IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3901  
Стар 29th July 2013, 14:57
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране Един тест

Happyman - България|27.07.2013 15:49
0|1
Може да си направите един тест:
Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно. И така:
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези - жълт, зелен, червен, син или черен.
3.Първият ти инициал -А-К, Л-Р, С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече - черен или бял.
6.Напиши името на човек от същия пол като твоя.
7.Любимото ти число.
8.Калифорния или Флорида.
9.Кое харесваш повече - езерото или океанът.
10.Напиши желание.
Отговори:
1.Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал:
Червено - ти си жив и изпълнен с любов.
Зелено - твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие.
Жълто - ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
Синьо - ти си човек със спонтанен характер.
Черен - ти си скромен и агресивен.
3.Ако инициалът ти е:
А-К-имаш много приятели и любов в живота.
Л-Р-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне.
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-март - годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, в който не си очаквал.
Април-юни - ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-септември - ще имаш силна година с много промени.
Октомври-декември - годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш.
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много промени и ще се радваш на тях.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езеро - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час.
Отговори с цитат
  #3902  
Стар 3rd August 2013, 11:19
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Да и за мен.Продават телата си,раждат деца на тези въпросните мъже само и само да им е уреден и спокоен животеца.Живеещи на метода на проституцията,нищо че не висят по публични домове,улици и тн.
Уф, това винаги ми е било много гадно. Добре, де тези жени само това ли искат от живота? Че те нищо друго не са видели ... не знам на мен това ми звучи като затвор ... в който влизаш доброволно при това ... не мога да го проумея.
Отговори с цитат
  #3903  
Стар 3rd August 2013, 18:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Уф, това винаги ми е било много гадно. Добре, де тези жени само това ли искат от живота? Че те нищо друго не са видели ... не знам на мен това ми звучи като затвор ... в който влизаш доброволно при това ... не мога да го проумея.
Безпаричие се нарича. И липса на ценностна система.

Много мъже са ми казвали, че ако били жени, щели да си уредят живота много лесно... Мъжете са доста по-големи к**ви от жените, просто на тях по-трудно им се получава схемата.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3904  
Стар 4th August 2013, 09:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Мъжете са доста по-големи к**ви от жените, просто на тях по-трудно им се получава схемата.
Това ме разсмя ... ама да, има и такива мъже.
Отговори с цитат
  #3905  
Стар 4th August 2013, 12:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Също и липса на достойнство и избиване на комплекси е това нещо. Възрастния мъж, който си плаща, за да излиза с младото гадже , всъшност според мен, е равностойно да крещи с пълен глас-"аз съм неспособен като мъж вече и се налага да си плащам за мъжка способност". Но той се е наперчил и избива комплекса на ниската си самооценка.Жените пък по същия начин, явно не са способни и достатъчно интелигентни сами да постигнат щастието в живота си и се продават, защото нали, така е по-лесно. Общо взето това са хора неудачници и комплексари за мен. Бих ги попитала - Щастливи ли сте по този начин, удовлетворени ли сте? Парите не купуват щастие мили хора. Станете ли техни роби ще сте нещастни и неудовлетворени цял живот.
Отговори с цитат
  #3906  
Стар 5th August 2013, 13:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Това ме разсмя ... ама да, има и такива мъже.
И аз как се смях на това и точно щото има истина в него и как го е написала само

Обаче в едно бих я поправил и то е, че не става въпрос за липса на ценностна система, а по скоро за деформирана такава според нашите възгледи, но това не е проблем ако тези хора са щастливи.

Повярвайте тези хора наистина са щастливи по този начин, защото щастието се определя от ценностите и въобще от психологическата нагласа за това, какво те прави щастлив и какво не. Ако погледна изцяло през моите очи, според това, какво мен ме прави щастлив, аз също няма да мога да ги разбера тези хора, както и вие сега не ги разбирате.

Нека си живеят така, като се чувства най щастливи, ако не пречат на другите и заради тяхното щастие не страдат други хора, нямам никакъв проблем. Това което всъщност коментираме, може да се определя с една дума - пари срещу секс ! Има хора, които не им трябва повече, за да щастливи, ние не може да ги съдим. Не всеки може да изпитва силни чувства, към срещуположния пол.

