IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 29th March 2013, 12:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, не се ядсовай!
Те не го правят това , за да ти объркат плановете. Имат си резон хората и се презастраховат. Радвай се, че си попаднала на хирург, който не обича да рискува!
Също така е чудесно, че са ти намерили друга дата толкова скоро.

Спрред мен това тяхно решение говори само в тяхна полза!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 29th March 2013, 14:38
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Да Нелка в първия момент се ядосах но после като се замислих хората наистина са съвестни и не искат да рискуват и да правят глупости да си плюят на репутацията поне за сега така искам да мисля и не искам да ставам суеверна Защото другия вариянт който ми минава през главата е да не някакъв знак от съдбата това отлагане дай боже да не така
Отговори с цитат
  #93  
Стар 29th March 2013, 14:44
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Като се замисля предния път при Енчев всичко мина толкова гладко никакви пречки не се появиха пред това да бъда обезобразена може пък хубавите неща да стават по трудно дано да е така А вие момичета как сте някой имал ли е консултация или някакво друго развитие
Отговори с цитат
  #94  
Стар 29th March 2013, 17:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Рими, ако имаш херпес, не е хубаво да те оперират! Така че са постъпили правилно. Пий си ацикловира и не го спирай до деня на операцията.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 29th March 2013, 21:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Bunny а защо трябва да го пия толкова дълго време би ли ми обяснила защото аз мислих че трябва да го пия само 5 дни
Отговори с цитат
  #96  
Стар 30th March 2013, 12:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хораааа

Аз си правих сметки да се оперирам на 10.04, обаче се разболях днес...
Кво да правя? За 10 дни дали ще съм ок??
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 30th March 2013, 16:31
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Явно нещо на всички не ни върви. Нелка какво точно ти има, ако е някакъв вирус има време ще се оправиш най-лесното лекарство е вит С взимай по три четири пъти на ден от тези по 100 мг. на цитровит той не се отлага в организма и е напълно безвреден. Моите деца като хванат вирус ги атакувам здраво и има ефект. Моята операция я отложиха също за 10 04 ако до тогава не се случи нещо друго например да ми дойде цикъла .На Мелфи също са я отложили днеска защото им е казала, че е пила арника и преди два дни е взимала аулин. Ако взимате арника не им казвайте а тя по никакъв начин не влияе на упойката нито на самата операция на мен хомеопата ми я препоръча дори един ден преди операцията един прием и след самата операция пак 200 потенция много добре влияе на отоци и травми.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 30th March 2013, 16:49
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Аз сега започнах да се чудя какво да правя. Когато ми хлътна гърба на носа миналата година след операцията Енчев ми сложи хилуронова там на вдлъбнатото каза ми тогава някаква по плътна 3 номер има ли такива номера изобщо само да не е сложил някакъв гел тоя некадърник. Аз обаче на консултацията съвсем изключих и не споменах просто забравих какво ще правя сега ако е хилуронова няма да е кой знае какъв проблем нали вие какво мислите той гарантира че не друго ама като знам колко е алчен готов e да каже всичко.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 30th March 2013, 17:20
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Аз сега започнах да се чудя какво да правя. Когато ми хлътна гърба на носа миналата година след операцията Енчев ми сложи хилуронова там на вдлъбнатото каза ми тогава някаква по плътна 3 номер има ли такива номера изобщо само да не е сложил някакъв гел тоя некадърник. Аз обаче на консултацията съвсем изключих и не споменах просто забравих какво ще правя сега ако е хилуронова няма да е кой знае какъв проблем нали вие какво мислите той гарантира че не друго ама като знам колко е алчен готов e да каже всичко.
А ти хиалуроновата киселина разградила ли ти се е?Защото, ако е минала 1 година би трябвало да няма вече. При всички положения трябва да си кажеш. Уфффф а дано при всички ви се наредят нещата, че само допълнително се притеснявате.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 30th March 2013, 17:58
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Той ми каза тогава, че ми слага хилуронова която слагат в гърдите тя била по различна от тази която слагали в устните била по плътна. Ама аз съм си за убиване, изобщо не трябваше да се съгласявам да ми слага нищо и без това цяло лято ходих с някакви силиконови лепенки заради белега ,той носа ми не се виждаше. Обаче лъжеца Енчев ме подлъга тогава, че като ми сложи филъра и на хлътналото място ще се образува съединителна тъкан и всичко щяло да си стане както трябва нали и нямало нужда от друга операция. Mного интересно как на мястото на коста ще се образува съединителна тъкан. Но сега разсъждавам по трезво тогава исках само да ми оправи голямата вдлъбнатина на коста.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:06.