясно, пия ги точно за да не седя кльощава,
нека малко мускул има по това крехко мое тяло
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th June 2009, 16:55
Аватара на Mordoto
Mordoto Mordoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Регистрирах се , само заради темата и да спомена какви са условията за добрия ефект на препарата .
1-во Това е хранителна добавка , не очаквайте да го пиете и да отслабвате , това го забравете !!!
2-ро Прием на хапчетата : Преди тренировка 35-40 минути ( задължително , нещо в което се потите като "Коне" и най-ефикасното бягане !!! ) Забравете преди и след сън ,това са пълни глупости !!!
3-то за Едночасова тренировка иили по продължителна : хора под 75кг 250мг , над 75 по 500мг При Условие , че тренировката е с минимална продължителност 40 минути !!!
4-то Самата тренировка (бягане) е задължително най-малко 40 минутна с нормално темпо - до 20 минута мусколите се загряват , а след това вече става самото изгаряне на мазнините - ПОТЕНЕ . За по голям ефек се препоръчва 1 час !!!
5-то Избягвайте мазни , сладки и високо калорични храни , ако го правите все 1 " ДА си серете на метенето"
6-то Начин на действие на Л-Карнитин : Ускорява многократно разграждането на мазнините (Потене) От което следва ,че да го пиете преди лягане или след ставане ефекта е нулев .
Ако мислите да го взимате дозата за Активно спортуване и да побягвате 10-20 мин само си хвърляте парите на вятра и си вредите на здравето
Ако при едночасова тренировка путенето е минимално , може да се увеличи малко дозата .Но нека да контролираме желанието за отслабване , Всичко вреди в големи количества
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CARNITINE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.