Нелка го беше казал по назад, че това е легитимната форма на проституцията, ами шом има и предлагане и търсене, то нека си живеят хората, както се чувстват най добре ! Най важното е, че аз не съм богат поне за сега и съм си покоен, че която и да реши да живее с мен, то няма да е заради парите

Пфуу не знам само защо отделих това време, да обсъждам тези хора и тяхното щастие, което слабо ме вълнува наистина !
Отговори с цитат
  #3907  
Стар 5th August 2013, 16:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Като стана въпрос за богатите хора и най вече за българите, защото за тях имам наблюдение и бих казал, че парите много ги променят повечето хора и единици са тази здраво стъпилите на земята. Не трябва да ви звучи като завист, защото няма такава в случая.

Това го споменах, защото се сетих за едни случай и покрай него още много други, но този ще ви го споделя и как никога няма да го забравя. Понякога дори такива хора, са не случайно мразени от дригте с по малки възможности. Веднъж се връщахме от морето, тогава не беше направена магистралата и на един двупосочен път прав с видимост си караме в колона, не малка колона от коли и няма как да се изпреварва.

По едно време покрай нас профучава някво Ауди А8 мисля беше лимузина точно в този момент и това става точно пред нас на 3 метра, виждам как огромен тежкотоварен камион излиза от пътя и половината камион влиза в банкета и това става много бързо, добре, че шофьора имаше добри реакции, инак ставаше нещо страшно !

Аудито фучеше с бясна скорост и веднага след него един мерцедес S класа. Просто не мога да ви опиша, какво е да видиш как половината камион излиза от пътя за да избегне челен удар и се разминават на сантиметри, а тези с колите дори не намалиха. Аз тогава съм се кръстил, честно ви казвам, няма как да ви го опиша така с думи, но си беше страшна гледка.

Повече хора които има повече пари, просто така са се самозабравили, такава арогантност и безочие, че няма думи. Обаче вярно, че парите променят доста, но според мен то си е най вече до човек и кой както се е родил. Има хора обаче, които парите не могат да ги променят към лошо и се сещам за един такъв пример и когато разбрах, че този човек е и доста богат и с успешен бизнес и ми беше трудно да го повярвам, защото е супер земен, скромен човек и известен. Говоря за Денис Ризов, който има шоу предаване по БНТ - "Денис и приятели", което предаване го прави изцяло за удоволствие и дори няма никва печалба от него.

Перфектният пример за това, че най вече си е до човек и някои хора парите не могат да ги променят, както при други, която смятат, че света се върти около тях щом имат малко повече пари ! Могат да се дадат и доста други примери разбира се.
Отговори с цитат
  #3908  
Стар 6th August 2013, 13:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето нещо весело, да сменим малко темата, че тия истории за - кой чичко коя си напазарувал, не са толкова интересни.
Мернах в един сайт анкета за изневярата със следните резултати:

Изневерявате ли ?

126 гласували


да - 21 (17%)

не - 73 (58%)

понякога - 21 (17%)

случи ми се само веднъж - 11 (9%)


Дотук нищо интересно, но ето един коментар, който така ме разсмя и не само, че е смешно ами наистина е много интересно и нека жените споделят, това приемат ли го за изневяра или не ... хаха

Цитирай:
Един мой познат жена му го хвана в кревата с най-добрия му приятел Е ли това изневяра или не е....
Отговори с цитат
  #3909  
Стар 6th August 2013, 22:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ето нещо весело, да сменим малко темата, че тия истории за - кой чичко коя си напазарувал, не са толкова интересни.
Мернах в един сайт анкета за изневярата със следните резултати:

Изневерявате ли ?

126 гласували


да - 21 (17%)

не - 73 (58%)

понякога - 21 (17%)

случи ми се само веднъж - 11 (9%)


Дотук нищо интересно, но ето един коментар, който така ме разсмя и не само, че е смешно ами наистина е много интересно и нека жените споделят, това приемат ли го за изневяра или не ... хаха
Отговор НЕ да е с толкова по-голям процент над отговор ДА......със сигурност не са били честни анкетираните...хаха
Отговори с цитат
  #3910  
Стар 6th August 2013, 22:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А относно изневярата аз гледам малко по-по друг начин над това нещо по принцип. Но за случая мъж с мъж не го приемам за изневяра въобще.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.