IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 4th April 2013, 20:57
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zara_6666 Виж мнението
здравеѝтеИ аз тръгнах да търся отрицателните коментари.цирка е пълен!Не ги намерих все още....малко ли има да се чете.ако има нещо ново ще пиша.Пожелавам наѝ-хубавите нослета на тези които вече са се решили при коѝ да се оперират.Ще стискам палци и аз
Зара, както винаги е пич
Отговори с цитат
  #152  
Стар 4th April 2013, 21:02
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Ще звъня,но утре,да питам..Аз като се замисля,май умишлено не разпитах онзи ден,че да не се разубеждавам и стресирам излишно.Иска ми се да вярвам в положителните резултати и да бъда позитивно настроена!

Иначе,който не оперира,той не прави грешки.Да не говорим,че очакванията на всеки са различни...Важното е все пак да сме ги оправдали до една голяма степен,дано!

Последно редактирано от Nose : 4th April 2013 на 21:05
Отговори с цитат
  #153  
Стар 4th April 2013, 21:14
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Така е НелкаЩе разберем за какво става въпрос!Вече съм за лудница хора!Дори когато нямам огледало си гледам носаКакто си вървя по улиците,витрини бол....кажете ми че не съм лудаПо 100 пъти на ден си казвам,че ако можех да върна времето назад никога нямаше да се оперирам при нашите"доктори".и все пак съм благодарна,че разбрах за този форум,защото иначе щях да отида за 3-та при Джамбо.И отгоре на всичко увеличили цените ама като гледам скоро време ще викат"екмек ѝок"!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 4th April 2013, 21:25
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Nose,питаѝ къде точно(страница)е видяла отрицателни коментари,защото не намерих такива.Аз също съм се ориентирала към него и ако има нещо да знам.И все пак е оперирал над 1000 и ако има 1-2 ма недоволни не бих се отказала.Тука като 20%са несполучливи какво да кажем
Отговори с цитат
  #155  
Стар 4th April 2013, 21:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zara_6666 Виж мнението
Тука като 20%са несполучливи какво да кажем
Зара, де да бяха 20%...

Мисля, че към 65% от ринопластиките в Бг са неудовлетворяващи.
За съжаление.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 4th April 2013, 21:48
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ето ме и мен страхотно раздвижване по темата. От няколко дни влизам в темата и няма никой а сега изведнъж много ми стана готино и ми действате добре преди операцията. Кери добре дошъл много ни липсваше твоето компетентно мнение. Вярвате ли ми че понеже нямаше какво да чета гледах старите теми за Джамбазов не че ще се оперирам при него само информативно.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 4th April 2013, 21:53
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка как е хремата, пробвай все пак с Цинабсин хомеопатично е ако не подейства то поне няма да ти навреди преди операцията. По една таблетка на 2 ч. до 8 таб. на ден смучат се. Абе да не е нещо алергично все пак е пролетно време.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 4th April 2013, 22:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хремата се засилва, май ще канселирам...

Вчех капки с антибиотик, но честно казано не ми се рискува...

Оставила съм го да помисля до утре, да видим как съм.

Рими, успех на теб! :*
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 5th April 2013, 03:40
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Ще звъня,но утре,да питам..Аз като се замисля,май умишлено не разпитах онзи ден,че да не се разубеждавам и стресирам излишно.Иска ми се да вярвам в положителните резултати и да бъда позитивно настроена!

Иначе,който не оперира,той не прави грешки.Да не говорим,че очакванията на всеки са различни...Важното е все пак да сме ги оправдали до една голяма степен,дано!
Да Nose, най-лесно е да ни каже на коя страница са негативните коментари или да ни посочи потребителите. От там може да издирим мненията им . След това Зара може да ни помогне с превода
Отговори с цитат
  #160  
Стар 5th April 2013, 03:52
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Ето ме и мен страхотно раздвижване по темата. От няколко дни влизам в темата и няма никой а сега изведнъж много ми стана готино и ми действате добре преди операцията. Кери добре дошъл много ни липсваше твоето компетентно мнение. Вярвате ли ми че понеже нямаше какво да чета гледах старите теми за Джамбазов не че ще се оперирам при него само информативно.
Благодаря ти rimi за топлото "здравей", но аз ако бях толкова компетентен нямаше да стигна дотук . Мисля си , че най-хубавия нос е естествения. И аз ако знаех до какви усложнения и психично натоварване може да ме доведе една такава операция, никога не бих го направил . Затова бих посъветвал новите да не се оперират , освен ако е крайно наложително (здравословни причини) и преди да го направят да си напишат МНОГО ДОБРЕ домашното като проучат хирурзите и видят колкото се може повече резултати на д-ра. Човек има нагласата да не обръща внимание на лошите резултати , а напротив точно на тях трябва да обърне голямо внимание и да проучи защо се е получило, дали е каприз или найстина лошо свършена работа, лесно поправимо ли е и най-вече да няма окепазване както при мен се получи от един много превъзнасян д-р. Иска ми се да има повече мнения за д-ри от цяла Европа и света , но като начало и с Турция ще се задоволим

Последно редактирано от keery : 5th April 2013 на 04:00
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.