IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th May 2009, 16:27
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Практиката показва, че когато не го искаш става много лесно, а когато го искаш все не успяваш да улучиш момента
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th July 2009, 14:06
Аватара на manidi
manidi manidi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
бе то и на мен така, ама втория беше кошмар, страх ме беше да заспя , че може да не се събудя от кръвозагуба, беше наистина наистина силно, третия ден бешесъщо силно ама се ядваше, и реших да не занимавам личната с подобен проблем, но това хапченце имаше едно хубаво нещо, (
За първи път не ме боля корема като за родилни мъки, а винаги първи ден ми иде да умра,
ексапелето предизвиква силно кръвотечение и въобще всички хапове от този вид са вредни за организма. на някои от тях е изрично посочено, че не може да се ползват повече от 2 пъти в годината - -направете си сметка
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th September 2009, 17:22
lqlq__ lqlq__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 8
По подразбиране

За ескапел също знам,че не е хубаво да се използва повече от два пъти годишно.Все пак хапчето влияе на хормоните. За това,ако не сте в овулация или няма скъсан презерватив не го пийте..иначе горко ви казвам всичко това от личен опит.Такъв тип хапчета не са за предпочитане,за това заложете на предпазванее
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th September 2009, 18:15
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Искам да си споделя "преживяването" с Ескапел. Пих го януари тази година "профилактично" т.е. мисля, че не нищо нямаше да ми стане да не го пия. После 3 месеца без цикъл, 11 отрицателни теста за въпросния период. По принцип не ми е редовен цикъла и ми е прескачал, затова се забавих толкова с лекаря.
Гинеколожката (след като учудено останови, че никой не ми го е предписал) ми каза, че за този месец съм 9-тото момиче, което идва при нея с нарушена функция на яйчниците след прием на Ескапел..
Казват, че прекалените предпазни мерки убивали страстта. По-добре повече внимание отколкото Ескапел ....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th September 2009, 21:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
Гинеколожката (след като учудено останови, че никой не ми го е предписал)....
На мен ми стана чудно възможно ли е наистина да не знае тая гинеколожка, че ескапел се продава без рецепта...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th September 2009, 22:00
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Честно казано и на мен ми стана интересно. Наистина тогава още не бръмчаха за рецепти, но сега гледам рекламата и там казват, че е без рецепта.
Въпреки това и личната ми лекарка, когато ми даваше направлението, ме попита кой ми го е изписал...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th September 2009, 22:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Пише го и на самите хапове, и на упътването вътре... нали това е идеята, иначе се губи смисъла на спешните противозачатъчни, ако трябва да ходиш на лекар за рецепта
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th September 2009, 22:16
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

аз не съм и ходила, едва ли някой точно по лекари ще тръгне при такава нужда. Иначе през личния, 20те бабички на опашката, и после гинеколога защото разбираш ли личния не може да ти даде такава рецепта.... и те минали 72 часа

Между другото (това съвсем сериозно) една гинеколожка толкова запалено се опита да ме убеди, че не трябва така без рецепта ескапел да се взема.Не било хубаво, нищо, че го давали и без ...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th September 2009, 22:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе то че не е хубаво, не е, ама да ходи да се жалва в министерството на здравето или поне да се информират кое е със и кое без рецепта... не мога да повярвам, че доктор, при това гинеколог пита как тъй без рецепта
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th March 2010, 19:27
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Абе след див секс едночасов (трябваше да пътувам аз лекции после) ми се скъса кондом, и всичко се изля в мен, пих го четири часа по-късно
от вчера , ме боли корема , ама такава болка ниско долу
чеееее се чудя какво става
дали да не енещо странично от хапчето
тюх да му се не види
тоя кондом , вече два дни ме наболява, вчера замалко
днес цял следобед

В един друг форум четох че с тоя ескапел са големи дертове
имало случаи на извънматочна бременност
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзаескапеле
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.