IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th October 2008, 08:23
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Тоест искате да кажете че нема да се ожена и никоя няма да иска да сподели живота си с мен?
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th October 2008, 08:57
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Четейки мненията на Ем Джи и Гуени пред очите ми "изплуваха" много примери в доказателство на тезата,че хлътнал ли си яката по някой може да издържаш маминото синче без това да те дразни или пък да ядеш бой и да казваш - "Бий ма,Обичам та":имам такива познати
Не разбирайте,че искам да поставям всичките жени под общ знаменател,но има и такива
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17th October 2008, 09:13
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Споко, Мито, има много жени, които харесват тази роля в живота... на покровителки. Аз лично не смятам, че е положително качество друг да те издържа. И то най-вече за мъж..

Ами, НЕС, има разбира се, аз самата съм била в подобни ситуации, но сега като ме пита някой - много ясно - не харесвам такива мъже. Даже с това, да бъда с агресивен и леко (доста) луд мъж съм правила компромиси и доста пъти съм се връщала при него.. Но при такъв, който не може да вземе живота си в ръце и да се оправя сам - не, никакви компромиси, директно го отсвирих, щом разбрах, що за човек е. И не можеш да разбереш много много, докато не започнеш да живеееш с този човек. Преди това много му се кефех.. Но перспективата аз да го нося на врата си, аз да сменям крушките вкъщи и да няма кой да ми поправи шкафчето... не мога..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17th October 2008, 09:17
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

И аз съм против мъжете които посягат и се напиват редовно,но досега не съм срещнала такъв,дано да не ми се и случи.Другото което споменавате,е това за маминото синче,което ми е познато на 100 %.И лошото е,че дори да обясниш на момчето/мъжа какво те дразни и не ти допада в държанието му и той да се промени наистина,няма как да промениш отношението на майка му към него,защото тя 45 години се е държала така с него и не ми се вярва оттам нататък да се промени.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #45  
Стар 17th October 2008, 09:22
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Danito, няма шанс да се промени такъв човек. Представяш ли си - той откак се е родил и мозъка му е бил промиван и възпитаван да се държи така. И с такъв съм била, много зле, майка му знаеше даже кога съм пръднала. Всичко й се казваше... Направо.. луда работа. А човекът е много точен и всичко друго си му беше наред.. но това е нещо, което няма как да се промени, а аз не исках да споделям живота си с него и майка му (че и баща му).. и така.
Кой вариант е най-зле - мамино синче, неучачник или алкохолизиран бияч?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17th October 2008, 09:25
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Кой вариант е най-зле - мамино синче, неудачник или алкохолизиран бияч?
Мен , ако питаш и трите
Отговори с цитат
  #47  
Стар 17th October 2008, 09:31
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

А представяш ли си 3 в 1? Представям си изрод, който след поредната неудачна и не много законна работа, задължително минава през къщата на майка си, след това се напива в някой бар и супер смачкан и комплексиран от живота, пребива жена си...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th October 2008, 09:35
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

пък аз се изказвам в подкрепа на мъжете, дето бият жените си. Даже съм пуснал обява в интернет, ако някой такъв има проблем да ми звънне, ше я смажеме от бой в комбина или с други думи чакам да се появи жената, която ги харесва тея за да ви осмисли постовете

Интересно ми е за Брад Пит кво мислите, той е широко дискутиран типаж ?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17th October 2008, 09:39
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Интересно ми е за Брад Пит кво мислите, той е широко дискутиран типаж ?
Хахаха, ами мисля, че той е по-скоро мамино синче А и май жена му изкарва повече кинти... много лошооо

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
или с други думи чакам да се появи жената, която ги харесва тея за да ви осмисли постовете
Искаш да кажеш, че всички пишем наизуст? Ти к'во очакваш, че някоя пребита ще се похвали ли?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17th October 2008, 09:40
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
А представяш ли си 3 в 1? Представям си изрод, който след поредната неудачна и не много законна работа, задължително минава през къщата на майка си, след това се напива в някой бар и супер смачкан и комплексиран от живота, пребива жена си...
От 'де ти ги ражда главата К'ъвто и мъж да си си избрала , няма да скучае с теб
Бари, имам една такава приятелка,шти я пратя, доста е обръгнала на бой,така че трябва да не се отпускаш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквимъжеНЕхаресватжените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.