IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th June 2009, 00:32
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

На това му викам Изчерпателен отговор, Благодаря много
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th June 2009, 00:38
Аватара на Mordoto
Mordoto Mordoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 9
По подразбиране

За нищо и моля внимавайте каква марка взимате , аз използвах на Biogame и бях много доволен , въпреки ,че мързела е голямо нещо и от 60 бр 500мг хвърлих 48 само защото се надъхах да спортувам след 2 години малко късно за хапчетата ...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th June 2009, 15:35
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Аз вече за втори път си купувам л-карнитин на Ади Фарм и съм страшно доволна Дава ми много пауър,потя се обилно и резултатите ми са видни и с просто око
Пия го само в тренировъчни дни,по 2х500мг ,30 минути преди тренировка.Обикновено правя няколко серии за вътрешната част на бедрата,за ръцете и за корем и след това минимум 40 минути кардио с крос-тренажор.До скоро блъсках по час и половина,ама ме мързи и редуцирах до 60 минути
В комбинация с що-годе нормално хранене,избягвайки определени неща и повечко вода,за месец и половина-два съм свалила около 6,5 кг
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th June 2009, 15:44
Аватара на Mordoto
Mordoto Mordoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 9
По подразбиране

В началото на потенето вие не изгаряте мазнини , а се потите заради подкожната вода . Ако искате да ядете по-по малко , преди ядене пийте колкото можете повече топла вода , хладка е добре , не се изгаряйте . Взимайте и витамини , а водата само за да утолявате жаждата , глътка 2, до 3 максимум .Така колкото по малко вода има под кожата , толкова по бързо ще се изгарят мазнините . Избягвайте солените и сладките ястия , "палят " на вода
Ако мога да бъда полезен казвайте , следя темата .Така , че при получен пост веднага разбирам
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th June 2009, 15:47
Аватара на Mordoto
Mordoto Mordoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mordoto
Ако искате да ядете по-по малко , преди ядене пийте колкото можете повече топла вода , хладка е добре , не се изгаряйте
Забравих да допълня , това разхлабва стомаха , въпреки , че го пълни , тоест , действа разхлабително в "офиса" - WC , но не е като да си изял 1 кило череши ( ама и аз като не виждал се нахвърлих и после историята мълчи )
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th June 2009, 16:00
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Аз пък знам,че като се пие вода веднага преди и след хранене,се разреждат стомашните сокове и така храната се обработва по-бавно ..
Не знам,аз мисля,че намерих "режима" ,който ми пасва добре на тялото,доволна съм и се чувствам отлично
А л-карнитина смятам да го изритам скоро,за да не се тъпча с препарати,а да разчитам единствено на функциите на тялото си
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th June 2009, 16:45
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

"Потене" няма нищо общо с изгаряне на мазнините, стига глупости, има достатъчно източници на информация и сме 2009 година, за да се твърдят налудничеви истории. Потенето е 2-ричен процес с коренно различна функция. Постовете на Mordoto мога да ги причисля в научната фантастика, добра книга ще се получи и може дори да е вярна - за някоя извънземна раса с различни физиологични процеси. За водата е още по-налудничево, водата е нужна точно при изгарянето, не знам от къде си вадиш тея съчинения, но определено не е от някой учебник.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th June 2009, 14:33
Аватара на Mordoto
Mordoto Mordoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Попрочети малко тука http://www.belchohristov.com и виж какво е направил човека , а като си такъв многознайко веземи ми издай гнига бе
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th June 2009, 14:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Мога единствено да направя един прост цитат, за да докажа невежеството ти, да използвам малко подчертаване, за да докажа неграмотността ти, след което да те игнорирам завинаги, както надявам се и останалите Не можеш да помогнеш, поне не вреди на хората.

Цитирай:
Първоначално написано от Mordoto
4-то Самата тренировка (бягане) е задължително най-малко 40 минутна с нормално темпо - до 20 минута мусколите се загряват , а след това вече става самото изгаряне на мазнините - ПОТЕНЕ . За по голям ефек се препоръчва 1 час !!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th June 2009, 16:10
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Според мен в голямата си част, нещата които е написал Мордото са правилни и могат да са от полза. Със сигурност тези обяснения за Л-карнитина не са във вреда.

Но относно потенето по-скоро подкрепям Иванин.

Потенето е вторична реакция - главно за охлаждане на тялото.

Да - до голяма степен е свързано с горенето на мазнините (горене на калории - отделяне на топлина - нужда от охлаждане). Но не смятам, че връзката е директна.

Ако времето е студено - ще има по-малко потене, но изгарянето на калории няма да е по-малко. Обратното - ако се навлечете с дрехи потенето ще е голямо, но това няма да увеличи изгарянето на калории. Може съвсем малко, но не заради дрехите, а заради затруднените движения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CARNITINE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:50.