IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th March 2009, 13:57
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

чакайте малко,не отсичаите толкова рязко,без да сте запознати с подробности...в моя случай-за пръв път ми се налага да използвам спешна контрaцепция,затова и се допитах до вас.Относно общата култура-смея да твърдя ,че съм любопитна по природа и това винаги ме е тласкало да се информирам за безброй неща,включително,а и специално секса.Освен това живея с приятеля си от 1 година,като за този период сме изпролзвали всякакви средства за предпазване,заедно си правим контролните тестове,а и мога да кажа,че той е доста добър в умението си да ме.. ..опази. Просто последния път стана фал поради доста комични обстоятелства,които бих запазила за себе си. За момичето с аборта-бих се съгласила с вас,но по простата причина,че не знам доколко е наясно със себе си,не мога да дам коментар.
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th March 2009, 16:06
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

toni_nl, не мисля, че към теб са отправени упреците.
По скоро marsianka-та май вЕрно пада от Марс. Ако, не дай Боже, отново е бременна и отиде в което и да е АГ, ще отнесе много по-остри /да не кажа вулгарни/ упреци. Повярвай ми.
Всеки може да сгреши, но такава безотговорност е непростима!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th March 2009, 21:10
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

това е проблем на цялото младо поколение,аз въобще не се вписвах сред познатите и приятелките и затова и ме изби на щуротия да проявявам личността си извън България. Та така-какъв съвет да дам на девойчето-то само за себе си не го е....е,така че да ходи,да се поизпъне за втори аборт и да се подготвя психически за проблемно раждане(живот и здраве да стигне до такова,че с тез' аборти,дет' си ги праска... ).Без злоба-наистина и го пожелавам,защото за сега аз съм имала една раничка на шийката на матката,която е лекувана,но се наложи и малко да я обгорят,и въпреки това се притеснявам за раждане след време. Незнам,да му мисли
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th May 2009, 12:35
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

хм, аз да се оплача, Скъса ни ес презерватива, но моя човек не беше свършил, но за всеки случай реших да пия бруталното хапче, тъй като това му беше втора ерекция, не се знае дали от първата какво е останало, но както си бях отгоре му и усетих как се спука(май някой ни е проклел). Датата на цикъла ми беше за 18 този месец, обикновено идва два дни преди изчислената дата,
Пих хапчето, като бяха минали 24 часа, и 4 дни по.-късно се "сдобих със цикъл. Ама ме притеснява че втори ден от цикъла толкова кървя, че се плаша направо!!! има ли други случаи в които първия ден почти не тече, а втория направо да тече като водопад?
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th May 2009, 19:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На мен по принцип цикъла ми е така- първия ден винаги е много слабо, за сметка на втория
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th May 2009, 23:39
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

бе то и на мен така, ама втория беше кошмар, страх ме беше да заспя , че може да не се събудя от кръвозагуба, беше наистина наистина силно, третия ден бешесъщо силно ама се ядваше, и реших да не занимавам личната с подобен проблем, но това хапченце имаше едно хубаво нещо, (
За първи път не ме боля корема като за родилни мъки, а винаги първи ден ми иде да умра,
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th May 2009, 10:34
no_murcy no_murcy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 3
По подразбиране Дайте ми съвет ........

Момичета, извинявам се че ви занимавам, но моля ако някой може да ми помогне да пише.

Проблема ми е следния правих секс в последния ден от цикъла ми без презерватив, приятелят ми не е свършвал в мен изобщо, но все пак се притеснявам може ли да е станало нещо. Въпреки че беше последния ден на цикъла ми т.е. няма овулация, той не е свършвал , но все пак се притеснявам .... Благодаря ви предварително !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th May 2009, 12:14
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Ама защо всички пускат едно и също мнение в различни теми. В една е достатъчно, все някой ще го прочете и ще ви отговори...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th May 2009, 10:24
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Споменах на мама, че съм пила от хапчето, тя се засмя и каза че е било излишно ,понеже не се забременявало лесно, аз й отговорих, Те мъжете като се опитват да навият неопитната тинейджърка казват същите думи, ама идват и бебета после
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th May 2009, 15:13
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Споменах на мама, че съм пила от хапчето, тя се засмя и каза че е било излишно ,понеже не се забременявало лесно, аз й отговорих, Те мъжете като се опитват да навият неопитната тинейджърка казват същите думи, ама идват и бебета после
Ще се противопоставя на майка ти и няма да се съглася с нея.................от собствен опит!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзаескапеле
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.